Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onauk

dobry ginekolog w Krakowie-kobieta

Polecane posty

Gość onauk

...a ja bardzo prosze o namiary na dobrego ginekologa w Krakowie-Kobiete!!do ktorego nie trzeba mozna isc bez duzo wczesniejszej rezerwacji ( mam na mysli, ze mozna umowic sie np na nastepny dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę to takiej fajnej babeczki, nie trzeba czekac długo, ale to jest prywatnie... nie wiem czy coś takiego Cię interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
jak najbardziej, prosze cie o kontakt i jej nazwisko, bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to dr Beata Kosiba, ja chodzę do niej na ul. Batorego, ale przyjmuje też w Falcku na Mazowieckiej i pracuje na Ujastku, gdzie chciałabym rodzić. Tel. do rejestracji: 633-32-62. Wizyta kosztuje 40 zeta, cytologia 20, usg 40, ale czasem robi też na kasę (sama proponuje). Spotkałam się z zarzutem, że mówi do pacjentki po imieniu, ale mi to aqrat nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. No i słyszałam tez wiele pochlebnych opinii na temat jej profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
Kochane jestescie:)) dzieki..mnie wcale nie przeszkadza mowienie po imieniu, wrecz przeciwnie-mimo ze mam 31 lat, wtedy czuje sie jak u kumpeli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onauk, no mi własnie też nie, i też jestem w Twoim wieq ;-) Gdybyś sie zdecydowała iść do niej, to przy każdej rejestracji warto wspomnieć że to bedzie wizyta prywatna, bo wtedy masz pierwszeństwo. Wychodzi pani z rejestracji i woła Cię osobiście :-) No i co wazne (przynajmniej dla mnie) nikt nie kręci się po gabinecie ;-) Drzwi wejściowe do gabinetu nie mają klamki od strony korytarza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
intima_30, dzieki sliczne..w takim razie na pewno skorzystam..to tez jest wazne, zeby nikt obcy nie zagladal...ja tego osobiscie nie doswiadczylam, ale slyszalam od moich przyjaciolek rozne historie.. no i zalezy mi na szybkim zalatwieniu tego przykrego obowiazku:))))jestem w Krakowie niestety tylko pare dni i nie mam wiele czasu...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Kosibe
tez polecam, chodzilam do niej jak jeszcze mieszkalam w Polsce. a dwie moje znajome prowadzily u niej ciaze i tez byly zadowolone z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1506....
na 18090 link sie konczy sorrki coś znowu sknociłam : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor Kosiba prowadzi moją ciąże, ale nie jestem z niej zadowolona. Jest oschła i nie budzi mojego zaufania. Nie polecam jej. Nie chce jej się odpowiadać na moje pytania i często mnie zbywa. Miewa humorki, ale przyjmując prywatnie jest odrobinę milsza dla pacjenta. Chodzę do niej państwowo na Batorego i prywatnie na usg na Wrocławską i Mazowiecką. Jestem teraz na etapie poszukiwania innego lekarza. Szczerze odradzam. Szkoda zdrowia i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy79
a ja polecę dr Ingę Ludwin, naprawdę wyjątkowa, przemiła z niej osoba i bardzo dobra specjalistka, trafiłam do niej na usg genetyczne w ciąży i tak zostałam już do końca ciąży i do teraz, jestem bardzooo zadowolona, choć czasem trzeba się wyczekać a i czasem o termin szybki nie jest łatwo. Ale Pani doktor mnie już zna i jak do niej dzwonię i poproszę to zawsze mnie jakoś dodatkowo wciśnie. I w dodatku pracuje też w klinice na kopernika gdzie rodziłam, a ona za mną o 2-ej nocy dzwoniła do położnej żeby się o mnie zatroszczyła. Naprawdę złota kobietka. przyjmuje w centermedzie a teraz też w swoim gabinecie na rakowickiej http://www.ludwinludwin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliana _89
Temat jak najbardziej aktualny.Jesli chodzi o naprawde dobrego lekarza i terminy bez jakiegoś nagiecia ze czeka sie po 3 tygodnie na wizyte to polecam ten gabinet http://www.neomed.pl/ i dr Jerzego Jakubowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułłłeczkowa
Moja mama chodzi do Jakubowicza.Wyleczył ja z nadzerki -ale własnie to nie kobieta.Chociaz ja musze Wam powiedziec,ze tez nie bardzo lubie lekarzy kobiety.Faceci sa dla mnie konkretni i jakoś wydaje mi się ze lepiej znaja sie na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszzzzzka
