Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Caffenna

Klinika MAcierzynstwo w Krakowie

Polecane posty

Gość Caffenna

Witam. Czy któras z Was ma jakies doswiadczenia z ta krakowska klinika. Prosze o opinie. Ja bylam u dr Jakuba Wyroby i mam mieszane uczucia... Bardzo bede wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziiulaaa
ale chodzi Ci o klinikę na 29listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffenna
Nie, Macierzynstwo jest na Bialopradnickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziiulaaa
oj to sorki nie zauważylam... Ja u Janeczko sie leczę,też mam mieszane uczucia ale mam już dość zmiany lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patylla
ja sie lecze w Macierzynstwie u dr Szlachcica od marca tego roku. Wyroba to nowy lekarz, mlody, stad jak juz wywalam tyle kasy wole chodzic do kogos z wiekszym doswidczeniem. na razie odbieramy z mezem klinike pozytywnie. nie naciagaja na kase, badania zlecaja, wszystko milo, dyskretnie, szybko. jednak, wiekszosc moich znajomych z krakowa i okolic chodzi do Parens do Janeczko albo Przybycienia (ale jednak na topie jest Janeczko). i tez slysze dobre opinie. tyle ze szukajac kliniki po roznych formach w zimie zeszlego roku doszlam do jednego wniosku: u nas jednak nie ma kliniki i lekarza z prawdziwego zdarzenia, nie traficie tu na lekarzy tak doswiadczonych i zorientowanych w temacie jak np. w Bialymstoku czy Warszawie. Nawet Łodz, Ślask, czy Poznań wyprzedzaja pod tym wzgledem Krakow. dletago jezeli nam sie nie uda przez jakis czas to bedziemy pewnie sie przenosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mementomore
Brak mi słów, jak słyszę o tym miejscu. Klinika Macierzyństwo w Krakowie to miejsce nie mające nic wspólnego z pomaganiem ludziom, by wkońcu mieć dzidziusia. Razem z żoną "leczono" nas przez okres jednego roku, może nawet dłużej i prócz zdiagnozowania niedrożności jednego z jajników za 1500 zł., której nawet nie podjęto się usunąć i zaproponowania inseminacji za 600 zł. słyszeliśmy, iż najprawdopodobniej należymy do grupy 20% pary u których nie da się zdiagnozować przyczyny niemożności posiadania dzieci. Chodziliśmy do młodego doktorka, nazwiska nie pamiętamy, ale wyglądał jak W. Zborowski, który kasując za każdym razem 130 zł. za wizytę przyjmując w wypasionym gabinecie rozkładał ręce i życzył nam szczęścia. W zesłym roku kolega z pracy polecił nam dr Wojtyś, który przyjmuje na Pl. Szczepańskim. Byliśmy u niego tylko raz!!!Wykonał żonie zabieg udrożnienia jajowodu, usunął torbiela-wszystko na kase chorych-i tsk, jak powiedział...po 6 miesiącach moja żona zaszła w ciążę. Dziś oglądam już 2 zdjęcie mojego dzidziusia zrobione podczas USG, aw lipcu będę najszczęśliwszym tatą na Świecie!!! Sami oceńcie działanie Kliniki Macierzyństwo!!!Dla mnie to zgraja naciągaczy i nieudacznikó w zakresie diagnozowania problemó zajścia w ciążę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pacjentka
Zdecydowanie NIE polecam tej kliniki, a przede wszystkim lekarza Wyroby! Przez kilka miesięcy byłam pacjentką Macierzyństwa, gdyż po roku starań o powiększenie rodziny nie było zamierzonego efektu. Zaznaczam, że wyniki miałam/mam ok (w tym hormony). Dr Wyroba zalecił wykonanie hsg, oczywiście zainkasował 1500zl. Badanie nie bolało mnie ale lekarz stwierdził, że mam ograniczoną drożność jajowodów i pozostaje wyłącznie metoda in vitro (jednocześnie stwierdził, że moja rezerwa jajnikowa jest na wyczerpaniu- nie wiem czym się sugerował bo poziom hormonów lh, fsh, estradiolu były i są ok- nie wspomnę o tonie jakim to mówił, czułam się jak u rzeźnika a nie u lekarza)! Mocno zniesmaczona zasięgnęłam opinii u innego lekarza i był to strzał w 10! Dr Ch. był mocno zaskoczony postawioną diagnozą przez lekarza. Jednocześnie skierował mnie na laparoskopię do specjalisty w tej dziedzinie dr H., ponieważ miałam cystę (o której nota bene wiedział lekarz Wyroba), która prawdopodobnie powodowała stan zapalny i stąd nieudane próby zajścia w ciążę! Poza tym nie "nosi" się w sobie żadnych cyst, polipów itp., jak się chce zajść w ciążę. W trakcie laparoskopii wykonano mi histeroskopię i drożność jajowodów i okazało się, że wszystko jest w porządku! :) Zatem raz jeszcze przestrzegam przed tym lekarzem! Dbajmy o swoje zdrowie, również to psychiczne i rozsądnie wydawajmy pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc! Ja leczylam sie w tej klinice 3 lata temu. Nie mam dobrych doswiadczen. Jedyny temat tam to invitro. Poszlam do innego lekarza tez w krakowie i po 3 miesiacach leczenia bylam juz w ciazy. Badanie robilam na ubezpieczenie i nie musialam placic. W macierzynstwie postawili bledna diagnoze. Teraz mam slicznego synka. Nie polecam tej kliniki. Kora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazetka
czy mogłabyś powiedzieć do jakiego lekarza się przeniosłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepsza klinika. Zaczynaliśmy leczenie w Parents ale takiego braku kultury już dawno nie spotkałam. Agresywne i wulgarne traktowanie pacjenta przez personel jest poniżej krytyki. Zmieniliśmy klinikę na Macierzyństwo. Obsługa miła i kulturalna, lekarze bardzo pomocni. Dzieki dr. Wyroba spodziewamy sie pierwszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dokładnie taką samą opinie. W Parens jest totalny brak kultury i troski, traktują pacjentów jak karę, że muszą obsługiwać. Po pierwszej wizycie w CM Macierzyństwo poznaliśmy po 4 latach naszą przyczynę niepłodności i znamy dalsze kroki leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie mam podobne doświadczenie z Prents. Zostałam z mężem potraktowana poniżej wszelkiej krytyki. Personel wulgarny i hamstwo niestety straszne. Z tego powodu zmieniliśmy na Macierzyństwo, i az byłam w szoku ze można w miłej i normalnej atmosferze sie leczyć. Wszystkie panie ( pielęgniarki, recepcja itd.) przemiłe, lekarze kulturalni, a dzieki dr Wyrobie mamy nasza dzidziuś. Klinika Macierzyństwo było najlepszym co nas spotkało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam jej ale ja chodziłam do lekarza w Prima Med. Lekarz u którego byłam był świetnym specjalistom - każda wizyta u niego była konkretna i zawszę się coś ciekawego dowiadywałam. Przychodnia jest super zorganizowana, nie czekałam długo na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie polecam dr Wyroby.Troche mu nie po drodze z pacjentami.Mam złe doświadczenia z tej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My chodzimy od ponad roku. Zostawiliśmy w Macierzyństwie ponad 13k PLN. Drogo ale rozwiązanie za jakiś czas więc było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×