Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbfhdjfhjsdh

kurde kurde kurdne ja go trzepnę. czy jest szansa ciąży?

Polecane posty

Gość vbfhdjfhjsdh

dzisiaj, mój kurde facet, przed seksem analnym włożył mi na chwilę penisa, a w zasadzie jego część na dosłownie 2 s. w cipkę, żeby jak to nazwał, go zwilżyć. myślałam, że go palnę - bo mam płodne dni, czy możliwe jest by to skończyło się nie tak jak powinno tj. ciężą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęę
tzn wiem, że szansa na ciążę niestety jest, ale jak myślicie, w ilu % to możliwe, pocieszcie mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemalze zerowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagu
w badaniach u prawie kazdego mezczyzny w preejakulacie zostaly wykryte sladowe ilosci plemnikow. Szansa na zaplodnienie jest zawsze ale bez ejakulacji(wytrysku), jest ona znacznie mniejsza niz podczas stosunku tzn "do konca". Plemniki od razu nie musza dotrzec do jajeczka gdzie zostanie ono zaplodnione. poruszaja sie one ok.3-4 cm na 1 min. dlatego trzeba bylo isc umyc sie i szanse na zaplodnienie znacznie by spadły a przypomne ze i tak byly niskie. oczywiscie do zaplodnienia moglo dojsc ale w bardzo małym %. Dlatego nie martwil bym sie zbytnio na twoim miejscu. Ale powinienem rowniesz ostrzec się ze seks analny nie wyklucza zaplodnienia bowiem plemniki moga przedostac sie na przednia blone sluzowa pochwy skąd moga przedostac sie dalej i dalej w rezultacie czego dojdzie do zapłodnienia. dlatego seks analny nie jest wcale taki bezpieczny jakby to sie wydawalo. Od razu mowie ze nie jestem specjalista a to sa tylko moje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęę
dzięki :( i tak go trzepnę przy najbliższej okazji. seks analny uprawiamy rzadko i nie kończy we mnie, a na mnie, więc myślę, że tu szanse są raczej nikłe. bardziej boję się tego incydentu, w przyszłym tyg i tak zrobię test :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdshh
Nie no bez przesady, dziewczyno nie jestes w ciazy. Nie martw sie kochana nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanse to jakieś 25 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagu
Szanse sa mniejsze niz 25% w skali pearla to 4 nie martw sie dziewczyno, wszystko powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy lady
Dziewczyno włożył ci na chwilke i to nie do końca i ty myślisz że od razu może być ciąża, no bez przesady, wiecej luzu, na pewno tu ciąży nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagu
sexy lady, nie zapomnij ze prawdopodobienstwo jest zawsze a ten jeden plemnik mogl sie przedostac i zaplodnic komorke jajowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagu
ehh caly czas walkuje tutaj ze szanse sa. Wy takim pisaniem ze szanse sa zerowe jakby "uswiadamiacie" mlode i nie tylko dziewczyny o skutecznosci "stosunku przerywanego" Mowie tutaj ze stosunek przerywany nie jest zadnym srodkiem antykoncepcyjnym a co za tym idzie mozna łatwo zajsc w ciaze. dlatego zawsze trzeba sie zabespieczac srodkami mechanicznymi(prezerwatywa) czy tez farmakologicznymi(tabletki anty) dlatego nie piszcie ze szanse sa zerowe bo ZAWSZE SA!! nawet jakby to bylo 0,000001%, ale pamietajcie zawsze ze kazda z was moze wlasnie trafic na ten odsetek procentu i miec niestety w tej sytuacji niechcianego dzidziusia. i mysle co piszecie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy lady
no sorry, ale włożenie na 2 sekundy kawałka penisa to dla mnie nie jest stosunek przerywany, szanse według mnie tu są nikłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomal0009
jak ona będzie w ciąży to ja jestem święta, fakt że jeden plemnik jest przyczyną ciąży ale jeden na milion (czy ile ich tam jest w pełnym wytrysku) ale jeśli kochana będziesz w ciąży powinni to jako rekord uznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×