Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mial ktos tak

krostki z białym czubkiem na wargach sromowych

Polecane posty

Gość mial ktos tak

przedwczoraj pojawily mi sie krosti twarde, troche jak guzki z białymi czubkami na wargach sromowych i w okolicach pochwy, te białe czubki pękaja i po kilku godzinach znowu sie pojawiaja,pierwszy raz w zyciu spotyka mnie cos takiego, przedwczoraj pojawily sie 2 te krostki, wczoraj bylo ich juz 6, teraz wlasnie wyszlam z łazienki i zauwazylam ze w okolicach odbytu po lewej stronie pojawilo sie ich całe skupisko, ale bardzo malutkie, bo te ktorych jest 6 sa takie na wielkosc pryszcza, smaruje clotrimazolem i troche ustepuje, probowalam sie dzis dostac do lekarza ale nie udalo sie, w dodatku mam bardzo obolałe podbrzusze, nabrzmiałe jajniki, miała któras z Was taka dolegliwość, prosze o porady bo zwariuje, dodam ze mysle ze to jakas bakteria bo ostatnio wielokrotnie w pracy korzystałam z toalety nie dla pracownikow lecz ogólnodostepnej, prosze bez tekstow w stylu zebym sie nie puszczala bo mam jednego i stałego partnera od bardzo długiego czasu, jemu tez ufam, wiec skad to diabelstwo... pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo opryszczka
albo kila w I fazie. czy Twoj chlopak tez ma takie? Radze CI biegiem do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak ma
moj chlopak nie ma, dzis troche łagodniej po klimaromazolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie az do bolu
nie nalezy sikac pod wiatr, z wiatrem , owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak miał
ludzie nie straszcie mnie ze to kila, kila nie mozna sie chyba zarazic przez korzystanie z publicznego kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
hmm opisujesz to i masz podobne objawy do półpaśca.. A nie masz gorączki?? a może masz to po goleniu się w miejscach intymnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak mial
ale dziewczyny te krostki sa tylko w miejscu zewnetrznym, łechtaczka i wewnetrzne narzady sa czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
No to może to najzwyklejsze krostki ktore każda kobieta ma na wargach sromowych.. Nawet nie próbuj ich wyciskać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak mial
wiesz co Marta, weszlam w necie na info o polpasciu i te zdjecia na ktorych widac wysypke przedstawiaja dokladnie takie same krostki jak ja mam, ale nie mam goraczki, Boze, napisz cos wiecej o tej chorobie, mam isc do dermatologa czy ginekologa, czytam ze przy polpascu wysypka pojawia sie na klatce piersiowej, a umnie cos podobnego jest w okolicach odbytu ale tylko po jednej stronie, dodatkowo wystepuja jeszce troche inne krostki, wieksze u wejscia do pochwy, Boze, co to jest, nie wiem czy jutro dostane sie do lekarza, dzis nie bylo zadnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Półpasiec to tak jak ospa ale u dorosłych.. Nie musi występować na klatce piersiowej ale może wystąpić nawet na gałce ocznej.. Idź z tym do lekarza internisty jeżeli się nie wstydzisz a jeżeli wstydzisz to do ginekologa.. Bo ginekolog najlepiej powie co to dokładnie może być.. Takie krostki nie powinny być przykryte czyli najlepiej jakbyś chodzila po mieszkaniu w spódniczce bez majtek.. Dostaniesz taki talk w kremie który pomoże szybciej zagoić te krostki.. Nie martw się na zapas.. Ale ja miałam półpaścia dostałam zwolnienie z pracy na kilka dni bo to zaraźliwe.. Jeżeli stwierdzi że półpasiec to powiedz że chcesz zwolnienie żeby tego nie przeziębić.. Jak przeziębisz to będzie problem jeszcze większy.. A teraz mykaj zapisać się najlepiej do ginekologa.. Nie próbuj tego teraz niczym smarować. Dopóki lekarz tego nie zobaczy nic nie rób bo możesz pogorszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak mial
