Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniołek19

jest szansa na ciaze?

Polecane posty

to było tak: uprawiałam petiing z chłopakiem, nie doszło do wytrysku, ale na poczatku zołądź była mokra, no wilgotna, potem juz chyba członek był suchy ale na bank nie pamietam. Całe nieszczescie w tym, ze po wszytskim poczułam lekki ból w pochwie i dotknełam sie tam.. odruchowa..włozyłam palca moze na 2,3, cm nie głebiej, wydaje mi sie ze nie był mokry, co najwyzej wilgotny ale tego tez nie jestem pewna. po tym wszytskim tak spanikowałam(to był dzien płodny) ze po 31 godzinach łyknełam postinor, po kolejnych 12h kolejna tabletke. jest jeszcze jakas szanasa ze moze byc w ciąży? bo cholernie sie boje..pewnie jesszcze nie dorosłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto Ci dzeiecko dał recepte. Temu \"lekarzowi\" należy odbrać prawo wykonywania zawodu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze sie czujesz
ten lek nie zarzywa sie ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy znamy ten
przypadek...to Dziewica Maryja była... idź dziecko się lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde,! wiem ze to zrobiłam było zenujace, ale cholernie sie przestraszyłam,,,i teraz jeszcze mam jakies chore mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej powiedz skąd miałaś receptę nikt przy zdrwocyh zmysłach by Ci jej nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne zloto
a teraz idz lepiej do ksiazek i poczytaj jak sie zachodzi w ciaze i co to jest zaplodnienie :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta trojaczki w drodze. Masz 19 czy 9 lat? Moze zostańce z chłopakiem na etapie trzymania za rączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie musicie od razu tak najezdzac,sama sie czuje jak idiotka. tylko sie zapoytalam bo miałam stracha, pewnie nieuzasadnionego mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marli
Rozumiem Twój strach z racji Twojego wieku i nie zamierzam Cię za to ganić .Sama mam takie triki ,ze zrobię coś nie tak odruchowo i potem dochodzą mnie różne mysli. Postinor biorą dziewczyny w bardziej uzasadnionych przypadkach niż Twój i wychodzą z tego cało wiec nie ma powodów do paniki no i jeszcze przygotuj się na burzę hormonalną po dawce postinoru a wtedy musisz uzbroić sie w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres może Ci sie spóźnić, nawet kilka kolejnych cykli moze byc nieregularnych wiec jakby co nie panikuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIEBE1234567
czy jesli kochalismy sie 5 dnia miesiaczki ktora trwala 6 dni, a cykle mam 34,36 dni to czy jest jakies prwadopodobienstwo? teraz dostalam okres regularnie, i zawsze miaalm regularny tylko w maju spozniala sie i w czerwcu... kochalismy sie w gumce... i czy chlopak zakladajac gumke moze przeniesc na nia plemniki a nastepnie one dostana sie do mojej pochwy? jak to jest? to nasz 2 raz dopiero... a chcemy zeby bylo bezpiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×