Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiórek kokosowy

kobiety, które odstawiły dianę - co z Waszymi cyckami?

Polecane posty

zjadłam juz 4 op. diany, w sobotę mam zacząć kolejne, potem jeszcze jedno i koniec. to ma być 6 miesięczna kuracja z powodu niskiego SHBG - globuliny wiążącej hormony płciowe (niby w dolnej granicy normy, ale mieści się też w przedziale dla hirsutyzmu). ale ja już nie mogę!!!! moje cycki ważą chyba z pół tony każde! a jakie twarde! nie bolą ale przy bieganiu, schylaniu się, skakaniu, to katorga! powiedzcie mi drogie kobietki, czy Wasze cycusie po odstaewieniu diany wróciły do downego rozmiaru i czy nie były sflaczałe przez to \"rozciąganie\". i jescze jedno pytanko. przez 4 miesiące nic mi poza cyckami nie dolegało, ale od jakiegoś tygodnia , dwóch, nie daję sobie rady ze słodyczami. jak niczego nie ma w domu, to nawet cukier jem (dziś zjadłam całą cukierniczkę!!!! na raz!!!!!!!!!). czy to od diany i dopiero po czterech miesiącach mnie napadło? czy to coś innego. bo jak diana, to rzucam to w cholerę. kobitki! radzcie! LIGA RZĄDZI! LIGA RADZI! LIGA NIGDY MNIE NIE ZDRADZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patri
Moje piersi wracaly do dawnego rozmiaru stopniowo-chociaz to sprawa indywidualna, ale mysle ze nie masz czym sie martwic. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czyli po każdych tabletkach piersi troszkę maleją z powrotem? Mam spore piersi i zawsze marzyłam o mniejszych. Teraz biorę cilest i naprawdę zaczynają rosnąć. Boję się tego, chyba zmienię pigułki. Poza tym już muszę wymianiaś biustonosze na większe... ;( Jest jakaś nadzieja, że zmaleją????? prosze pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza21
bralam diane35 w sumie 4 lata. W wakacje przestalam je brac i wtedy cycki mi bardzo zmalaly (ucieszylam sie) przestaly bolec i ogolnie moje samopoczucie sie poprawilo. Zaczelam jakby odzywac, czulam sie taka lekka- do dzisiaj tak jest :D I dodam tez ze mam mniejsza ochote na slodycze... i schudlam! (bo przez diane przytylam 8kg!!!!!!!!!!!!! ) Ja nie polecam nikomu tego swinstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×