Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krwawienie podczas brania tabletek anty

Polecane posty

Gość gość

Witam od 7 miesięcy biorę tabletki. Poczatkowo bralam yasmin ale ze bardzo po nich schudlam postanowilam je zmienic na yaz bo kiedys brałam yaz i bylo ok. Mieszkam w uk i jest on niedostepny ale jest zamiennik Eloine. I to jest drugie opakowanie. Jestem na 15 tabl. I dzisiaj zaczelam krwawic. Czy przy zmianie tabletek tez wystepuja objawy jak na poczatku brania tabl. Ze przez pierwsze 3 opakowania moga pojawic sie krwawienia? Niewiem tego i dlatego pytam bo w przeszlosci nigdy nie zmienialam tabletek, zawsze bralam caly czas te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak może być, nie panikuj bo nic złego się nie dzieje plamienia mogą wystąpić również przy dużym zmęczeniu (np po ciężkim treningu), jak jestes osłabiona (choroba), wszystko ma wpływ :) ale nie ma powodu do panikowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dziekuje za odpowiedz.Fakt jestem teraz przeziebiona w sumie nie biore nic oprocz paracetamolu i kropel do nosa ale jednak. Bo juz zaczelam sie cykac czy wszystko ok. Jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko prezerwatywy i kalendarzyk jest nieszkodliwy. Tak nam powiedział ginekolog podczas jednego z badan na pytanie męża bo mąż jest przy każdym badaniu cipki nie jestem zacofana by wstydzić sie meza a obcego faceta gina nie. Mam prawo do obecnosci nawet w sxpitalu podczas badan cipki bo ja o tym decyduję! Nawet spirala powoduje beztlenowce itd.... Również mąż pilnuje by po założeniu rekawiczek nic nie dotykał w gabinecie a potem badał bo zaraża wtedy. Prosi mąż o zmiane na nowe rękawiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, od 2,5 roku przyjmuję tabletki Vibin Mini. Tabletki biorę regularnie, czasami z różnica do 2h. Ostatnio żyję w dużym stresie i schłudłam parę kilogramów. Przy 18 tabletce z blistra dostałam najpierw delikatnego plamienia a następnie krwawienia zbliżonego do tego którego planowo dostaję na 3 dzień odstawienia. Przy tej sytuacji plamienie\krwawienie trwało do 2 dnia odstawienia, a w planowany dzień tj. czwartek nie pojawiło się. Test ciążowy wykonałam 16 dni po ostatnim stosunku i 2 dni po planowanym krwawieniu z odstawienia. Oba wyszły negatywne. Czy mogę być spokojna i wcześniejsze krwawienie wystąpić mogło przez stres i zmianę odżywania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×