Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem

jak sie przekonac czy tabletka anty na mnie dziala?

Polecane posty

Gość nie wiem

pytam zupelnie serio , bo jak np sie okaze ze ma za malo hormonow,nie chroni mnie calkowicie bo akurat te tabletki nie sa dla mnie.. itp itd bede wdzieczna za kazda odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typhoon
witaj. to jakie tabletki beda dla ciebie najlepsze, powinien ustalic twoj ginekolog, bo zleceniu badan hormonalnych i przeprowadzonym wywiadzie. zazwyczaj jednak przepisuja pigulki bez takich badan a szkoda. bedziesz wiec musiala metoda prob i bledow sama dojsc do tego ktore sa dla ciebie najlepsze.w trakcie brania, jak sie bedziesz czuc, czy nie bedziesz miec jakis skutkow ubocznych, no i czy po skonczonym opakowaniu pojawi sie okres :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem
wlasnie chodzi o to ze biore 4 rodzaj tabletek i nic mi nie jest - poprzednio byly bole glowy,nabrzmiale piersi,zatrzymanie wody w org a teraz nic !!! okres bezbolesny i krotszy ale to dopiero 1 opakowanie i w sumie sama nie wiem co myslec - moze wydziwiam ale jakos nie umiem sie przekonac do tego ze skoro nic nie czuje to jestem zabezpieczona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typhoon
skoro po tych czujesz sie dobrze, tzn ze to te :) pozdrawiam ps. i wyluzuj, na peno beda dzialac jesli bierzesz je tak jak nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×