marta a moge zaczekac do poniedzialku? bo dzis jestem do 16 w pracy, o zwolnieniu sie nie ma mowy bo mam sama dyzur, a poza tym wszyscy lekarza do ktorych dzwonilam moga mnie przyjac dopiero w poniedzialek, co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Myślę że i poniedziałek jest dobry.. Ja poszłam jak miałam półpaścia ok 5 dni.. Zaczęły pękać krostki i ciągle leciała z nich ropka.. Ogólnie bolała mnie cała ręka i mięśnie dookoła półpaśca. Nie mogłam utrzymać w ręce nawet szklanki.. Tak dla wiadomości powiem wam że jeżeli którejś zdarzy się półpasiec w okolicach twarzy tj, policzki należy niezwłocznie biec do lekarza ponieważ może przejść na oczy (półpasiec rozsiany) i wtedy niestety można nawet stracić wzrok.. Znam taki przypadek co w ostatniej chwili lekarz okulista uratował mu wzrok.. Normalnie miał krostki na gałkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak mial
dzieki marta za wszystkie informacje, udalo mi sie umowic dzis na 19 do ginekologa, pobiegne i zobaczymy co mi powie, jeszcze raz dziekuje ci za wszystki rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak mial
to nie półpasiec, lekarz przypalił mi te krosty i pęcherze, duzo lepiej sie czuje, ulga poteżna, ale czeka mnie długie leczenie tego świństwa, w niedziele mam kolejna wizyte i dopiero w niedziele ginekolog bedzie w stanie zdiagnozowac co to jest, podejrzewa opryszczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaa
ciekawe skad ci sie to swinstwo wzielo?? opryszczka chyba jest przenoszona droga puciową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka droga
?????????????????????????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne cycki
jaką?puciową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze facet
cie zdradzil? to jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALBO TO JEST TO
Odmiany kliniczne półpaśca krwotoczna zoster haemorrhagicus — w przypadkach o ciężkim przebiegu oczna zoster ophthalmicus — ze zmianami owrzodzenia rogówki uogólniona lub rozsiana zoster generalisatus s. disseminatus — w której oprócz typowej lokalizacji segmentalnej występują zmiany rozsiane na tułowiu; Najczęściej towarzyszy chłoniakom i przerzutowym rakom. Inne przyczyny: immunosupresja (np. zakażenie wirusem HIV), choroby metaboliczne (cukrzyca) zgorzelinowa zoster gangraenosus — zmiany ulegają rozpadowi z pozostawieniem zgorzelinowych owrzodzeń; przebieg zazwyczaj ciężki. Powikłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak mial
chlopak mnie nie zdradzil, wiem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak mial
lekarz powiedzial ze nawet opryszczką, chociaz diagnoze postawi dopiero jutro, bo wczoraj tylko podejrzewal, mozna nabawic sie w kiblu, bardzo pradwodpodobne ze to przez to ze woda z kibla niechcacy obmyla mi narzady, wystarczy ze ktos przede mna byl chory albo niehigieniczny i nie spuscil wody, wiecie co, nienawidze brudasow, chuj mie strzela na mysl o takich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że temat stary, ale muszę sprostować głupoty. Jeśli mamy u siebie chorobę weneryczną to znaczy, że partner nas zdradził albo my jego. Nie ma szans żeby się tego nabawić w publicznej toalecie. Sama przez to przechodziłam, szukałam wielu wytłumaczeń typu brudny ręcznik na siłowni, publiczny prysznic, itd. Oczywiście potem wyszła zdrada, więc nie dajcie się omamić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma pólpaśca narządow płciowych. Jest zakażenie wirusem opryszczki typ II.Komuś coś dzwoni, ale nie wie gdzie. Musi to obejrzeć lekarz. Nie lecz się w necie. Głupot ci tu kobieto popisały.Zmykaj do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×