Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*majka

Jak wywołać wcześniej miesiączkę?

Polecane posty

Pytanie j.w. Wybieram się na wesele i akurat wypada mi w te dni @. Czy są jakiej naturalne lub inne metody na przyspieszenie miesiączki? Nie używam tabletek antykoncepcyjnych. Wiem, że wtedy nie byłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolącaaa
Niestety, ale nie ma sposobu. Są tylko jakies tabletki na recepte CHYBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja69
sa tabletki na wywolanie ale je przepisuje lekarz tylko w tedy jak kobieta nie ma okresu przez dluzszy czas i jest to zwiazane z choroba wiec na nie nie masz co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cos ziolowego
ale nie pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszcz
kwiat malwy czarnej do zaparzania- mozna kupićw herbapolu, albo aspirynke. sama nigdy nie próbowałam ale mnie tak uczono, takze nie wiem jak ze skutecznościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieganie
mi głodówka i wzmozony wysiłek przyspieszają, np. bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca rowniez
jej..ja juz nie wiem...zastosowalam polopirynki i to 2. Goraca kapiel tez byla...jesli to ma zadzialac to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka
a czemu takbardzo przeszkadza Ci okres na weselu?? wiem troche krępujące ale mnożna użyć tampona i wziąść tabletke ketofen przeciw bólową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanna2
Alkohol przyśpiesza miesiączkę a zwłaszcza czerwone wino. Można sobie serwować regularnie wieczorkiem 2 lapmki czerwonego wytrawnego wina a być może okres będzie wcześniej. Ja kilka razy wypróbowałam. Niestety jeśli ktoś lubi wino i pija je regularnie to organizm pewnie nie zareaguje, wieć na dwoje babka wróżyła. Najskuteczniejsza metoda to tabletki ale to inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropelkaaa
mi również głodówka przyśpiesza aa i jeszcze stres.jak mam cos naprawde stresujacego, to zawszedzień czy dwa przed tym wydarzeniem mam okres... na przykład teraz dostałam po 14 dniach :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le nka
mi sie spoznia-wiec mowicie ze czarna malwa pomoze?a gdzie ja kupic?w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolie24
No wiec, ja wlasnie otrzymałam porade od pewnej pielegniarki aby przez dziesiec dni brac 1000mg witaminy C w tabletkach musujacych i zaraz po tym 600mg Calcium tez do rozpuszczenia. Po przestaniu po 10 dniach, okres powinien sie pojawic w tempie expresowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka14
Popelnilam okropne glupstwo ... ;( Mam 14 lat i ... kochalam sie bez zabezpieczenia ;( Wydaje mi sie ze jestem wciazy ... Chciala bym isc do ginekolkoga sprawdzic lub kupic test ciazowy ... Niewiem co teraz zrobic ... Mamie niepowiem bo mnie zabije ;(( Prosze poradzcie mi ... !! Piszcie Do Mnie Emaile ... wiwi_lacha@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Moim zdaniem jest sposób,ale nie wiem czy u Ciebie zadziała. Wyganiam wirusa kataru w 10 sekund i nos mam suchutki więc biorę sobie na płatek bawełniany trochę spirytusu i pociągam jedną stroną nosa a póżniej drugą,że aż łzy wyciska. Moja żona postanowiła zrobić to samo i na mój pech dostała okres a do planowego terminu było jeszcze ho,ho,ho. Więc działa, Uwaga to nie bajer,blew lecz prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka14
A czy moge cos pic zeby wywolac miesiaczke ?? A jesli ten spirytus niezadziala ... ?? Ja niemoge byc w ciazy ...?? Ile kosztuje najtanszy test ciazowy i czy kupuje sie go na recepte czy bez ?? Jest to dla mnie bardzo wazne ... i po jakim miesiacu widac ze sie jest w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka14
A czy moge cos pic zeby wywolac miesiaczke ?? A jesli ten spirytus niezadziala ... ?? Ja niemoge byc w ciazy ...!! Ile kosztuje najtanszy test ciazowy i czy kupuje sie go na recepte czy bez ?? Jest to dla mnie bardzo wazne ... i po jakim miesiacu widac ze sie jest w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka14
Wielkie dzienki =**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wywołanie to
tylko LUTEINĘ się daje ja brałam jak nie miałam długo okresu, po 2 dniach dostałam. to jest taka luteina pod język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.ciepla kapiel
wysilek fizyczny czasem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a luteina jest na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvuszka
szczerze mówiac to nie znam sposobów na wcze sniejsze wywołanie okresu.Ale mi pomaga witamina C.Przez kilka(najwyżej 5 dni)biore po ok.5tabletek i dostaje okresu...Możesz to wypróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda1851
dzis mija 50 dzien jak nie mam miesiaczki, lekarz zalecił mi duphaston 1 tabletke dwa razy dziennie przez 5 dni, ale ostatnim razem tez bralam ten duphaston bo miesiaczki takze nie bylo a okazalo sie ze jestem w ciązy!!Ale tym razem robilam testy i dwa wyszly negatywnie> pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabl.Mm
Hej..mam problem.. i nie wiem do kogo mam sie zwrócic..Mam 17lat. Kochałam się z moim chłopakiem 14 dni temu.. bez zabezpieczenia na tzw"refleks" ..i nie wiem co mam robić.. nic mnie nie boli nic nie czuje zadnych bolączek .. a 21 powinnam dostać okres:( co mam robić.. iść po test? jak mam szybko wywołać miesiączkę ?tylko prosze...skotecznego coś!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test przede wszystkim. Następnym razem żadnego przerywanego, tylko z zabezpieczeniem.Jeśli test będzie negatywny - poczekaj na okres jeszcze 10 dni - wykonaj wówczas ponowny test i bez względu na wynik - idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka179
Mam maly problel zabardzo nie wiem co mam myslec i co robic??? Oto mam tali problem spalam z chlopakiem i zabespieczalismy sie bo on sie boi bez zabespieczenia i pewnego razu tak sie stalo ze prezerwatywa nam pekla w srodku po 2 dniach dostalam okres a teraz mi sie spuznia i nie wiem czy to jest mozliwe zebym byla w ciazy?Bardzo bym prosila zeby mi dal ktosz szybka odp. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisinia1
z tego co mi wiadmo pierwszy okres moze jeszcze nastapic lecz powinnas obserwowac czy kolejny sie nie spoznia...zalezy tez kiedy sie z nim kochalas...poniewaz so tabletki antykoncepcyjne po sotsunku ktore trzeba zarzyc do 72h po incydencie i wszystko powinno byc okej...tabletki nazywaja sie \"Postinor Dou\"...proboj tez herbaty z czarnej malwy a potem odrazu goraca kapiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka179
z chlopakiem spalam ok5 tygodni temu i miesiaczka sie i spuznia juz 2 tygodnie robilam test ciazowy i wyszlo ze nie jestem kopiele tez nie pomagaja a ciagle przybywam na wadze.Martwie sie zebym nie byla wciazy? Powiedzialam o tymn chlopakowi on jest zalamany :( tak jak i ja. zostal mi jeszcze ginekolog ale jaq nie przebywam w polsce tylko zagranica a tu sie czeka prawie 2 tygodnie a my zabardzi nie mamy czasu. poracie co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole
to zaryzykuj i poczekaj te 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigna
ja własnie dzisiaj dostałam okresu a za wcześnie o 3 dni-mój mały rekord;) A tak zrobiłam i polecam że po prostu jak pojawił się już śluż ponapinać trochę mięsnie i postresować się jak by się denerwowało przed jakimś występem itp. pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×