Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dindi

Interpretacja testu ciazowego-pomocy!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość dindi

Zrobilam sobie test ciazowy quickvew i teraz nie wiem co mam myslec o wyniku.Kreska niebieska jest bardzo wyrazna,a rozowa,ktora ma oznaczac ciaze jest blado rozowa,wlasciwie na pierwszy rzut oka niewidoczna,a dopiero po przyjrzeniu sie widac cos rozowego,wiec teraz nie wiem czy to oznacza ze jestem w ciazy??czy ta kreska ma byc jednak wyrazna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasia
mialam to samo i bylo ok:) dla pewnosci zrób sobie jeszcze raz test rano z porannego moczu-jest najdokladniejszy,bo(jesli jestes w ciazy) to wtedy ten mocz ma najwieksze stezenie hormonu ciążowego.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dindi
Bylo ok? Tzn. ze jestem w ciazy czy nie,bo dla mnie to nie byloby ok.Prosze odpisz bo jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka33
raczej jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dindi
aaasia Ty mi odpowiedz,jak to bylo u Ciebie prosze,czy Twoja kreska tez byla taka slaba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Ci powiem
Mojej znajomej test (a nawet dwa) wygladlay identycznie. niebieska kreska wyrazna, rozowa bardzo delikatna i tak, jest w ciazy. wiec sadze, ze w Twoim weypadku tez tak jest, czyli mozna Ci mowic juz "mamusiu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbiiiii
powiem ci tak, ze jesli jest różowa kreska, nawet jesli słabo widoczna ale JEST, to tak na 98% jestes w ciazy - ale oczywiscie moga byc różne przypadki: mi kiedys test pokazał różową kreskę (czyli jednoznacznie ciąże), a w ciąży jednak nie byłam - to był PRE TEST i w tym wypadku wazny był czas w jakim odczytujesz wynik. JA odczytałam najpierw po wskazanych 3 minutach i było ok dla mnie( czyli nie ciąża), ale kiedy po jakis 10 minutach spojrzałam na test - była tam różowa słabo widoczna kreska. Okazało sie ze po upływie 15 minut nie nalezy juz odczytywac wyniku testu bo moze byc juz niewiarygodny. Ale pisałas ze to był quick, a to jest chyba test poranny, nie wiem kiedy go robiłas bo jesli nie rano to mogło to miec wpływ na wynik. Powiem ci jednak ze wiele razy robiłam quick i zawsze był jego wynik wiarygodny, wiec...jesli wszystko zrobiłas zgodnie z instrukcja to racze mało prawdopodobne aby test sie mylił...ale zawsze mozesz powtórzyc test i miec pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasia
dindi,ja tez mialam wyrazna niebieska kreske i bardzo blada rózowa i było ok,tzn.nie byłam w ciąży.ale zrób test jeszcze raz rano,jesli jestes w ciązy,to kreska powinna byc wyrazna,tak mysle.a ile dni upłynęło od ewentualnego zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dindi
Okres spoznia mi sie tydzien,ale zawsze mialam nieregularne cykle,od zaplodnienia minelo ok.2 tygodni.reski nie widac,ale jak wpuszczalam krople moczu to sie barwila na rozowo plytka i teraz to wyglada tak,od dolu plytki widac jasny pasek,a wyzej jest lekkorozowy(na tym tle jest ta niebieska linia) i tak to wyglada jakby tam byla kreseczka rozowa na styku tych dwoch pasow-jasnego i rozowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasia
dindi,nie wiem czy do konca rozumiem ten Twoj opis.u mnie to bylo po prostu tak,ze wyrazna byla niebieska kreska,a rozowej najpierw nie byo widac,a potem jak sie przygladalam to mialam wrazenie,ze widze blado rozowy pasek.zrob jeszcze jeden test rano,tak bedzie najlepiej.wiem,ze sie boisz,ja mialam noc z glowy,ajk czekalam do rana,zeby powtorzyc test.ale musisz go powtorzyc i sie upewnic. buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasia
dindi,nie wiem czy do konca rozumiem ten Twoj opis.u mnie to bylo po prostu tak,ze wyrazna byla niebieska kreska,a rozowej najpierw nie byo widac,a potem jak sie przygladalam to mialam wrazenie,ze widze blado rozowy pasek.zrob jeszcze jeden test rano,tak bedzie najlepiej.wiem,ze sie boisz,ja mialam noc z glowy,ajk czekalam do rana,zeby powtorzyc test.ale musisz go powtorzyc i sie upewnic. buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dindi
aaasia przepraszam,ze tak Cie zadreczam pytaniami,ale jeszcze jedno czy jak wpuszczalas kropelki moczu to cos Ci sie zarozowilo??I pozniej czy na tej blaszce,tam gdzie sa takie otworki widac bylo cos rozowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasia
tak dindi!wlasnie na tej cholernej blaszce wszystko sie zrobilo rozowe i dlatego strasznie spanikowalam,ale jak powtórzylam to ta blaszka(czy jak ja to nazywam-kratka wentylacyjna:)),znowu byla rozowa i stwierdzilam,ze tak chyba ma byc i trzeba patrzec nie na ta kratke,tylko na pole,gdzie wyskakuja paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam Quick Vue 3 razy, za pierwszym i ostatnim okienko zaróżowiało się zaraz po pierwszej kropelce, mam takie spostrzeżenie: ten pierwszy i ostatni raz robiłam jak okres mi się spóźniał i dostawałam okres na drugi dzień po robieniu testu (może on wyczuwa jakieś jeszcze hormonki w moczu?), ten drugi test robiłam w środku cyklu (tzn. podejrzewałam, że mogę być w ciąży pomimo okresu, tak więc nie był robiony w ostatnich dniach cyklu) - nic na różowo się nie zabarwiło, niemal od razu miałam wyraźny wynik. Więc nie martw się tym różowym okienkiem, patrz tylko tam, gdzie ma (lub ma nie być) kreska różowa. Prognozuję Ci, że jutro dostaniesz okres :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka--
napisz nam czy dostals okres czy nie;), mi sie wydaje ze dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka--
napisz nam czy dostals okres czy nie;), mi sie wydaje ze dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dindi
Cos mi sie zdaje ze jednak okresu nie dostane,zrobie drugi raz test,tym razem rano i czuje,ze wtedy kreska bedzie rozowa i wszystko bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dindi
Powtorzylam test rano,tym razem nie ma watpliwosci,kreska jest rozowa i dosc dobrze widoczna.Teraz tylko musze powiedziec rodzicom,co bedzie najgorsze.Chlopak juz wie i coraz bardziej cieszymy sie z tej wiadomosci,planujemy slub i przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko30
Gratuluję! Ja też wpadłam jak byłam młoda(22lata) i bardzo się cieszę ,bo teraz bardzo chciałabym mieć drugie dziecko(poroniłam). Jeszcze raz gratuluję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie razem z Toba! Nie wazne ile macie lat i nic nie jest wazne tylko to ze chcecie byc razem. tak trzymac. Napisz co na to rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×