Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

help

Polecane posty

Gość gość

am może dość głupie pytanie ale trochę już zdurniałam i nie wiem czy nie panikuję więc wole się dopytać. Ostatnią miesiączke miałam 18-23.09; 16.10 uprawiałam seks. 17 -18.10 powinnam dostać okresu. Moje cykle trwają 28-30 dni. Raz się zdarzyło że trwał 27 dni, ale są zdecydowanie regularne. Okresu nie dostałam ani 17 ani 18. Dzisiaj przed południem czyli 20.10 pojawiło się krwawienie, które przywitałam z wielką radością, ale z racji tego, ze już zdążyłam się zestresować, że okres mi się spóźnia widzę ze to krwawienie jest skąpe i krew jest jakby na początku brunatna (nic nowego na początku okresu) ale teraz jest jasna, wręcz różowa i bardzo skąpa. Stąd moje pytanie. Od stosunku minęło zaledwie 4 dni. To chyba zbyt wcześnie na krwawienie implantacyjne prawda? Wszelka logika mówi mi, ze to okres sie spóźnił i mój cykl trwał teraz 32 dni, ale ja już sama nie wiem i panikuję. Powiem szczerze, że dzień w którym uprawialiśmy seks był chwile przed planowaną miesiączką przy tak długich cyklach jak moje i ich regularności nie zakładałam komplikacji więc się nie zabezpieczaliśmy, wiem, że to zawsze ciągnie za sobą ryzyko, ale czy naprawdę jestem aż tak wyjątkowa w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem prawdopodobieństwo jest niewielkie bo prawdopodobnie współżyliście w dni niepłodne. jednak dla pewności powinnas je sobie wyznaczać na bieżąco. Jeśli będziesz mieć z tym problem to sięgnij np po mikroskop na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×