Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thin-king

Koniec z tabletkami i co dalej?-co sie dzieje po odstawieniu tabletek?

Polecane posty

Pytanie do dziewczyn,ktore odstawily:Jak wraca sie do \"siebie\"? Jak szybko dostałyście okres? jak szybko stracilyscie tabletkowe kilogramy? Co z cera-jaka byla przed braniem,a jaka po odstawieniu? Mialyscie jakies plamienia bezposrednio po odstawieniu? Wpisujcie wszystkie swoje obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julies
bylo juz sporo takich tematow.Ale skoro pytasz: okres dostalam 6 dni za wczesnie, a potem to spoznial mi sie nawet do 20 dni.Przytylam po odstawieniu, skora mi sie pogorszyla, wlosy wylatywaly garsciamy, az w koncu musialam sciac na krotko.Jedyne co sie poprawlo na nastroj.Odzyskalam chec do zycia.Po 7 mmiesiacach zaczelam brac znowu i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
czyli wazylas wiecej ,niz przed braniem? Jak to wszystko sie mialo,do stanu sprzed "ery"tabsow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julies
generalnie to gdy zaczelam brac tabsy to schudlam ze 3 kg,a po odstawieniu przytlam ze 4-5kg.Ale szybko je spalilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie,czy jest jakas zaleznosc pomiedzy tym,czy dziewczyna chudnie,czy tyje PRZY tabsach,a tym co sie z nia dzieje po zaprzestaniu brania...A co z plamieniami? mialas jakies besposrednio po odstawieniu?? Jakie tabletki poprzednio odstawilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julies
Bralam logest ponad 1,5 roku.Plamien po odstwieniu nie mialam, raz mi sie zdarzylo w trakcie brania tabletek.Moj lekarz mi to potem wytlumaczyl ze to od solarium,a lbo od tego ze zaczelam prowadzic bardziej intensywne zycie i logest mial za malo hormonow zeby to wyregulowac wszystko i zaczely sie rozne dziwne rzeczy ze mna wyprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julies
czy ja wiem jak szybko....ja odstawilam tabletki z powodu bardzo nieprzyjemnego wydarzenia i wtedy chyba przez 2 tyg. w ogole nic nie jadlam....potem jak wszystko wrocilo do normy w moim zyciu to zaczelam tyc...ale to mysle ze 2 miesiace trwalo,a potem sie zatrzymalo.zaczelam zrzucac i sie udalo.Teraz stoje w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde no
julies na jednym z topikow napisalas ze bierzesz Yasmin i dodatkowo jakies witaminki. mozesz napisac jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julies
juz napisalam na tamtym topiku jakie: magnez, witamine b6, i merz spezial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×