Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość26

Która brała clostilbegyt?

Polecane posty

Gość gość26

Witam jestem na Clio od 4 miesięcy przez dwa pierwsze brałam 1 tabletkę dziennie i nic teraz zwiekszylismy 2x1 i pęcherzyki zaczęły się pokazywać ale za malutkie. Od dziś znowu biorę 2x1 i 2 maja mam monitoring zobaczymy czy coś się zwiększy. Biorę też duphaston na wywołanie @ ale w tym miesiącu było jakoś dziwnie brałam jak zwykle duphaston zawsze dostawałam po 3 dniach okres teraz się pojawił po 4 dniach i do tego bardzo malutki jakby tylko plamienie i trwał jeden dzień tylko jeden może miala któraś tak?????? Podzielcie się informacjami dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długie są twoje cykle? Od kiedy duphaston? Owulacja wywołana klomifenem często występuje pozniejszym dniu cylu, jesli zbyt wczesnie bierzesz progesteron mozesz niwelować działanie klomifenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym dniu cyklu jestes? Kiedy bzykałaś? Może to plamienie implantacyjne a nie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Owulacje mam wywoływaną clostybegyt staramy się uregulować cykle co 28 dni od 5 dnia cyklu biorę clostybegyt 2x1 tabletce, w 12-14 dc mogę się starać i tak zawsze robimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze byc plamienie implantacyjne, w términie miesiączki ale ktore nie przechodzi w okres? Ja mialam takie plamienie, trwalo moze z dwa dni ale odrobina na wkladce kiedy myslalam ze sie rozkreci skonczylo sie trzymam kciuki odezwij sie jak zrobisz test jestem ciekawa. Mi kazali starac sie od ost tabl clo (tez 5d zaczynalam) i bzykac co drugi dzien, dopoki testy owulacyjne wychodzily chociaz troche zabarwione. Czyli przez nast dwa tyg ok. Nie tylko 12-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraj sie przez caly cykl co 2 dzien. Jesli macie dluga przerwe to plemniki tak sa slabe. A owulacha mize wypasc w jazdej chwili chyba od 11-19dc co tez nie jest regula. Ja bralam clo i roznie ta owulacja wypadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
We wtorek idę na USG po kolejnym Clio zobaczymy co powie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Ale w sumie dobrze się czuje nic mi się nie dzieje nie mam mdłości nic mnie boli czasami jajnik zakluje ale po za tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Witam jestem w 20dc byłam na USG mój pęcherzyk ma 17mm teraz się staramy i w poniedziałek znowu na USG czy coś się dzieje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×