Odpowiedz na ten temat

Liporedium na odchudzanie

 • gość 2017.02.11 [00:50]
  witam! czy mozna zazywac go z tabletkami antykoncepcyjnymi?
 • ZdrowiePrzedeWszystkim 2017.02.25 [08:40]
  Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo.
  Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
  Różne diety typu:
  Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.
  Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs.
  Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY.
  TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI.
  Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie.
  Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
  Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.
 • Oliwiaa91 2017.02.27 [01:13]
  Fuuu po liporedium mega mnie brzuch bolał, wyrzuciłam kasę w błoto. Do tej pory najbardziej zadowolona byłam z używania Thermo speed extreme z Olimpu. Nakręca przemianę materii i nawet przy samym bieganiu dosłownie 2x w tygodniu szybko chudnę usmiech.gif
 • gość 2017.02.28 [05:19]
  "Podsumowując, składniki w preparacie Liporedium nie mają udowodnionego działania, co najwyżej niektóre z nich potencjalnie mogą działać, ale tego nie wiadomo na 100%. Pisanie więc, że oto schudniecie (lub wspomożecie odchudzanie), łykając ten suplement, jest zwyczajnie bezpodstawne i tym bardziej biorąc pod uwagę bardzo małe dawki, które nawet przy dowodach na skuteczność składników, wszystko by niweczyły. Reklamowanie Liporedium, jako produktu zwalczającego efekt jo-jo też jest nieuzasadnione. Ciekawostką jest, że w tym samym bloku reklamowym usłyszałem o preparacie na odchudzanie Fundamic – tej samej firmy, co Liporedium. Skład ma nieco bardziej różnorodny i z większymi dawkami, ale nadal o wątpliwej skuteczności. Dokładną analizę Fundamic wrzucę za jakiś czas na fanpage bloga. Tymczasem polecam wszystkim ostrożność i sceptycyzm przy wybieraniu suplementów, zwłaszcza tych na odchudzanie. "
 • Roksana 29 2017.03.24 [01:03]
  Tyśkaa - ja się nie zgodzę - są efekty, ale te uboczne. Nie wiem jak u was, ale u mnie po 4 tygodniach stosowania liporedium pojawił się ból brzucha i nawet po odstawieniu utrzymywał się kilka dni. Drażni pewnie śluzówkę żołądka. Co do efektów redukcji tkanki tłuszczowej - fakt, są niezauważalne.
 • ZłaAnia 2017.03.24 [01:06]
  Szkoda, że wcześniej nie zajrzałam na forum - też się nabrałam na ten suplement i to od razu na 2 opakowania. Na szczęście u mnie nie było czegoś takiego jak u Ciebie Roksana, ale efektów też jakichkolwiek pozytywnych nie dostrzegłam, a pierwszy raz spięłam się z dietą i nawet na zumbę regularnie chodzę.. Zmarnowane pieniądze smutas.gif
 • gość 2017.03.28 [23:16]
  Nie polecam! Brałam i nic nie schudłam. Ściema.
 • gość 2017.05.30 [18:28]
  Z autopsji polecam na odchudzanie oryginalne Zioła Tybetańskie,
  naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością. Kasia
  https://youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4
 • gość 2017.09.10 [22:28]
  Mnie Liporedium pomogło schudnąć. Ile ludzi – tyle opinii. Jednemu pomoże, drugiemu nie… Ja schudłam 9 kilo w ciągu 2 miesięcy. Polecam
 • gość 2017.09.12 [23:19]
  Polecam Liporedium wszystkim, którzy chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, sama nie do końca byłam przekonana do tych tabletek, nie mam przekonania do reklamowanych produktów, ale chyba nawet na mnie podziałała reklama i kupiłam pod wpływem impulsu.. Okazało się, że warto wydać to 25zł na opakowanie, bo w ciągu miesiąca schudłam 6kg. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...