Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynekk

INVIMED WARSZAWA

Polecane posty

Gość katarzynekk

Hej. Postanowiłam zacząć ten nowy temat o Invimedzie bo zaczęłam od listopada tam leczenie. Ciekawią mnie opinie dziewczyn, które się tam leczą, u jakich lekarzy i tych które to leczenie szcześliwie zakończyly:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midaa
ja też jestem ciekawa pierwszą wizytę mam w marcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynekk
A u którego lekarza? bo ja już chodze do tej kliniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzii
hej dziewczynki ja jestem tu nowa i mam pare pytań .Zaczełam leczenie w invimedzie w Warszawie i mam mieć inv w maju ale nic wiecej nie wiem proszę o jakomś podpowiedz o inv i o lekarzu t dworniaku pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihkra
HEj dziewczyny jestem po calym procesie w Invimedzie, bardzo sobie chwale, nie chce sie tu rozpisywac, jesli macie pytania to piszcze na ola87r@tlen.pl, pzdrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxzaa
tez jestem po ccalym procesie w Invi Medzie i moge z czystym sumieniem polecic wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkaska
Invimed jest w porzadku, pare klinik w PL jest dobrych, no i wg mnie Invi jest w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja również u dworniaka, chcę teraz zrobić inv w lipcu ale się jakoś boję, jedno spotkanie tam miałam 01.06 (wcześniej byłam w novum) i od razu invitro? dziś poleciałam i zrobiłam wszystkie badania z kwri, mąż robi w poniedziałek ale czy to nie jakaś paranoja tak wszystko szybko...boję się że jak nagle to po diable....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzii
a ja mam miec za 12 dni wizyte i czeka mnie inv ale powiem ze wcale się nie boje co ma być to bedzie :) ale napewno napisze nie martwcie się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale nie sądzisz że powinno się coś sprawdzić przed tym inv??? może to się tak po prostu zrobić i udać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzii
ja mam porobione wszystkie badania sa dobre ale mam nie drożne jajniki i dlatego mam miec inv mialam hsg robione i nie przetkał to co mam jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszkolla
Invi med jest naprawde dobrym wyborem, jestem po dlugiej kuracji (Szczesliwie pozytywnej) i moge tylko polecac. A u jakiego lekarza jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dworniaka, trochę dziwny jest... ale w sumie tylko jedna wizyta była a miałaś inv?? większe są szanse że się uda za pierwszym razem czy którymś z kolei??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetusia
witam do invimedu trafiliśmy we wrześniu, po uporządkowaniu szalejącego estradiolu, w lutym dworniak zrobił punkcje i transfer, pierwszy i szczęśliwie udany. Dziś jesteśmy już 4,5 mies w ciąży. Dworniaka każdemu, konkretny i rzeczowy, mówi jak jest naprawde a nie obiecuje niemożliwego. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haliboot
Dworniak jest w porzadku, wogole InviMedzie jest bardzo pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetusia
zgadzam się że w invimedzie jest b przyjemnie, nie ma wywoływania ,,po nazwisku,, to pacjentka jest najważniejsza, jej dobro i jej zdrowie. ja robiąc codziennie badania badania krwi i w ostatnim okresie przed punkcją będąc u dworniaka, nie odczułam tego jako uciążliwe. czułam że wszyscy robią wszystko aby pomóc w poczęciu naszego maleństwa. Bardzo dziękujemy pracownikom invimedu Dworniak też prowadzi naszą ciąże, nie wyobrażam sobie żeby był to jakiś inny lekarz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koni2
ja jestem po inseminacji w invimedzie u dr Ciszko, czekam teraz na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mggg
Witam, Mam pytanie ponieważ zaczeliśmy się z mężem starać o dziecko. Moje wyniki hormonów są ok, ale u niego wyszła oligoasthenozoospermia i teratozoospermia. Chcielibyśmy się z tym problemem udać do Invimedu. Kogo polecacie? Czy z tymi schorzeniami mamy szansę na dzidzi? Czy tylko in vitro wchodzi w grę? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetusia
jeszcze raz polecam dr DWORNIAKA, my jesteśmy już w 8 miesiącu ciąży i jeśli zdecydujemy się na drugie in vitro to tylko u niego, naszą ciąże też prowadzi dr DWORNIAK, krótkie i rzeczowe wizyty.Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrolerek
Witam! Z mężem jesteśmy zapisani na pierwszą wizytę na 20.10.2010r do doktora Kiliańczyka. Mój mąz ma kiepskie wyniki i chcemy spróbować inseminacji. Czy możecie coś powiedzieć na jego temat? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrolerek
Witam! Z mężem jesteśmy zapisani na pierwszą wizytę na 20.10.2010r do doktora Kiliańczyka. Mój mąz ma kiepskie wyniki i chcemy spróbować inseminacji. Czy możecie coś powiedzieć na jego temat? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzii
