Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coppola

dr Gejdel-WROCŁAW.

Polecane posty

czy ktoras z Was byla u dr.E.Gejdela ???< przyjmuje podobno na Pretficza-wrocław> ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwosia-w olesnicy
sa lepsi lekarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wybieram sie do Niego jutro, i chce sie nastawic psychicznie. ;/. jedyna moja wizyta u gina byla tragiczna. koles jak uslyszal ze chce rozpoczac wspolzycie to zaczal na mnie krzyczec, badal mnie jak nie-dziewice i na moja prosbe o jakakolwiek pomoc przy bolesnych miesiaczkach, stwierdzil zebym sie nie nastawiala bo i tak mi nic nie pomoze. tragedia.. :/. ma Ktos takie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge polecic dr Maślaka z corfamedu (ul.Kluczborska )...ale tu czytałam ze jednej dziewczynie tam czegos nei wykrył czy co,ale ja jestem z jego porad bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina sid
O Copplola>>znowu Ty:) Też jestem z Wrocławia:) Powiedz mi gdzie takiego durnego lekarza dorwałaś??????? Ja chodzę do dr. Sworenia, na Ulanowskiego (niedaleko Powstańców, i parku Połodniowego),tu jest przychodnia M-Med. Ja uważam,że jest on w porządku:). Napewno na Ciebie nie nakrzyczy:). A poza tym dba o pacjentki. Sam pilnuje cytologii, USG, a np tabletek nie przepisuje ze względu na profity od firmy farmaceutycznej(bez problemu się mozna dogadać co do tabletek, mimo że np w poczekalni nie ma rzadnych ulotek danych tabsów;) )/ A mogę spytać ile masz lat? Jak bedziesz chciała to napisz, a ja dam Ci nr do tej przychodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. z wrocka z wrocka:). bylam u gejdela. bylo ok. dziwne. stwierdzil, ze ze mna wszystko w porzadku, zdrowa, wiec moje bole menstruacyjne< a takie, ze 6x ketonal100 nie pomaga> to kwestia psychiki..???? :/. i zaproponowal ziolka przed okresem, no i tabl. anty. troche sie ich obawiam, nigdy nie bralam i nie wiem jak na nie zareaguje.. :/. a durny lekarz to byl z Dolmedu. brr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Gin
Nie pekajcie sie z ta wizyta. Trzeba sie tam ogolic, zaperfumowac, nalozyc ponczoszki i koronkowe majteczki i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel242
DROGIE DZIEWCZYNY WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM PRZED TYM LEKARZEM, NIE CHCĘ WDAWAC SIĘ W SZCZEGÓŁY ALE ON BARDZO MNIE SKRZYWDZIŁ, ZROBIŁ MI DIAGNOSTYCZNĄ ABRAZJĘ (ŁYŻECZKOWANIE) ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNIE. ZDZIERA KASĘ Z KOGO TYLKO MOŻNA. DLA WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA WYBIERZCIE INNEGO LEKARZA, NIE POPEŁNIAJCIE MOJEGO BŁĘDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczydlo
popieram angel242!!! Omijajcie tego lekarza szerokim lukiem!!!! Zrobil mi usg i powiedzial, ze jest bardzo bardzo zle, ze mam miesniaka, ktory zagraza ciazy (w ktorej nie bylam). kazal mi natychmiast zajsc w ciaze zanim miesniak bedzie jeszcze wiekszy. Za dwa dni poszlam przerazona do innego ginekologa, ktory zadnego miesniaka nie zidentyfikowal. Uspokoil mnie i powiedzial ze jestem zdrowa. Po 3 miesiacach poszlam do Gejdla do kontroli. Po zrobieniu usg stwierdzil, ze "troche chyba pochopne wyciagnalem wnioski i nie potrzebnie pania nastraszylem". Nie uslyszalam nawet slowa PRZEPRASZAM tylko "100zl prosze". Ponadto umowil sie z moja kolezanka, ze za przeprowadzony zabieg bedzie musiala zaplacic 150zl. Po zabiegu, gdy wreczyla mu 200zl w jednym banknocie i czekala na reszte, udal, ze nie wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, popierając Kaki (o ile pamiętam, w jednym wątku o ginekologach już się zgadzałyśmy?), również i niezmiennie polecam Corfamed, ale dra Bielickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam tylko i wyłącznie
dr Magdalenę Miś-Michałek, bardzo sympatyczna i doświadczona ginekolog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctoressa
ile ludzi tyle opinii...jednemu sie podoba innemu nie. a ja osobiscie odwiedziłam chyba wiekszosc lekarzy i to wlasnie jak uwierzylam gejdelowi-zaczal mnie prowadzic to w koncu nosze upragnionego dzidziusia w brzuszku-dlatego ja osobiscie uwazam,ze to najlepszy lekarz na jakiego trafilam.