Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ginekolog

Polecane posty

Gość gość

Witam chce się poradzić was kobietek ponieważ zastanawiam się kiedy jest idealny czas żeby pójść do ginekologa pierwszy raz? Ja mam 22lata i ani razu jeszcze nie byłam okres mam od 8lat i mam je jak w kalendarzu i nic mi nie dolega ani nie boli. Mój mąż mówi że kiedyś będę musiała iść pierwszy raz ale ja mu tlumacze że to jeszcze za wcześnie bo w sumie jestem młoda i zdrowa chodź ja nie chce i nie pujde bo poprostu to nie jest dla mnie zeby kobieta czy facet lekaz mi tam zagladal chyba bym się rozplakala. Drogie panie co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak współżyjesz to jesteś narażona na raka szyjki macicy - niestety młode kobiety także go mają - wystarczy kilka lat od "pierwszego razu" jak się ma pecha. Nawet jak nie masz żadnych dolegliwości to chociaż powinnaś iść na badanie cytologiczne. USG piersi także wypadało by robić chociaż raz na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowkedz :) :) jak miałam 13lat to byłam szczepiona na raka szyjki macicy. A co do piersi to mam tak małe że jak by coś wyszło to odrazu bym czuła jakiś guzek czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małych nie wyczujesz i tak. A antykoncepcja cię nie interesuje że nie byłaś ani razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dawno jak mam 15lat to brałam tabletki antykoncepcyjne przez półtora roku ale było to angli a tam przepisuje takie leki lekaz domowy bez badań tylko ciśnienie mierzył.wiec nigdy Kazali mi się zbadać tak jak w Polsce wiem że kobiety się bada. Teraz od lat jakoś nie potrzebuje z mężem antykoncepcji i nam to wychodzi. Tylko on mi co jakiś czas gada ze mi zrobi termin a ja mówię że nue chce i się kłócimy i ja nie wiem czy ja mam rację że nue muszę czy może on. A że nie jestem rozgadana na te tematy z bliskimi wolę zapytać babeczki które się znaja bardziej jak kto inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzisz aż wyjdzie dziecko... Cytologie wypqdaloby robic co jakoś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dziecko absolutnie się nie boję bo mam myślacego faceta haha. No ale skoro pani tak uważa że powinnam zrobić jakieś badanie no to może czas pomyśleć chociasz nie wiem czy się odwaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepionka jest tylko na kilka typów wirusa (niby tych najczęściej występujących), a jego odmian jest mnóstwo. Szczepionka nie zwalnia z cytologii i trzeba ją robić równie często. Zresztą rak szyjki macicy może być także z innych przyczyn niż HPV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta powinno się zaszczepić bo w USA już po szczepionka umierają na raka. Więc trzeba syf szczepionki wykorzystać w Polsce! Najlepsza profilaktyka to higiena intymna unikać tamponow itd.. nawet podczas badań ginekologicznych cieki dochodzi do groźnych zakażeń bo rękawiczki chronią tylko ginekologa! Dlatego mamy prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów zawsze decyduje pacjent! Ale polki są zacofane i wstydzą się partnera ciemnota. A osoba bliska zwróci uwagę gdy ginekolog coś dotyka w gabinecie potem chce badać i zakaża! Gdy nie ma potrzeby nie chodzimy po ginekologach. Mąż wspierał porody bo CC jest ryzykiem powikłań! Szpitale i gabinety lekarskie to siedlisko syfu bo tam rozmnażają się groźne bakterie i wirusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta powinno się zaszczepić bo w USA już po szczepionka umierają na raka. Więc trzeba syf szczepionki wykorzystać w Polsce! Najlepsza profilaktyka to higiena intymna unikać tamponow itd.. nawet podczas badań ginekologicznych cieki dochodzi do groźnych zakażeń bo rękawiczki chronią tylko ginekologa! Dlatego mamy prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów zawsze decyduje pacjent! Ale polki są zacofane i wstydzą się partnera ciemnota. A osoba bliska zwróci uwagę gdy ginekolog coś dotyka w gabinecie potem chce badać i zakaża! Gdy nie ma potrzeby nie chodzimy po ginekologach. Mąż wspierał porody bo CC jest ryzykiem powikłań! Szpitale i gabinety lekarskie to siedlisko syfu bo tam rozmnażają się groźne bakterie i wirusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zaściankowej Polsce zawsze się promuje największy syfu. A głupie polki to łykną. Bo powiedział lekarz masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy się zdecydujesz to tylko do kobiety bo są bardziej zorientowane w drogach rodnych z autopsji. Facet ginekolog tylko z książki wie nie ma okresów itd... Są kobiety co piszą że facet jest delikatniejszy jest