Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tzelina

DR HANICENTA RZEPA - czy ktoś zna? poleca? elbląg.

Polecane posty

Gość tzelina

sprawia wrażenie kompetentnej, ale słyszałam też inne opinie, zrezygnowałam z niej na rzecz dr bukato, ze względu na to, ze ta druga ma USG, chyba zaczynam żałować, wydaje mi się, ze nie ma takiej wiedzy i doświadczenia jak dr hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani doktor zacznijmy od tego ze nie ma nawet tytulu doktora to zwykly lekarz ktory powinnien cofnac sie do szkoly bo nie ma pojecia wogole o bardzo wileu waznych chorobach ...w moim przypadku o maly wlos nie doszlo do mojej smierci jak i rowniez dziecka,....trzeb byc wystarczajaco madrym lekarzem zeby przyznac ze sie czegos nie wie,a pani doktor uwaza sie za swiecaca gwaizde na niebie pani RZEPA ma jakis kompleks i najzwyczjniej w swiecie jest nie douczona...proponuje omijac ja jak ognia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też leczę się u bukato, ale jakoś nie do końca jestem zadowolona. Recepty które wypisuje kosztują majątek, a wyniki trzeba robić na własną rękę. Dlatego chciałabym też zapytać o jakiegoś dobrego lekarza bo sama już nie wiem. Chodzę też do Gajdy, ale jakoś nie robi żadnych badań ani niczego, a trochę problemów ginekologicznych mam. Jeśli polecacie dziewczyny kogoś to dajcie proszę znać, byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość ze powinna cofnąć sie do szkoły i doksztalcic to jeszcze nauczyć sie mowic ,,przepraszam pomyliłam sie" bo to co przekazuje i w jaki sposób to tragedia, do tego myli pacjentki, naraza na niepotrzebny stres, udaje ze jest najmadrzejsza i wszechwiedząca a tak naprawde to totalne dno!!! Nie polecam, omijać szerokim łukiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Panią Dr w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo jest tu ktoś jeszcze? Ja mam pytanie jak wyglądają wizyty u dr Rzepy w 36 tygodniu no bo jednak co tydzień trzeba chodzić na ktg ile się u niej za to płaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i polecam z całego serca !! Super lekarz ... Zawsze uśmiechnięta potrafi wysłuchać i doradzic ... Dla mnie nie ma lepszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Hej dziewczyny :) Zastanawiam się czy jest tu ktoś komu Pani doktor prowadziła całą ciążę? Czy mogę prosić o opisanie ? Będę wdzięczna :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

A ja mam odmienne doświadczenie.. pani doktor,owszem , miła,ale 200 zł za wizytę,która trwa 4 minut, właściwie tylko za USG,to zdecydowanie za dużo. Poza tym - w moim przypadku pomyliła się. Pani doktor stwierdziła,że mam ogniska endometrialne na jajniku (choruję na endometriozę),a okazało się ,że to torbiel czynnościowa. Wiadomo, człowiek ma do tego prawo. Ale wydanie 200 zł za błędną diagnozę i badanie USG ,które nie trwało minuty,to pomyłka. W poszukiwaniu dobrego specjalisty trafiłam do lekarza w Gdyni - pan doktor Jakub Wnuk. Nie zamienię go na żadnego innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×