Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielononiebieska

Jak dobrać właściwe tabletki antykoncepcyjne?

Polecane posty

Gość zielononiebieska

Własnie zaprzestałam brać tabletki anty ponieważ miałam po nich podły nastój, niechęć do aktywnegon życia, byłam rozdrazniona i miałam zerowe libido. Czy jest mozliwość dobrania odpowiednich dla mnie tabletek? Kumpela radziła wykonać badanie poziomu hormonów a potem z tym do lekarza po poradę. Czy jest to badanie płatne? Ktoś je robił? Jak trafiłyście na odpowiednie dla siebie tablety - na chybił trafił? Ja nie chce tracić czasu na testowanie kolejnych...A brałam Milvane...Aha i czy polecicie jakiegoś dobrego ginekologa w Waiwe który doradzi? pozdr.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob to badanie hormonow
(pobieraja krew i ustalaja poziom najwazniejszych 3 hormonow) Jesli bezplatnie, to musisz miec skierowanie od ginekologa lub innego lekarza. W laboratorium mozesz tez zrobic prywatnie koszt ok 60 zl w wawie. A z wynikami idz do ginekologa o specjalnosci ginekolog - endokrynolog. On bedzie wiedzial najlepiej jakie tabletki dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononiebieska
Thank :)) Bardzo dziekuję o to mi chodziło! pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A*****A
Wejdz na "koniec z tabletkami raz na zawsze!!!albo i nie..." w tym forum i poczytaj...To wystarczy za wszystkie tabletki swiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×