Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniczka100

ginekolog Kielce- opinie

Polecane posty

Gość moniczka100

Witam Zakładam nowy temat bo znalazłam się przed dylematem podjęcia decyzji o wyborze lekarza ginekologa z Kielc. Jestem po poronieniu i z każdą wizytą u dotychczasowego doktora mam coraz większe wątpliwości czy nie powinnam zmienić na innego, i tu właśnie pytanie na jakiego. Piszczcie kochani jakie mieliście doświadczenia, oraz kogo możecie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria28
ja polecam ginekologa Sławomira Rogule przyjmuje prywatnie za wizyte bierze 150zł .Przyjmuje też w szpitalu w kielcach na ulicy kosciuszki na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiajijaiajiajiajiaj
a ja nie polecam go...moja kolezanka miala ciąże pozamaciczna...i doszlo do tego ,ze miała usuniety jajowód...bo pan doktor zamiast ja odrazu skierowac na oddziaał to kazal przyjsc za tydzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś jeszcze mógłby podzielić się doświadczeniami, i opinią o Kieleckich ginekologach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujotka
Ogólnie to ginekolodzy z onkologii; Marcin Misiek Mariusz malmur Smorąg Leszek musisz zobaczyć w wyszukiwarce gdzie przyjmują prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopopopopopopopop
A ja zdecydowanie nie polecam dr Marka Wojnera, który przyjmuje w szpitalu na Prostej!!! Po dwóch latach, stwierdzam, że jest okropny i rzuca tekstami " no u pani to będzie cud jak pani w ciążę zajdzie!" No dziękuję za takie pocieszenie! Mogłabym jeszcze wymieniać, ale szkoda nerwów! Polecam dr Marcina Miśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile bierze pan dr Malmur za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 + 50 usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki kochane a powiedzcie mi, który ginekolog w Kielcach zajmuje się nowoczesna antykoncepcją? Chodzi mi o założenie wkładki hormonalnej levosert ale nie wiem jakiego lekarza wybrać :/ Może akurat któraś ma sprawdzonego pod tym kątem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalininka
Idź do gemma, przyjaciółka tam sobie właśnie niedawno tę wkładkę zakładała. Z tego co mówiła to szybko poszło, ginekolożka sprawnie ją umieściła. Niteczki przycięte do odpowiedniej długości, więc w ogóle nie przeszkadzają. Cieszy się, bo czuje się całkowicie komfortowo i nie musi się już męczyć z plastrami jak do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malmur od niedawna 250 wizyta +usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×