Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telefon bezprzewodowy 200

jakiej używacie antykoncepcji?

Polecane posty

Gość telefon bezprzewodowy 200

Chciałabym was sie zapytać jakiej uzywacie antykoncepcji? prezerwatywy - globulki - spirala - tabletki - plastry - zastrzyki - inne i jaka z was jest najskuteczniejsza proszę o opinie bo chciałabym sie na jakąś zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki. Są najskuteczniejsze na równi z krążkiem, plastrem i zastrzykiem, ale krążek wydaje mi się mało komfortowy, plastry są raczej nie dla mnie z innych względów, a na zastrzyk może zdecyduję się za kilkanaście lat jak już będę miała dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon bezprzewodowy 200
tabletki daja 100% skuteczności, nawet esli bede kochać sie bez prezerwatywy i bedzie kończyć w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie żadna metoda nie daje 100% skuteczności. Oficjalnie tabletki dają skuteczność 99,7%, chociaż ja osobiście uważam, że stosując je prawidłowo nie ma szansy, żeby zajść w ciążę. No i oczywiście trzeba wiedzieć co może obniżyć skuteczność tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon bezprzewodowy 200
Perwesja ale jeśli będe zazywać tabletki o stałej porze, nie zapomne żadnej, będe kochac się bez dodatkowego zabezpieczenia i bedzie kończył w środku to jest mozliwość zajscia w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście stosuje tabletki i jest wszystko OK.Dużo osób mowi ze po tabletkach sie tyje bo zawarte są w nich hormony.Prawda jest taka ,że ginekolog dobiera Ci tabletki . Ja mam Daylette i bardzo sobie je chwale nie przytyłam nawet schudlam piersi mi urosły (nie bardzo ale ja różnice widze).Polecam tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon bezprzewodowy 200
ale wy kochacie sie tylko o samych tabsach? zadnej dodatkowej antykoncepcji nie używacie? a wasz partner gdzie kończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ela
mój kończy w swoich dłoniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufdhvbuf
100% metoda i jedynie pewna to brak seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon...masz zamiar każdego pytać czy stosując tabletki kończą w środku? Odpowiedź już padła - tabsy mają bardzo wysoką skuteczność.Gwarancji nie masz nigdy.Trzeba czytać ulotki, stosować się do zaleceń i przez wiele lat kochać się spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon bezprzewodowy 200
tak bo ma to dla mnie znaczenie - można zażywać tabsy i kochać się z prezerwatywą kończyć w środku - można zażywać tabsy i kochać się z prezerwatywą kończyć na zewnątrz - można zażywać tabsy kochać się bez prezerwatywy i kończyć na zewnątrz można zażywać taby kochać się bez prezerwatywy i kończyć w środku chce być pewna że nie wpade, czy to takie trudne jest, zdarzają się podobno przypadki ze zażywając tabletki też można zajść w ciąze i chce wiedzieć jak wy to robicie że nie wpadacie czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tabsy są najskuteczniejsze. Ja uważam że stosując je wg. zalecień nie zajdzie się w ciąże, a te 0,3 to przypadki zapomnienia tabletki, albo obniżona skuteczność. Ale jak ktoś czyta ulotki to chyba nie ma siły, żeby wpaść przy tabletkach ;P Co do mnie to teraz gumki. Ze względu na to, że widuje sie z chlopakiem w raczej nieregularnych odstepach czasowych- co miesiąc, co 1,5 miesiaca, czasami co 2 tyg, taki totolotek... Ale nie cześciej. Więc szkoda mi brać tabletek, skoro tak rzadko mamy okazje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Można też brać tabletki, stosować prezerwatywy i globulki plemnikobójcze, stosunek przerywany, obliczać dni płodne :classic_cool: i zachowywać abstynencję podczas tych dni. :classic_cool: Oczywiście wszystko jednocześnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
"i chce wiedzieć jak wy to robicie ze nie wpadacie" Stosujemy tabletki antykoncepcyjne. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Bo ja się na tych naturalnych nie znam. 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w zasadzie to jest to trudne do zrozumienia. Perwersja dokładnie ci odpowiedziała. Nigdy nie masz 100% pewności, że nie zajdziesz. Ale jeżeli stosujesz się do tego co jest w ulotce to nie ma siły, żeby zajść. Leki hormonalne dają najwyższą ochronę. Prezerwatywa jest zawodna (pęknie, zsunie się, będzie przebita), chroni za to przed chorobami wenerycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są pary, które całe lata stosują metody naturalne i jest ok. Ja do nich nie mam zaufania - wystarczy pierdoła (stres, przeziębienie czy całonocna impreza), by cykl się zachwiał. To zależy od organizmu - nie każda z nas może je stosować jako zabezpieczenie. Powaliło mnie za to hasło pani podczas nauk, że można mierzyć temp.i oceniać śluz wspólnie.Zarąbista gra wstępna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Ja mojego jeden jedyny raz poprosiłam, żeby "pomizial" mnie po szyjce. :classic_cool: Zabrakło chłopakowi słów. :classic_cool: Ja mam zaburzenia hormonalne i prowadzę bardzo nieregularny tryb życia, więc metody naturalne nie dla mnie, ale mogę się zgodzić, ze jeśli ktoś się na tym dobrze zna i nie przeszkadza mu czasowa abstynencja albo czasowe stosowanie prezerwatyw to jest to metoda bardzo skuteczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie raczej hormonalnie okej, cykle regularne dość mimo mojego trybu życia- na wariata ;) Ale takiego fetyszu, żeby facet ogladał mi codzien śluz i temp mierzył to nie mam. Wole inny rodzaj gry wstepnej :D Jak ktoś ma czas sie bawić w te pomiary etc, to czemu nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia o107
ja brałam 3 lata tabletki i konczył w środku teraz nie biore 3 miesiace i tez konczy w srodku i narazie ciąży nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kororooweczka
Krążek, a wcześniej tabletki, do których nie chciałabym już nigdy wracać. Ktoś napisał, że krążek jest mało komfortowy. Nie rozumiem co jest w jego stosowaniu niekomfortowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kororooweczka
Ja go wkładam i zapominam, że mam, nie czuję go nigdy w ciągu dnia. Czasem tak się ułoży podczas stosunku, że przeszkadza, to wyciągam. Ale to na pewno nie ma porównania z codziennym pamiętaniem o tabsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon bezprzewodowy 200
a inne dziewczyny jakiej używacie antykoncepcji i która wam najlepiej odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
Ja używam komputera cyklu - cyclotest. służy do npr. Stosuję rok i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, właśnie miałam taki pomysł, żeby sobie kupić jakiś Lady Comp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×