Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona141414

Dziwne krwawienia i uplawy

Polecane posty

Gość Ilona141414

Mam 19 lat , ostatni tydzień czerwca miałam miesiacze w trakcie której dostałam infekcji intymnej , po miesiaczce sis z niej wyleczylam . wspolzylam z chłopakiem w dni plodne bez zabezpieczenia i skończył we mnie jakies 3 dni po wyleczeniu , ale też w dni plodne miesiac wczesniej . 2 tygodnie pozniej miałam dostać miesiączki kolejnej , ale zaczęło sie 6 dni wcześniej i były to uplawy brazowe , czasami krew ze sluzem , przez 9 dni , potem 3 dni spokoju i znów sie zaczęły , trwaja do dzisiaj cały czas . nie Mam w ogóle apetytu , schudłam 8 kilo , czasami kloja mnie jajniki , boli lekko podbrzusze , raz nawet w nocy obudził mnie straszny ciągnący bol jajnika , jedząc cos odpycha mnie i zbiera na wymioty a przez ostatnie dni mam wrazenie ze brzuszek mi troszke urósł I ostatnio bolały mnie pachwiny i dretwieje jakby palce u stopy . 3 miesiąc już miesiączki nie mam . test zrobie z następnym tyg , bo za granica jestem i nie mam możliwości narazie nic zrobić , prosze o porady , dziekuje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po cholere sie puszczałaś? zarazil cie jakis syfem to plac za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona141414
Jeżeli kochanie się z chłopakiem z którym się jest prawie 3 lata jest puszczaniem to gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×