to nie prawdą bo to pretekst do podniecenia podczas badania. Również gdy pójdziesz to z mężem i by był przy tobie i prywatnie. Lekarz gdy jest maż przy całym badaniu zwłaszcza palpacyjnym musi dokładnie omówić stan czyli diagnozę. Często powierzchownie bada i gdy jesteś sama nie określa stanu nawet gdy źle powie to wina pacjenta bo pani się zdawało a nie masz świadka! Gdy jest mąż to nie ma że wam się zdawało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam u ginekologa pierwszy raz po antykoncepcj****abeczka zrobiła mi badania, wszystkie, dokładne.. potem przepisała mi pigułki vines i do dzisiaj jestem zadowolona, uczęszczam cały czas do mojej ginki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do bardzo fajnej pani ginekolog pani Beaty Chołys Duszyńskiej i ona jest na parwdę spoko i pracuje w szpitalu w Limanowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło się Wam ze podczas wizyty i badania ginekolog komplementowal wasze cialo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co dokladnie powiedzial ? w jakiej sytuacji ? uwazam ze ginekolog powinien darowac sobie uwagi odnosnie ciala pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj podczas badania piersi powiedzial ze mam bardzo ladny biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi raz ginekolog powiedział jak usiadłam na fotelu "tą śliczną pupcię to proszę niżej zsunąć" i włożył swoje ręce pod moje pośladki i zsunął mnie niżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jestem z mężem wcześniej był chłopakiem zawsze jest przy każdym badaniu cipki był przy porodach . Trzeba uważać bo dochodzi przy badaniu cipki do groźnych zakażeń. Gabinety lekarskie i szpitale są siedliskiem zarazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.15 dlatego nie chodzi się samej na badanie cipki bo w tym zawodzie nie brak zboczeńców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz niby myslacego faceta, ale sama z myśleniem masz problem... Potem będziesz chciała mieć dziecko i wyjdą cuda na kiju, lata niebadania sie. Ja byłam ouerwszy raz jak miałam z 18 lat, a ty niby jesteś starsza i mężatka a zachowujesz się jak dziecko. Znajdziesz w ciążę to lekarz będzie co gm zaglądał co miesiąc, a nawet badał, wykładał wziernik, palec. Ogarnij się, jesteś dorosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko we wschodnich krajach zboczeni ginekolodzy co miesiąc wkładają wierni i ingerują w pochwę ryzykując poronienie lub zarażenie. Ja byłam z mężem pierwszy raz w życiu u ginekologa potwierdzić ciążę trzeci miesiąc. Wtedy lekarka obejrzała cipkę nawet pokazując mężowi jak wygląda zmiana w środku gdy jest ciąża. I następny raz gdy poszliśmy do porodu wtedy po raz drugi sprawdzano rozwarcie oczywiście zawsze przy mężu który był przy porodzie. Tak tylko usg po powłoce brzusznej nie wkładano do pochwy. A mężowi zalecono kilka razy dziennie uchem odmierzać tętno płodu dziecka. Gdyby coś było nie tak wtedy się zgłosić. Wcześniej się położyć i wyrównać tętno oddechem gdy nie pomoże do szpitala. Gdy jest osoba bliska to nie ingerują w pochwę bo jest nasz świadek do osoby bliskiej podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu MAMY PRAWO! bo zawsze decyduje pacjent nie zboczony ginekolog bo tylko tacy naruszając prawo wypraszają osobę bliską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.19 nie masz racji bo u nas ginekolog znalazł w ten sposób kochankę i zostawił żonę z dwójką dzieci! Więc facet czy gin czy inny zawsze zwraca uwagę na cipkę by ją przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi się wyłącznie do kobiety ginekolog i to z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy nie ma potrzeby nie chodzimy po lekarzach bo jak zacznie się intensywnie leczyć można nie przeżyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kobieta ginekolog i zawsze z mężem przy badaniu cipki jak i porodzie po dxisiejszym CHAMSTWIE ginekologów gdzie fałszowali kartoteki gdy dziecko zmarło w łonie matki a druga gdy po szycie po cc wyszly jej jelita z brzuvha a była dwa razy w szpitalu nic nie zrobili banda! Dziś program SPRAWA DLA REPORTERA Jaworowicz pokazali sie lekarze jako zwykła dzicz a sąd przetrzymuje sprawę by sie przedawniła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kady ginekolog jest dobry w jego mniemaniu i dlatego nie chce osoby ze strony pacjenta bo wtedy sie tak łatwo nie wykręcić, lecz polki same chodzą na badanie kreując sie męża a z tego korzystają zboczeni ginekolodzy. Ja mam swego zawsze i wszędzie przy badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×