Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

Dobry ginekolog w Zielonej Górze

Polecane posty

Witajcie, Niedlugo przeprowadzam sie wlasnie tam, tylko meczy mnie jedna mysl, gdzie bede chodzic do ginekologa...Do mojego obecnego juz sie przyzwyczailam, naprawde super facet, a nie ma sensu jezdzic 300 km w jedna strone do ginekologa...:/ To jak, doradzicie cos? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :-) polecam dr MIchael Herbich :-D :-D ewentualnie dr Laber renomowany jest też Bartkiewicz (przyjmuje na NFZ w aldemedzie)ale kolejki do niego są pólroczne!!a w prywatnym gabinecie nie ma usg,.Ci powyżej natomiast mają aparaturę pierwsza klasa,pozdrawiam p.s. mozesz pytac o kazdego gina :-) mam wszystkich juz obeznanych osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka26
a ja polecam doktora WOJCIECHA SANDECKIEGO, przyjmuje na agrestowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odzew:) mysle, ze wyprobuje kazdego z tych, ktorego polecalyscie i po dluzszym czasie zobacze, ktory najbardziej mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idz do herbich olewa kobiety ponoc i owija w bawełne a bierze 130 zł ja słyszałam ze najlepszy jest sławomir laber czy labera jakos tak ja wybieram sie do niego za 2 tyg.zreszta znalazłm na forum dziewczyny mieszkajace w Zielonej pisały o ginekologach i tylko ten wydaje sie konpetentny.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem zgadzam sie z opinią powyżej dr Laber jest suuper. ALe Herbich tez jest git,....fakt ze nie pamieta pacjetek ....ale to tylko na poczatku-zreszta wcale sie nie dziwie bo ma ich cale tabuny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondim
Cala moja ciaze prowadzil dr Herbich zalozyl mi pessar i dzieki temu urodzilam synka 2 tygodnie przed terminem a nie 2 mesiace przed bo mialam skurcze i dzidzius opadl w dol. Chcial mi zalatwic miejsce w Nowej Soli ale rodzilam w czasie kiedy tabuny kobiet rodzily na porodowkach (lipiec 2008), zalatwil miejsce w szpitalu Zielonej Gorze zadzwonil do ordynatora. Czy jest drogi? Na poczatku placilam 130 zl a teraz jako pacjentka 70 zl. Za pessara plus wlozenie wzial 200zl a w tak normalnie bierze wiecej bo sam pessar kosztuje kolo 200zl. Polecam jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KozaMasta
Polecam dr Bartkiewicza (NFZ, Aldemed). Rzeczowy, konkretny, kompetentny. Na potania odpowiada zawsze krótko i rzeczowo. Prowadzi już drugą moją ciążę. Co do dr Labera - ogólnie OK, bardzo miły, ale niesamowite kolejki do niego i do tego kolosalne "poślizgi" czasowe! Ja byłam u niego tylko raz - na badaniach prenatalnych (w kierunku wad genetycznych). Zarejstrowana byłam na 16:30 a weszłam do gabinetu prawie o 18:00... W kolejce za mną czekała kobieta, któwa w 7 m-cu ciąży czekała na wizytę 4 godziny!! A zarejstrowana byłą na 20:00!! Czyli przyjął ją o 24:00!! Dzieię się, że nie zmieniła lekarza. Po godzinie czekanie przestaje być zabawne, a co dopiero 4 godziny z takim brzuszkiem!! Przesada. Gruba przesada. Chyba ten gabinet zbyt mocno leci już na kasę, bo rejestrują po 2-3 pacjentki na tę samą godzinę - stąd takie kłopoty z oczekiwaniem. I to na pewno nie ma nic wspólnego z dokładnością badania i chęcią poświęcenia pacjentce odpowiedniej ilości czasu a jedynie z brakiem organizacji i poszanowania dla czasu i cierpliwości kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 26
Laber to dobry lekarz jak na zielonogórskich ginekologów, ale nie wyobrażam sobie prowadzenia ciąży przez niego i porodu z nim. Ostatnio 3 miesiące czekałam na wizytę. Miałam być o g. 15, Zostałam przyjęta po ponad 3 godzinach, ponieważ doktor umówił się telefonicznie z 5-6 pacjentkami, które usiłował wcisnąć w kolejkę o 15! Przede mną przyszły też kobiety zapisane na 15.20 i 15.30 i kolejne. Zrobiła się okropna atmosfera. Od jakiegoś czasu próbuję dodzwonić się, żeby skonsultować wyniki badań i umówić na nową wizytę, ale telefonów nikt nie odbiera. Skrzynka jest przepełniona. Drogi zaśnieżone i jak tu jechać do Poznania, zwłaszcza, że tam też rzadko przyjmują wg umówionej godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
a ja polecam wlasnie herbicha, chociaz drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie sobie na temat Herbicha na tej stronie, którą podałam wcześniej. Dla mnie to konował i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yar.yar.das
to ja już bym polecała dr Bruszewskiego z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia78
