Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia0727

dziewczyny bardzo proszę o pomoc!

Polecane posty

Gość natalia0727

Witam. Ostatni raz z narzeczonym kochajac sie spuscił się we mnie. Miałam wtedy według kalendarzyka owulacje. Jednak stwierdziłam że nie jestem gotowa i odrazu ok 1.5 h od tego zdarzenia zażyłam tabletke po ellaone. Miesiaczke mam otrzymac 24.04 czyli jeszcze 4 dni do niej a po stosunku mineło juz 10 dni. Czy mogę być w ciąży jeżeli tak szybko zainterweniowałam? Błagam o szczere nie dziecinne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama zachowujesz się dziecinne a wymagasz nie dziecinnych odpowiedzi ? czujesz się dorosła więc powinnaś być świadoma tego co robisz , uprawiając sex w dni płodne i tego jakie skutki i jakie działanie ma tabletka "dzień po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia0727
Każdy popełnia błędy,polak mądry po szkodzie. Nie zalezy mi na zjechaniu mojej osoby co zrobiłam z narzeczonym tylko o to czy zadziałała tabletka jeśli tak szybko ją zażylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są przypadki gdy ta tabletka niezadzialala ale to naprawdę niewielki i zazwyczaj dotyczy wzięcia jej po upływie 48 h. Poczekaj cierpliwie i tak nic niezdzialasz. W dniu spodziewanego okresu możesz zrobić test dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex w owulacje ze spustem ,dziewczyno gdzie ty masz rozum , co do tabletki to nikt ci gwarancji nie da czy zadzialala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwa została wykorzystana prawidłowo.To tego ona jest.Po tabletce mogłas uszkodzic płod..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia0727
Rozumiem,ale jesli ta tabletka ma dzialalnosc do 24 godzin mocna a ja zazylam ja półtora godziny to tez znaczenia nie ma? Zostaje mi zrobić test ciazowy w tak razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze nie bd w ciazy bo nie zaslugujesz tym co zrobilas i szukasz pomocy na forum, szkoda tylko dziecka ty....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia0727
To co zrobiłam było moją decyzją. Co prawda mogłabym zostac mama ale mam slub za rok i do tego z biednej rodziny pochodze jak i narzeczony,nikt nam zycia rozami nie usle jak bede miala dziecko. Po za tym,jesli byl plod to malusi a nie juz dziecko w pelni rozwiniete wiec prosze zachowac sie bo od pouczania jest Bog i moja matka. Zadaje pytanie to chce tylko odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×