Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasssia85

DOBRY GINEKOLOG CZESTOCHOWA????

Polecane posty

Gość kasssia85

pomozcie dziewczyny bo ja sie tak wkurzylam na moja doktorke i wiecej do niej nie pojde.......... od 2 lat nie mialam ani usg ani cytologii...,bo podobno nie ma takiej koniecznosci!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i prosze bardzo
Kowalczyk Alina Ginekolog Kontakt Częstochowa, ul. Krakowska 19 /21, tel. 034 3613264 za 30 zl masz wszystko :) polecam bardzo mila starsza pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczka.
Czy zna ktoś godziny przyjęć dr A. Kowalskiego w przychodni na północy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettqa
Kto zna godz przyjęc gin. Aliny Kowalczyk?? Pilne ....z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollakoziol
Witam potrzebuję info na temat dr. Lemańskiego. czy w ostatnim czasie któraś forumowiczka chodziła lub nada chodzi do niego prywatnie?? ile kosztuje wizyta? i czy on robi usg u siebie (dodatkowo płatne??) czy trzeba na sobieskiego robić? Bardzo proszę o odpowiedź. Wszędzie gdzie znajdę opinie czy tego typu info to są sprzed kilku lat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulająca
Też chętnie dowiem się na temat tych lekarzy, bo moja lekarka przyjmuje daleko i nie chce mi się do niej jechać poza miasto.... Interesował by mnie lekarz który jest dobry i przyjmuje na kasę chorych :), dodajcie jakieś opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiem że ten lekarz do którego ja chce iść przyjmuje na kasę chorych w przychodni matki i dziecka na ul. Sobieskiego. tyle ze jak się tam zapisałam to mam wizytę dopiero za 2 miechy, jestem w ciąży i raczej nie mogę tyle czekać wiec chce pójść do niego pryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się leczyłam u dr Witkowskiej i polecam ją wszystkim znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w Czestochowie brak , dobrych ginekologów. Skasuja należne pieniadze i są obrazeni gdy pacjentka zadaje zbyt duzo pytan. Polecam Śląsk, Bytom, Katowice, tam docenci traktują pacjetki normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćI
Dr Artur Kowalski przyjmuje w różnych godzinach, trzeba do niego dzwonić i zaproponować datę czy godzinę i on wtedy poinformuję jakie są możliwe terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka366
Jedyny dobry ginekolog w Częstochowie u jakiego byłam jest w Medyk-Centrum na Aleji Wolności. Świetny specjalista. Generalnie w tej placówce jest sporo dobrych lekarzy i śmiało nawet można powiedziec, że to jedna z najlepszych placówek medycznych w Częstochowie. Pan Doktor Jan Bińczyk - polecam tego specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaKostkowska
Też tak myślę, ze w Medyk-Centrum są najlepsi specjaliści w tej dziedzinie, na stronie mają wszystkie informacje http://www.medyk-centrum.pl/ ja tam uczęszczam od dawna do ginekologa i wielu koleżankom już go poleciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa31
Jan Bińczyk z Medyk Centrum, świetny specjalista. Generalnie to w tej placówce jest kilku naprawdę dobrych ginekologów i warto tam chodzić, lecz ja jestem pacjentką doktor Bińczyka od dwóch lat i zawsze go chwalę, delikatny zawsze i miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamisa
Ja chodzę do medyk-centrum do doktora Bińczyka, w sumie to od 2 lat jest moim ginekologiem i nigdy złego słowa nie powiedziałam o nim. W medyk centrum maja dużo dobrych ginekologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja45
Orientuje się ktoś ile kosztuje w medyk-centrum zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego w "tamtych" miejscach? mają w ofercie, bo znajoma robiła tam tego typu zabieg i przebiegł bardzo pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yennas
Zadzwoń i zapytaj. Tu masz kontakt: http://medyk-centrum.pl/contact ginekologów tam sporo, więc na pewno zrobią Ci taki zabieg, tylko czy to nie podchodzi już pod medycynę estetyczną? nie wiem w sumie, nie znam się, ale jak tak to tam jest też Medyk Estetic, i tak wykonują zabiegi z medycyny estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinalamu
Jeśli chodzi o Medyk Centrum to doktor Jan Bińczyk jest dobry. Mój ginekolog od 2 lat, zawsze go polecam znajomym, świetny specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwrirakrzy
ja tez chodzę do tej placówki od lat, w naszej kochanej Częstochowie lepszych ginekologów jak w medyk centrum to nie ma i tak, jedyna porządna placówka medyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę ostatnio do dr Rubik, ona dobierała mi też antykoncepcję hormonalną, teraz biorę vines i mogę powiedzieć że jest trafiona w dziesiątkę, miałam oczywiście wcześniej zlecone badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farcaia
Ja polecam doktora Bińczyka, przyjmuje mnie zawsze w Medyk-Centrum, tu macie namiary: http://medyk-centrum.pl/lekarz_specjalista/Bi_czyk_Jan , bardzo dobry ginekolog, zawsze delikatny i miły :) nigdy nie boję się iść na wizytę, co zdarzało się u mnie gdy miałam innego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terimoa
Doktor Bińczyk z Medyk-Centrum, o tak, również polecam, super ginekolog. Delikatny i fajny doktor, z dużym doswiadczeniem. Polecam, na terenie Częstochowy jeden z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulala34
Ja chodzę do doktora Bińczyka od dwóch lat i nie zamieniłabym na innego ginekologa nigdy. Przyjmuje w medyk centrum na aleji wolnosci jakby co moje drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić dr. Rafał Szyller jest bardzo profesjonalny i cierpliwy ;) Wszystko dokładnie tłumaczy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat wiecznie żywy, ale to dobrze, bo sama jakiś czas temu szukałam nowego endokrynologa i właśnie dzięki forum znalazłam pomoc. Więc też się postanowilam podzielić swoimi doświadczeniami. W zeszłym roku byłam w ciąży i w 28 tygodniu zaczęłam krwawić. Na drugi dzień pojechałam do starej ginekolog, która pobieżnie mnie zbadała i powiedziała że to nic takiego. Ale wyobraźcie sobie jak się bałam jak zaczęłam krwawić. Mam 36 lat. Dopiero pani doktor Wioletta Rozmus-Warcholińska która jest w Czewie może 2x w tygodniu potraktowała mnie serio. Od razu komplet badań krwi, badania prenatalne i wszystko okazało się być ok poza drobną infekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz być traktowana z szacunkiem i poważnie to zacznij chodzić do doktora Sławomira Olka. Przyjmuje w Olmedical. Ja już chodzę od niego od jakiś 4-5 lat. Super lekarz. Empatyczny, troskliwy i delikatnie przeprowadza badania. Ja się czuję u niego w gabinecie bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ginekolodzy to są w Czechach. Np w Ostravie. Kochany pan doktor odessłał ze mnie pęcherzyk ciążowy w 5-6 tyg. Dzięki temu mogę życ nadal normalnie. Strach pomyśleć co by było gdyby to się rozwinęło we mnie. Dziękuję panie doktorze. 

Edytowano przez Renata67y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam doktora Sławomira Olka z Olmedical. Pan doktor dla mnie zrobił coś niemal niemożliwego: dzięki niemu mam wreszcie długo wyczekaną córcię :) To pan doktor podszedł to mojej niepłodności kompleksowo i bez takiej... obojętności. Jest bardzo empatyczny i delikatny w tych kwestiach i wie jak obchodzić się z pacjentkami cierpiącymi na niepłodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×