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Doktora Gejdela. Mam prawie 40lat a do ginekologa trafiłam po raz pierwszy w wieku około 10lat był w mieście jeden dziecięcy-pamiętam że to była kobieta. Od tamtego czasu zwłaszcza po 16roku życia bywałam już regularnie w gabinecie ginekologicznym- zdarzyło mi się też, pójść do tego samego ginekologa więcej niż jeden raz, ale na ogół za każdym razem szukałam nowego,lepszego,swojego lekarza. Znalazłam tydzień temu! Dr. Gejdel! Po raz pierwszy w życiu lekarz zrobił mi wszystkie badania w czasie jednej tylko wizyty(wymaz cytologiczny, usg wszystkich narządów rodnych, ,usg piersi), pokazał i opowiedział wszystko co widzieć i wiedzieć powinnam. Po raz pierwszy lekarz ten podjął się zaradzenia wszystkim moim dolegliwościom na które machnęłam ręką bardzo dawno temu, chodząc do innych lekarzy. Za całość trwającą całe 40minut zapłaciłam jedyne 160zł ! Nigdy już nie odwiedzę innego ginekologa, bo jednak zdrowie jest najważniejsze i nie można się tak w nieskończoność zaniedbywać, trzeba się w końcu zacząć badać, kontrolować i leczyć kiedy zajdzie konieczność. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze ktos chodzi prywatnie do dr. Gejdela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie! Wszystkie moje siostry ciotki i przyjaciółki chodzą do Gejdela. Znacie lepszego lekarza? Jeśli chodzi o 16 chcące rozpocząć współżycie to nie wypowiadam się bo dla mnie to głupota. Myśmy czekały do osiemnastki bo wiedziałyśmy z czym się to wiąże dla naszej kobiecości. Ale jak ktoś chce to proszę bardzo. Gejdela polecam bo to kopalnia wiedzy i doświadczenia zawodowego. To również wytrawny operator. Ciężko go w ogóle porównywać do zwyczajnych ginekologów to jednak lekarz o kilka klas wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:36 bo źle zrobiłaś że wybrałaś tylko Gejdela To świetny gin ale ja oprócz tego że idę do niego idę do 5 innych Wiesz każdy powie coś troszeczkę innego poza tym cutologia wyjdzie mi u jednego 2 a u czwartego 1 to normalne! Te testy produkują w końcu w chinach, więc czego sie spodziewać;? Ja bym raczej ślepo nie ufała tylko jednemu lekarzowi bo jesteśmy tylko ludźmi i nasze ułomności wiadomo... ponad to zawód lekarz stał się zawodem biznesowym to już nie jest służba a pokutuje takie przeświadczenie. Teraz mamy wyjałowiona jakość życia jeśli o zdrowie chodzi i bardziej pomoże nam medycyna naturalna wraz z suplementacją która często zastępuje ubogie pożywienie. Mądrzy lekarze medycyny konwencjonalnej nie stronią od preparatów ziołowych itp. a Gejdel zdaje się być takim właśnie człowiekiem. Niestety ale konwencjonalna medycyna przestaje ratować nam życie i zostaje wyparta... Nie dajcie się kobietki! Walczcie o siebie i nigdy nie wyłączajcie myślenia jeśli o zdrowie chodzi a szpitale oczywiście w miarę możliwości omijajcie;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katka
Witajcie dziewczyny ...w szybkim skrócie powiem tak podejście doktora do pacjentki ok personel ok jak oczywiście nic się nie dzieje :/ ...moja historia zaczeka się 3 lata temu trafiłam do dr Geidel z polecenia koleżanki komplet badania na pierwszej wizycie ? ...byłam w szoku pózniej zabieg niby potrzebny 500 ,pózniej doktor stwierdził guzki na macicy tzw mięsaki zaproponował spirale bo miałam dość obfite miesiączki na początku nie bardzo chciałam , ale przekonał mnie umówiłam sie na kolejna wizytę 800 zł spirala 500 wizyta. Problemy zaczęły się juz po dwoch tygodniach po założeniu ,przez ten cały czas krwawienia , ( dwa tygodnie ) wyjechałam na urlop wypadła spirala wiec dzwonię do dr co robić ... proszę zawinąć wkładkę w husteczkę i przyjechac z nią po urlopie do gabinety i tak tez zrobiłam dr niby wysterylizował i zamocował ją na nowo , jak sie okazało nie powinno sie robić takich rzeczy !!!dr powinien odkupić nową wkładkę i założy nową!!! Dziewczyny spr wszystko kilka razy konsultując to z innymi lekarzami !!!Pózniej juz było tylko gorzej silny ból jak by mi rozrywało wszystko w środku szpital diagnoza zapalenie przydatkow tak silne ze wycięte miałam dwa tygodnie z życia , oczywiście 10 dni spędziłam w szpitalu , pózniej minęło 3 miesiące znowu to samo powiedziałam lekarzowi o wkładce ...niechcial słychać tylko stwierdził ze ta oszczędność kosztuje mnie kolejnym zapaleniem przydatkow .Zdecydowalismy juz z nowym doktorem o pozbyciu się wkładki , jest juz ok od 3 miesięcy spokój . Dziewczyny sprawdzajcie swoich lekarzy oni też są ludźmi i tez popełniają błędy do których pózniej się nie przyznają i cierpimy my pacjentki ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebuje ktoś dobrego internistę na terenie Wrocławia, to to bym miała coś do polecenia godnego uwagi. Ja chodzę wraz z rodziną do www.internista-wroclaw.pl naprawdę w porządku lekarz internista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli byście moje kobietki szukały jakiegoś dobrego internisty, polecam serdecznie pana z www.internista-wroclaw.pl. To bardzo dobry lekarz, który wielokrotnie już mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy we Wrocławiu to www.internista-wroclaw.pl. To internista godny polecenia do którego warto się wybrać jeśli macie problemy zdrowotne, zawsze pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×