Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olafasola

lekarz ginekolog endokrynolog Śląsk Zabrze gliwice

Polecane posty

prosze pomozcie mam PCO, szukam dobrego lekarza ze specjalnoscia endokrynologChodzilam juz do 7 lekarzy i kazdy mowil co innego,juz nie mam zaufania do zadnego ale jednak musze sie leczyc pomocie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do doktor U. Jochemczyk-Banek. Dobra jest tez dr Skrzypulec. Dr Jochemczyk przymuje w Katowicach, na NFZ, w Wojewodzkiej Poradni Endokrynologicznej. Nr: 255 35 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.... jedyna...
w Mikolowie w prywatnym gabinecie dr prof. Skrzypulec tez mam pco i pomogla mi :) objawy ustapily, teraz tylko podtrzymac efekt i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna jedyna naprawde to podnioslas mnie na duchu bardzo:) a mozesz napisac co bierzesz?bralas diane?i jakie mialas objawy PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
czy Dr Jochemczyk zajmuje sie hormonami? nie moge znalezc takiego endokrynologa wiekszosc zajmuje sie tylko tarczyca prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
czy dr Jochemczyk przyjmuje tez prywatnie? przeciez nie bede czekac do stycznia takie były porobiły mi sie na twarzy:( pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1
polecam klinikę "Novomedica" w Mysłowicach i dr P.Micińskiego,adres www.novomedica.pl; sprawdzone osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podbijam temat, pilnie poszukuję sprawdzonego ginekologa-endokrynologa w okolicach Gliwic, czy któraś może mi pomóc i polecić jakiegoś sprawdzonego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że jednak warto pojechać troszkę dalej i trafić na naprawdę dobrego lekarza. profesor Skrzypulec to świetny specjalista.Jeżdżę do niej od kilku lat.Teraz zaczniemy starać się o dziecko.Też mam PCO. W poczekalni wisi mnóstwo zdjęć dzieciaczków,którym pomogła przyjść na świat.Rewelacyjna jest, gorąco polecam.Nie jednej parze pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intessit
Jeśli szukasz ginekologa w Gliwicach konkretnie to ja np chodze do przychodni Radan-med i jestem bardzo zadowolona. zawsze profesjonalne podejscie, ale pelne usmiechu, a dla mnie to wazne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysaa_90
ooo, ja tak jak Intessit chodze do Radan-Med. Jestem tam zapisana do endokrynologa i do gastrologa - zawsze uśmeichnieci lekarze, panie z recepcji i do tego zawsze profesjonalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaJ83
Faktycznie w Rudzie Sląskiej w Poradni MAXMEDIS przyjmuje super lekarka - ginekolog - Daria Jankowska polecam w 10000%. Fachowa, bardzo miła i uprzejma , mają też tam w poradni również endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia83

Czy ktoś się orientuje gdzie obecnie przyjmuje ginekolog Pani dr Daria Jankowska ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka1981

Tak Pani Doktor Jankowska przyjmuje dalej w Rudzie Śląskiej ale w innej lokalizacji - w Centrum Leczenia Endometriozy i Chorób Przewlekłych przy DTS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×