hej dziewczynki a ja po 1 inv nie udało się ale będe podchodziła w listopadzie jeszcze raz tylko nie wiem czy na naturalnym cyklu w który dzień cyklu jak ktoś wie proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaasa
Bardzo dobry tez jest dr Dworniak, wogole mam zaufanie do tej kliniki, nam sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolnet
do Mggg: Słabe plemniki to jeszcze nie tragedia, choć jeśli jest ich mało, to naprawdę kłopot, żeby dotarły tam gdzie trzeba ... Jeśli próbujecie w Invimedzie, to dobrze trafiliście, bo oni mają świetny sprzęt i embriologów, którzy znajdą najlepsze plemniki do zapłodnienia. Trzymam za nie kciuki (chciałoby się powiedzieć :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiko
no i u nich przede wszystkim mozna zrobic procedure IMSI, a to nie jest norma w polsich gabinetach, wg mnie jestes w dobrych rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jeżeli chodzi o klinikę Invimed musicie mieć świadomość, że jesteście tam klientem, który zostawia u nich masę kasy. My jesteśmy w ciąży po IVF za około 15 tys. Udało się za pierwszym razem i pewnie dlatego tak mało nas to kosztowało. Klinika robi dobre wrażenie. Wszyscy uśmiechnięci, wszędzie zdjęcia dzieciaczków. Ale jest też ale. Kierowanie na badania mimo że nie są potrzebne. Np. testy na HIV. Oboje z żoną jesteśmy honorowymi dawcami krwi i te testy mamy robione co 3 miesiące. Mimo to musieliśmy je zrobić i to w cenie wyższej niż gdzie indziej. Zwróciło to naszą uwagę i przyglądaliśmy się baczniej wszystkim procedurom. Na wyniki badania, które żona przynosiła z innych laboratoriów dr. krzywo patrzył, ale nic nie mówił bo do ugrania była większa kasa. Chętnie bym też się dowiedział czy ceny zastrzyków hormonalnych w ich aptece są podobne do tych "w mieście" ale tutaj nie mam rozeznania bo uznaliśmy, że ich apteka daje jakieś minimum dyskrecji. No i chwalony tutaj dr D. Wylewny nie jest, zdaje się być miły i pewnie jest też dobrym fachowcem. W końcu udało mu się za pierwszym razem. Ale ma też drugą twarz którą czasem pokazuje. Nam pokazał po tym jak zrezygnowaliśmy z prowadzenia ciąży u niego w innej klinice. Okazało się że chodzi jak zwykle o pieniądze, które należy co 3 tygodnie zostawić w kasie mimo iż np. nie wykonał badania USG na specjalistycznym sprzęcie, na które nas wcześniej umówił. I powiedział, że zrobi następnym razem. A wiadomo, że pewne badania trzeba wykonać w określonym czasie po wcześniej ani później się nie da. Pieniądze to jedno a drugie, że dr D. nie pracuje w żadnym szpitalu więc poród odbędzie się pod okiem lekarzy, którzy nie znają przebiegu ciąży a nie dla wszystkich jest to komfortowa sytuacja. Szczególnie wtedy gdy chce się zachować w tajemnicy sposób zapłodnienia. Więc nazwijmy to po imieniu: dr D. tylko zapładnia. U nas wystąpiła pewna komplikacja w 7 miesiącu. Przyczyny dopatrywaliśmy się w krwawieniu z 3 miesiąca kiedy jeszcze żona była pod opieką dr D. Kiedy żona skontaktowała się z nim żeby się wypowiedział na ten temat została lekko mówiąc olana. W sumie ma takie prawo bo już nie jesteśmy jego "klientami". Niestety tak się złożyło, że w Invimedzie zostało jeszcze kilka naszych "kuleczek". Owszem skorzystamy z ich usług ale chyba będzie to inny lekarz. Niesmak pozostawiła także faktura wystawiona "z automatu" na więcej procedur niż było zrobione. W sumie to tylko 600 zł i przy kwotach wydawanych u nich nie robi wrażenia ale zawsze. Podsumowując. 1. Pamiętajcie jesteście klientem i po wasze pieniądze wlezą wam w zadek. Być może spróbują wykorzystać waszą niewiedzę. 2. W Invimedzie tylko zapładniają lekarza prowadzącego ciążę szukajcie gdzie indziej. Np. w przyszpitalnej klinice. 3. Za uśmiechem nie zawsze stoi życzliwość, bo waszym marzeniem jest dziecko a wasze marzenie to tylko środek do osiągnięcia przez klinikę innego celu. i najważniejsze: Przygotujcie solidny plan B. wtedy rozczarowanie mniej boli. Życzę wam wszystkiego dobrego a wizyta w Invimedzie to dopiero początek trosk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Mietekki zgodzę się z uczuciem, które tu wyrażasz ale wydaje mi się piszesz to tu bo zabrakło Ci jaj by to zrobić w gabinecie dr D. otóż mnie również on leczy ale badania mam skąd chcę, ja decyduję czy coś chcę czy nie a on mówi co z tego moze zrobić...co do apteki to ma NAJNIŻSZE CENY TYCH LEKÓW W WAIWE i jedne z najniższych w polsce!!!! sprawdziłam, obeszłam z receptą z 10 aptek....różnice wynosiły od 200 do 500 zł - mogłeś to sprawdzić ale nie zrobiłeś tego... i drugie to to, że ja mam prywatną opiekę medyczną medicover gdzie robię badania i będę prowadzić ciążkę bo invimed TO KILNIKIA TYLKO W CELU ZAPŁODNIENIA i nic więcej... a co do zarabiania kasy...gdyby nie to że ktoś bierze za to w chu**** kasy tacy jak my mamy możliwość zostać rodzicami...i sram na to ile oni za to mają gdyby nie oni my byśmy się ślinili do dzieci sąsiadów i rodziny...niech biorą ile chcą ważne że są i mają mega skuteczność nie narzekaj, Tobie się udało za pierwszym razem..idź do novum to Ci oczy zbieleją..... wszyskiego naj naj Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×