Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pasadenka

Łyżeczkowanie nie aborcja

Polecane posty

Chcialabym zapytać się o zabieg łyżeczkowania wykonywany podczas okresu, w przypadku gdy @ jest zbyt obfita i nie można zmniejszyć jej obfitości np. hormonami (bo organizm na nie nie reaguje). Moja sąsiadka miala taki zabieg (wykonywany co kilka lat zmniejszał @) i mnie chyba też to czeka (mam anemię). Wiem tylko tyle ze wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, czy można następnego dnia normalnie funkcjonowac (iśc do pracy) czy jednak coś się odczuwa? Czy mozna potem bez przeszkód zajsc w ciaze czy jest jednak ryzyko ze cos bedzie nie tak? (mam 24 lata) Podkreslam ze interesuje mnie tylko w/w przypadek a nie łyżeczkowanie po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dwa razy, raz w narkozie, raz w znieczuleniu miejscowym {bardzo nie polecam tej drugiej opcji) Pomogło na kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwijcie
się kobiety ja miałam robione raz i nie pomogło co dalej wyniki niby w porządku a ja się dalej męcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie coś
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miczka81
ja miałam zabieg wyłyżeczkowania w poniedziałek. I powiem ci tyle( jestem związana z medycyną, wiem jak to wyglada z drugiej strony- zawsze widziałam w znieczuleniu ogólnym) nie zgadzaj sie na coś takiego bez znieczulenia ogólnego. Nawet po zabiego z 2-3 dni boli macica wiec sam zabieg musi być mocno bolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×