Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokka 17

jakie prezerwatywy są najlepsze ????

Polecane posty

Gość mokka 17

hej nazywam sie Mokka , mam 17 lat chłopaka od 15 miechów i wogóle..... zastanawiam sie nad najlepszym środkiem zabezpieczenia dal nas czy ktoś wie jakie prezerwatywy są najlepsze ? które najrzadziej pękają ? i które polecacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequila21
ja ci polecam durex extra safe-uzywam tylko ich bez dodatkowego zabezpieczenia od roku i na szczęśćie są skuteczne -zadna nie pekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisissisis
jak zrobic balonik z prezerwatywy po stosunku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmuchać :D mój chłopak tak robi zawsze, po prostu ZAWSZE, śmieszy mnie to strasznie, no ale skoro daje mu to komfort psychiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 17
dzięki dziewczyny za pradę :) zawsze lepiej to kogoś spytać niż póżniej mieć dzidziusia nie ? ale czekam na następne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam dobra
durex extra safe....kupione w aptece i odpowiednio zalozone nie pekaja!Jak ktos nie umie sie poslugiwac i nie ma wprawy w zakladaniu lub kupuje w kiosku to mu pekaja.Mi przez 3 lata zadna nie pekla.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyeeee
zgadzam sie z oststnia kolezanka-kupione w aptece a nie na stacji benzynowej gdzie panienki bawia sie w przedziurawianie....i do tego właściwie załozona-nie peknie wam-durex extra safe-trzeba jeszzce uważać zeby jej na lewą stronę nie załozyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequila21
zapewniam cie ze nie zawsze to widac-sa takie cieniutkie igiełki-słyszalam o takich przypadkach wlasnie na stacjach benzynowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumki jak gumki wszystkie sa ok ktore kosztuja powyzej 8 pln. za durexy na allegro placi sie 1 pln za sztuke. gumki pekaja z dwuch powodów albo jest za mała na wajhe albo szpara jest za sucha i w wyniku tarcie peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej komfortowy jest kapturek naszyjkowy np femcap. jest niewyczuwalny podczas stosunku, nie ma możliwości pęknięcia, jest to samo metoda mechaniczna w dodatku wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyzszymi odpowiedziami . Mój chłopak kupiłostatnio paczkę durexów na cepeenie i na szczęście zauważyl że są podziurawione . Aż nie wiarygodne co oni z nami robią ... To są jakieś jaja czy co ... Szkoda gadać ... Na każdej że sztuk było gdzieś po 7 dziur .. Masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre są prezerwatywy unique pasante, takie w czerwonym opakowaniu. Kupuję je przez internet. Myślę też o wypróbowaniu damskiej prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie durex extra safe, stosujemy je od dwóch lat i nigdy nie mięliśmy z nimi problemów. Przed stosunkiem często stosujemy żel nawilżający, ostatnio provag żel, dobrze nawilża, zakwasza i nie uczula. Po stosunku również się nim smaruje ma działanie kojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damska prezerwatywa? jakoś sobie tego nie wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziura w dziurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 20 lat współżycia w małżeństwie kupiliśmy z 15 z czego 4 pękły. Stosowalismy metody naturalne. Nie mieliśmy wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie lubimy prezerwatyw. Dla mnie znacznie lepszy jest kapturek naszyjkowy. Mam femcap. jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Unimil SKYN.Nie pękają, nie zsuwają się. Wcześniej stosowaliśmy durexy, które pękły 3 razy w ciagu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie coś więcej powiedzieć o tym kapturku wspomnianym wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumki durex extra safe kupione w aptece, podczas stosunku chłopak poczuł pęknięcie ! Pękła tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lidka
Ja jakoś nie mogłam się przekonać do prezerwatyw. Też swego czasu stosowaliśmy takie zabezpieczenie, ale pewniej czuję się przeszłam na belarę. Spokojniej dużo i w sumie przyjemniej, a przy okazji dużo lepsza cera, pryszcze zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam jak pękła gumka to cała w stresie byłam; też przeszłam na tabletki anty i teraz już luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję dętke od Jelcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×