Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manka92

Lekarze Kobietom OSZUSTWO!!! Tabletka PO

Polecane posty

Gość manka92

Piszę ten temat, bo w internecie jest tyle pozytywnych artykułów o Lekarzach Kobietom, a rzeczywistość jest zupełnie inna! Lekarze Kobietom to jedna wielka ściema! Ostatnio byłam w takiej sytuacji, kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa, pierwszy raz w życiu... Chyba powinnam wspomnieć, że jestem osobą pełnoletnią i odpowiedzialną, ze względów zdrowotnych nie mogę przyjmować tabletek antykoncepcyjnych. Pisaliśmy do nich i zero pomocy... Odpowiada automat, który i tak nic nie pomaga, kieruje Cię do lekarza pierwszej pomocy i można pomarzyć o kontakcie do lekarza, który wypisze receptę! NIC TAKIEGO NIE MA MIEJSCA!!! Był weekend, jeździliśmy po wszystkich nocnych i świątecznych pomocach, gdzie albo odmawiali mnie przyjęcia z góry, albo lekarz odprawiał mnie ze złowieszczym komentarzem z gabinetu... Dopiero znajomy znajomego znajomego udzielił mi pomocy i wypisał receptę! Ja jestem osobiście zażenowana po pierwsze krajem, w którym żyjemy, że odebrano nam wolny dostęp do antykoncepcji (NIE aborcji) awaryjnej, po drugie stroną Lekarze Kobietom, która jest jednym wielkim OSZUSTWEM! Dlatego dziewczyny! Jeżeli, nie życzę tego nikomu, ale znajdziecie się kiedyś w takiej sytuacji to nie liczcie na jakąkolwiek pomoc od tej strony, tylko od razu ur******ajcie swoje prywatne kontakty lub idźcie na prywatną wizytę do ginekologa, bo czas jest najważniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletka poo działa poronie sex jest po to by mieć dzieci a dla samego sexu to jest egoizm antykoncepcja jest grzechem co sprowadza cierpienie nawet nie wierz jakie beda konsekwencje spozycia tej tabletki moze naet juz nigdy nie zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka po nie dziala poronnie debilu tylko zageszcza sluz i nie pozwala na owulacje i zaplodnienie kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.08 nie dziala poronnie ograniczony umyslowo tlumoku, autorko masz racje ze bardzo ciezko dostać receptę chory kraj, lepiej wcześnie zalatwic sobie taka tabletke i mieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.08 nie jest to tabletka poronna nie wprowadzaj ludzi w blad i nie ma żadnych konsekwencji po jej zastosowaniu sama musialam ja zastosować jak pekla prezerwatywa ,ta tabletka powinna byc dostępna bez recepty ale przez takich p****ancow jak ta z 10.08jest na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest mój wymysł w angielskiej wersji na rynek angielski pisało ze tabletka po działa poronnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozwala sie zagnieżdżenia się zarodka mogą być poważne powikłania endokrynologiczne - rozregulowanie układu hormonalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne wiele ginekologow juz sie wypowiadalo na temat tej tabletki i wszyscy podkreślali ze nie dziala poronnie, a jak ty lubisz mnożyć sie jak krolica to proszę bardzo a komuś nie wp*****laj sie i pilnuj swoich grzechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wzięcie tej tabletki na czas może spowodować dużo gorsze powikłania, właśnie dlatego powinno się ją wziąć jak najszybciej, choć w nazwie ma "36 h" to każda mijająca godzina wpływa na skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.58ty masz cos z glowa nie tak? o jakim poronieniu piszesz jak tabletka nie dopuszcza do zagniezdzenia to jak moze byc poronienie czego poronienie ?jak nie doszlo do zaplodnienia jak mozna byc tak glupia i jeszcze takie brednie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety muszę zgodzić się z autorką tematu... odpowiada automat, nie wiem po co w ogóle reklamować taką akcję i pisać o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×