Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nasty

Mercilon z kartą przypominającą o tabletkach?

Polecane posty

Gość Nasty

Mam właśnie nową receptę na Mercilon na kolejne pół roku i szukam apteki w centrum Warszawy, w której jest do tabletek dodawana elektroniczna Karta, która ma dzwonić codziennie w porze brania tabletki. Mam ulotkę tego z przychodni i chciałabym dostać opakowanie z kartą przypominającą, niestety w mojej aptece owszem wiedzą już o tych opakowaniach, ale ich nie zamówią dopóki poprzednich nie sprzedadzą :/ Będę wdzięczna za podpowiedź. Nasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku
kazda apteka powinna zmowic dany preparat na zycznie kupujacego ... jesli nie to niewarto tam kupowac lekow bo widocznie sa beszczeli idz do innej apteki a napewno zamowia ci te opakowania z karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku
kazda apteka powinna zmowic dany preparat na zycznie kupujacego ... jesli nie to niewarto tam kupowac lekow bo widocznie sa beszczeli idz do innej apteki a napewno zamowia ci te opakowania z karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasty
Chyba masz rację i jednak pójdę do innej apteki. Bo problem w tym, że w aptece owszem zamówią lek jesli nie mają go na stanie, ale to jest moja juz fanaberia, że akurat ja chcę to opakowanie z kartą elektroniczną. Nawet te kobiety w aptece są dość miłe, ale przecież nie mogę czekać, aż ktoś u nich ten mercilon wykupi, bo musze mieć już na następny miesiąc tabletki. poza tym recepta mi się przeterminuje ;) Szkoda mi trochę kupować tego opakowania bez karty, skoro mogę mieć z kartą za te same pieniądze, więc chyba udam się na małą aptekowo-mercilonową krucjatę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×