A co ile robicie cytologie ? Czy to prawda ze tak dla kontroli powinno sie przynajmniej raz w roku wykonac to badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggnneess
Wiecie ze ja tez czesciej wybieram jednak lekarzy. Jakoś bardziej mi do nich po drodze i mam wieksze zaufanie. Kobiety sa za bardzo emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patttrycka
Ale wiecie, coś w tym jest bo ja jakoś tez nie bardzo jestem za wizytą u kobiety ginekolog. Zawsze chodzę do meżczyzn i jakoś zawsze wszystko było w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlldonka
COś w tym jest ze my kobiety pomimo tego ze nie jest to przyjemne badanie to częsciej jednak wybieramy lekarzy mężczyzn niz kobiety. Nie wiem z czego to wynika, ale ja też zauważyłam ze facetom się tutaj bardziej ufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggnaska22
No własnie my kobiety mamy tak ze unikamy lekarzy a to zupełnie niepojete. Wiec moze w takiej sytuacji jednak jest sie wybrac do dobrego specjalisty, chociazby na takie badania kontrolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjolka
Dla mnie to nie jest reguła i wazne zeby lekarz był tylko naprawde dobry i potrafil mi pomóc w momencie kiedy pojawia sie jakieś dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Dr Olga Kacalska- Janssen, gorąco polecam! Bardzo dobra lekarka, profesjonalne podejście do pacjentki. Wszystko dokładnie wyjaśnia, omawia przebieg leczenia. Pamięta pacjentki, jest bardzo sympatyczna. Atmosfera w gabinecie przyjazna, wszystko odbywa się bez stresu i pośpiechu. Lekarka z powołania. Daje swój nr tel., można zawsze do niej zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammmskowa
Ja nie koniecznie musze wybierać kobiete ginekologa. Dla mnie moze to byc mężczyzna, i chyba oni nawet sa konkretniejsi i wole to do nich chodzić na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jednak wole isc do mężczyzny. Po prostu tak sie przyzwyczaiłam i wydaje mi sie ze po prostu bardziej sa dokładni i skrupulatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry specjalista jesli chodzi o sprawy ginekologiczne związane z okresem przekwitania.Ciesze się ze do niego trafiłam.Polecam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że z tak sprawnie funkcjonującą ofertą może pomóc Ci ginekolog z http://www.sofimed.pl/ na zapisy nie trzeba długo czekać a to naprawdę dobry specjalista. Sam korzystam z jego usług od dawna więc wie, że można mu zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, ja to bardzo nie lubię wizyt u ginekologa, ale wiadomo czasami trzeba. Jak już muszę to idę na Podkowińskiego do pana Tomasza Łabiaka. Jego mogę polecić, jest delikatny i nie nakłada na człowieka dodatkowego stresu, wręcz przeciwnie, potrafi tak porozmawiać ze mną, że mi stres mija. Doktor prowadzi swojego fanpejdża nawet – www.facebook.com/GabinetLabiak Także można więcej o jego gabinecie sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie dobre wrażenie zrobił pan Łabiak. Byłam w zeszłym tygodniu na Podkowińskiego w gabinecie, zrobił mi przeglądowe USG, długo rozmawialiśmy. Czuć u niego, że jest lekarzem z powołania, a nie dlatego, że mu tak wyszło jak sobie zrobił bilans zysków i strat. Takich lekarzy niestety brakuje, a zwłaszcza mam wrażenie, że w Krakowie jest ich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, z moich doświadczeń mogę Ci polecić tą przychodnię http://cmp.krakow.pl/ :) Bardzo miła Pani doktor i zawsze wszystko dokładnie bada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam powracające problemy intymne. Ciągłe zapalenia pęcherza i ogólnie sporo bólu. Chodziłam do różnych ginekologów. Otrzymywałam rozwiązanie doraźne, krótka rozmowa i do domu. W końcu trafiłam na Tomasza Łabiaka w Krakowie przy Podkowińskiego 4/4 i otrzymałam pełne zalecenia higieniczne, dotyczące zakupu odpowiednich leków i sposobów dawkowania. To pierwszy ginekolog, który wytłumaczył mi krok po kroku, w jaki sposób mam o siebie dbać, aby zapalenie nie nawracało. Wypełniłam wytyczne i nie odczuwam dyskomfortu. Chodzę już do niego regularnie i gorąco polecam. Co ciekawe, nie musiałam brać antybiotyku. Udało się wyleczyć witaminami i podstawowymi środkami ziołowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×