Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakowiankakrakowianka

ginekolog kraków

Polecane posty

Gość krakowiankakrakowianka

czy ktos wie gdzie isc do dobrego ginekologa w krakowie:) przydalyby sie adresy jak znacie:) i ile bierze za wizyte ... pierwszy raz sie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneek
w Podgórzu, ul. Rynek Podgórski 14 tel: 656 27 51 polecam dr. Masior Tam byłam 1 raz i dalej chodzę. 1 wizyta coś ok 68zł mnie kosztowała ale za 2 razem dostałam kartę rabatową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiankakrakowianka
o widzisz :) lokalizacja mi pasi:) bardzo blisko mieszkam;) heh karta rabatowa, to ciekawe :) i tak zedrą troszkę pewnie nawet i z tym rabatem:) Dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka..
hej. jak dla mnie to TYLKO i YWLACZNIE dr Irena Kaim. Prywatie przyjmuje na Dietla, na codzien pracuje w klinice uniwersyteckiej. duze doswiadczenie, wiedza, mila, DELIKATNA!! czegoz wiecej? :) wizyta niestety 65 ale uwazam ze nie sa to zmarnowane pieniadze!! jestem pacjentka od roku i bardzo mi pomogla! naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta00000181839
gdzie dokladnie na dietla? moze podac tel? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiankakrakowianka
ja tez bym poprosila o jakies dokladne dane tel albo adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić ginekologów z Rehaorthopedica. Są bardzo profesjonalni i doświadczeni. Zawsze jak tam idę z jakimiś watpliwościami to zlecają niezbędne badania i odpowiadają wyczerpująco na moje pytania. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×