Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia101

dr.ryszard jankowski kraków,femina

Polecane posty

Gość kasia101

czy ktoras z was chodzi do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiamalenka
tak. jestem zadowolona. chodze dalej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamana
Witam.Ja byłam 2 tygodnie u pana doktora Jankowskiego. Wykrył u mnie guzka na piersi,zrobił mamografie i USG,poczym powiedzial ze trzeba to wyciąc. Ja nie chciałam sie odrazu godzic na to jednak Jankowski nalegał i chcial mnie zapisac na zabieg laserowy za 4 dni. Jednak zdecydowalam ze pojdę jeszcze an konsultacje do innego lekarza. Pan doktor zrobił mi USG piersi i pokazał mi to cos na ekranie, okazało sie ze to nie jest guz a moje żebra!!!! Zapytal co pan Jankowski chcial wycinac skoro mam zdrowe piersi. Okazalo sie ze pan Jankowski to oszust i wymyśla u pacjentek nadżerki itd, potem robi zabieg kasuje pieniądze a pacjentki myślą ze coś mialy do wycięcia. JEST OSZUSTEM, PROSZĘ NA NIEGO UWAŻAĆ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alawesola
z tym guzem bym uwazala. Moja Mama tez miala duzka piersi. Poszla do lekarza jednak nie chciala sie zoperowac. Po 6 miesiacach poszla do 2giego. Ten powiedzial to samo o jakis tam zebrach albo zystach. Mama zadowolona i wsciekla na tego 1 lekarza. Po roku pokazala mi wybrzuszenie na piersi. Rak z przerzutami do watroby. Nie bronie tego lekarza bo go nie znam ale strasznie mi przypomina to historie mojej mamy. WIec ostrzeganie przed lekarzem ktory jest ostrozny moim zdaniem jest nie fer i zupelnie bledne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaaaaa90
czy jest tu jeszcze ktoś???? był ktos może w tej klinice??? coś może powiedzieć więcej na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Jankowski nakłania swoich pacjentów na serie bardzo drogich badań, tylko po to, zeby wyciągnąć od nich pieniądze. Robi wymazy i wmawia swoim pacjentom różne dolegliwości, przy tym mydląc oczy jak rasowy złodziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaKoooo
Ja jestem zadowolona. nie zgadzam się, że zleca drogie badania. Ja płace za wizytę 150-200zł i w tym mam cytologie. Badania dodatkowe z krwi czy wymazy płace w recepcji według cennika jakiegoś laboratorium. Termin mam dosyć szybko i jak zrobiłam badania to mam spokój na 6 miesięcy. Tak ma być i nie oczekuje nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne odczucia, że wcale nie jest tak, że zleca drogie badania, moim zdaniem wszystko, co zleca dr Jankowski jest konieczne, tak, żeby i dziecko i mama czuli się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem od początku ciąży w Feminie u Dr. Jankowskigo. Przeglądałam cały internet... ...wszystkie badania potrzebne i dodatkowe w ciąży ....jak pewnie każda kobieta w ciąży. To co zlecił mi Pan Dr. Jankowski wcale nie było niepotrzebne. Mam co prawda częściej robioną morfologie krwi i badanie moczu ale to w ramach ceny wizyty. Teraz jestem w 7 miesiącu i przy każdej wizycie jest robiony dopler pępowiny. Dodatkowo moja Kasia jest mierzona i jest oceniana waga... no i zawsze KTG. Opieka super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwałam u doktora cystę na jajniku. Wszystko poszło bardzo dobrze i absolutnie mogę polecić go jako specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do Pana doktora od jakiegoś czasu - dobierał mi antykoncepcję i zakładał wkładkę levosert. Pan doktor bardzo miły zawsze przypomni mi o zbliżającym się terminie badań. Jeśli kiedyś zdecyduje się na dziecko to na pewno prowadzić będę ciążę u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata minęły jak Pan doktor prowadził moją pierwsza ciaże z duza cystą i mimo zapewnień innych lekarzy że nie zajdę w ciąże W tamtym okresie była to już opieka na bardzo wysokim poziomie, po 7 latach kolejna ale poród już w KLinice .Po tylu latach gorąco polecam, mimo moich problemów zdrowotnych wszystko było ok Nadal odwiedzam klinikę i jestem bardzo zadowolona że podczas jednej wizyty mam komplet badań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero co wczoraj miałam wizytę u Pana doktora :) Bardzo polecam go jako lekarza i jako człowieka! W końcu przestała się obawiać wizyt u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryśka88
Chodzę już do niego trzy lata. Całość bez zarzutów, ceny też w porządku. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka81
Doktor Ryszard leczy mnie od roku. Najpierw wynikało to ze starań o dzidziusia, później w końcu się udało :). Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma007
Bardzo polecam tego lekarza. Prowadził moją ciążę. Rodziłam miesiąc temu. Wszystko bez żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam przyjemność być pacjentką dra Jankowskiego, powiem Wam szczerze, że to jest świenty lekarz. Bardzo doświadczony, można się poradzić w każdym problemie, ale też bardzo podoba mi się jego podejście do pacjentek. Jest życzliwy i miły chętnie doradzi, odpowie na wszelkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza89
Mam problem z nietrzymaniem moczu... Czy ten lekarz pomaga w takich sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma007
Elza, po porodzie u mnie pojawił się taki problem i przeszłam tam właśnie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza89
Mamma, gdzie przyjął Cię ten lekarz i jaki zabieg przeprowadził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasa77
Ja mam mieszane uczucia co do tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasa77
Elza89- dr Jankowski jest właścicielem kliniki Femina na ul. Kostrzewskiego 47 w Krakowie. Zadzwoń i zapytaj czy coś takiego leczą albo przejrzyj stronę internetową, tam jest dużo info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma007
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale mi pomógł i go polecam. Dobrze mówisz - Kostrzewskiego. Powodzenia tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza89
Bardzo dziękuję za pomoc. Umówię się na wizytę po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena88
Moje miesiączki nigdy nie byly regularne, a terapia hormonalna zazwyczaj nie do konca pomagala. Doktor Jankowski jako pierwszy zastosowal dobra terapie dla mnie. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor jako pierwszy zauważył polipa na moim jajniku. Wcześniej byłam u dwóch lekarzy, który zwyczajnie zbagatelizowali problem lub nie widzieli. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza89
Kochane. Po nietrzymaniu moczu ani śladu <333 DZIĘKUJEEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się zastanowiła przed wizytą. Chyba, że chcecie by karta narodzin dziecka trafiła do USC po tygodniu i chyba, że chcecie mieć wyrwane kartki z książeczki zdrowia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuzettka78
Gość, o co chodzi? Czyżby konkurencja wpadła? Ja z doktorem Jankowskim mam same dobre doświadczenia. Chodzi tu też moja mama i coś nie chce mi się wierzyć w takie głupie gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam właśnie lekarza w sprawie nietrzymania moczu. Możecie powiedzieć jaką metodą ten lekarz leczy taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×