Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwny cykl

Polecane posty

Gość gość

Cześć :) Mam pewien problem, coś podejrzanego dzieje się z moim organizmem. Może zacznę od całej historii. 2 miesiące temu uprawiałam seks z narzeczonym (zabezpieczamy się prezerwatywami), po stosunku jakieś 1,5 h później (planowo) dostałam okres. Zwykły, dość obfity okres. Tego miesiąca powinnam dostać okres 2 tygodnie temu, a dostałam go dzisiaj. W międzyczasie robiłam test i był negatywny. Aczkolwiek okres ten co mam teraz jest skąpy i jakby to powiedzieć.. brak w nim śluzu, jakbym tylko krwawiła. Zachowanie jak na okres mam normalne (trochę płaczliwa, podjadanie itp.) + jak zawsze bolą mnie jajniki i macica. Co może się ze mna dziać? Czy to jakimś cudem może być ciąża? Ps. Cykl mam przeważnie 29 dniowy i 6 dni okresu. Wcześniej miałam nieregularny okres, ale od jakichś 5-6 miesięcy uregulował się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro się zabezpieczacie to ciażę bym raczej wykluczyła. może przesunęła Ci się owulacja, albo masz jakieś zachwiania hormonalne. Zacznij wyznaczać sobie fazy cyklu, szybciej będziesz mogła wychwycić różne anomalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×