Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka12345

Infekcja intymna, co o tym sadzicie

Polecane posty

Gość oleczka12345

Hej. Mam problem, sama już nie wiem co mam o tym myśleć. 3 dni po stosunku z nowym partnerem miałam następujące objawy: świąd pochwy, białe upławy, pieczenie przy oddawaniu moczu, częstsze niż zwykle oddawanie moczu, świąd o***tu nie do wytrzymania. Smarowałam maścią Clotrimazolum i zaczęłam stosować globulki Iladian Plus Direct. Świąd i pieczenie ustąpiły. Czuję zdecydowany komfort. Jednak od wczoraj (5 dni po pierwszych objawach) pojawił się ból w podbrzuszu bardziej z prawej strony, choć promieniuje czasem na cały obszar podbrzusza. Ciągnie mnie aż do pachwiny. Czy tak może objawiać się ciąża, czy to raczej infekcja pochwy? Mogłaby tak szybko "zaatakować" przydatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamtatamta
Idź do ginekologa, bo z infekcjami nigdy nic nie wiadomo, do jakiego stopnia się rozwiną. To najrozsądniejszy wybór. Tym bardziej, że mówisz że to około tydzień po stosunku, a ciąża zostanie wykryta dopiero ok 2 tygodnie po stosunku. Idź do gina, bo możesz mieć stany zapalne po infekcji. Lepiej mieć pewność i leczyć w razie W, zanim coś się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem takiego zdania, że każdorazowo takie objawy powinno się skonsultować z ginekologiem - zajrzyj też na http://www.kobiecesprawy24.pl/ - znajdziesz wskazówki, jeśli chodzi o leczenie infekcji intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Prawdopodobnie zaleczyłaś objawy, ale infekcja przeniosła się na wewnętrzne narządy płciowe.Idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia231
Powinnaś iść do ginekologa. Miałam podobnie, ale od razu zareagowałam trvaginem ( zdarzaly mi sie juz wczesniej infekcje po basenie itp). Ten żel mi zawsze pomagał, globułek jakos nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×