Najleprzy najmilszy zeczowy to dr Sandecki przyjmuje na Agrestowej jak jest potrzeba to bezplatnie w szpitalu zawsze pod tel Super Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka z poznania
Polecam Bruszewskiego, poprowadził moja trudną ciąże, przeprowadził udaną cc na Polnej w Poznaniu. Są u niego kolejki, ale po za tym pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123321
A ja polecam dr Karoline Rabende-Łącką. Przyjmuje przy deptaku. Bardzo sympatyczna, stały kontakt, zawsze mozna umowic sie na dogodny termin - panie w recepcji juz nie raz zdzialaly w tej kwestii cuda:) Atmosfera super, zero stresu, badania przeprowadza bezbolesnie, zawsze pyta sie w trakcie o samopoczucie. Pilnuje zeby systematycznie robic cytologie i badanie piersi. Muszze jednak zaznaczyc ze nigdy nie mialam wiekszego problemu ginekologiczniego, nie bylam tez w ciazy wiec nie wiem do konca jak ocenic wiedze fachowa pani dr. Nie mniej jednak polecam, xzby pojsc chociaz na 1 wizyte i samemu ocenic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zielonogórskich lekarzy to wszyscy są na podobnym poziomie jak się nic nie dzieje to każdy jest dobry gorzej jak są jakieś komplikacje wtedy pomocy trzeba szukać w innych rejonach Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam bardzo złą opinie o panu Herbich . urodziłam blizniaki w 2006 roku a pan doktor po wielu USG , ktore sporo kosztowały ok 300 złotych pominą fakt iż jeden z blizniaków ma rozległy roszczep podniebienia ,wargi . Byl widoczny na USG ale tłumaczył iż wszystko jest prawidłowe. Po porodzie z USG do doktora pojechała szwagierka tłumaczył się ze o taki wadach się nie mowi bo pacjetka się stresuje. Mam dosc lekarzy , ktorzy leczą bez powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam. interesuja mnie opinie na temat lekarzy w zg na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mogę polecić dr Sławomira Labera - fakt, są kolejki - ale ja ZAWSZE dzwoniłam na rejestrację i pytałam o poślizg więc nie czekałam po 2h ale 20 min na wizytę, a poślizgi wynikają z długich wizyt w gabinecie, pacjentki umówione na tel dr są przyjmowane po pacjentkach z zeszytu!!! A nie między... to tak na marginesie. Najważniejsze kojarzy pacjentki i w szpitalu o nie dba. Drugi to dr Jakub Pankiewicz-przyjmuje w zastępstwie dr Labera młody i ambitny. Polecam również dr Cezarego Strakowskiego (NFZ) -w Aldemecie - twardo stąpający po ziemi normalny lekarz. Odradzam Rabendę-Łęcka - droga i przy problemach kompletnie sobie nie radzi. Samym uśmiechem się nie wyleczy, nie potrafi czytać usg. Odradzam Ujmę z polikliniki - bada boleśnie, jest chamski i gburowaty, niestety pracuje w szpitalu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gFość
Drogie Panie jestem od 21 lat pacjetka Dr Herbicha ,trafialam z roznymi przypadlosciami I chorobami. Zaczelam chodzic kiedy Doktor otworzyl swoj gabinet I przez te wszystkie lata polecalam kazdej znajomej,ktore trafialy z trudnymi przypadkami.Dr. Herbich udzielil kazdej profesjonalnej pomocy.Bratowej lekarz powiedzial ,ze ma guza I pobieraja biopsje,dziewczyna plakala cale noce male dzieci w domu it'd.Doktor odrazu postawil diagnoze ,bez strachu I biopsji cieszy sie zdrowiem.Nadmienie ,ze I moje dorosle corki sa pacjentkami DR Herbicha ,choc mieszkaja za granica. Goraco polecam Pana Doktora za profesjonalizm,wiedze I za to ,ze dba o nasze zdrowie w najwiekszym slowa znaczenia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dr. strakowski bierz za wizyte prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dr Sandeckiego gdy z ciążą są kłopoty. Polecam dr Herbicha. Opinia z życiowej tragedii i przeżyć. nigdy więcej dr Sandecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nr tele ktoś ma do Pana doktora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowne Panie, podsumowanie tych postów jest jedno! W Zielonej Górze mamy bardzo dobrych ginekologów! Serio! Laber znakomity, Sandecki znakomity. Pankiewicz bardzo dobry. Są różne przypadki, ale proszę ich nie ocenić przez pryzmat wypowiedzi tylko iść na wizytę. Polecam wszystkim. Są Expertami. Mają kontakt ze sobą, więc napewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dr Laber, fachowiec swietny, kolejki okropne, nie wiem, co mam myslec, w koncu to wizyta prywatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie na dr Karoline Rabende-Łącką jestem w pierwszych tygodniach ciąży i szukam dobrego lekarza najlepiej kobiety i nie drogiej . Czy mozecie kogos jeszcze polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×