Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziubek20

Minulet!!!

Polecane posty

Gość Dziubek20

CZesc dziewczyny! czy ktoras zwas bierze minulet?? chcialabym sie dowiedziec jak sie po nim czujecie i ile placicie za niego w jakich miastach!! Z gory dziekuje za odpowiedz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia22
ja we Wrocku kupuje za 34 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwoezdzista perełka
36 z w stolicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolesiowka
33zeta we Wro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbysia
25 zł w Koszalinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do barbysi
no cos ty?!! Tak tanioci sie udaje kupowac?? zazdroszcze ci! Ja we Wrocławiu place za minulet zalezy od apteki od 34 do 37 nawet mi sie zdarzylo:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Minutel przez 2 lata, początowo było cool, oprócz strasznych mdłości (z czassem ustąpiły), niestety z biegiem czasu strasznie obniżył mi się poziom libido :-( Lekarka zmieniła mi tabletki na Harmonet (to to samo tylko z mniejsza zawartością hormonu), lecz problem nie ustąpił. Ale nie martw się bo to nie jest zasadą, mnóstwo kobiet bierze Minulet i u nich jest OK. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Minutel przez 2 lata, początowo było cool, oprócz strasznych mdłości (z czassem ustąpiły), niestety z biegiem czasu strasznie obniżył mi się poziom libido :-( Lekarka zmieniła mi tabletki na Harmonet (to to samo tylko z mniejsza zawartością hormonu), lecz problem nie ustąpił. Ale nie martw się bo to nie jest zasadą, mnóstwo kobiet bierze Minulet i u nich jest OK. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraa
uwaga na minulet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraa
brałam go przez 5 lat, a potem miałam straszne problemy ze zdrowiem, lekarka wprost nie potwierdziła że to od tabletek, ale też nie zaqprzeczyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maraa
lekarka ma rację - pigułki rujnują zdrowie, niezależnie od firmy i nazwy...mówię to z autopsij...brałam przez 1.5 roku. więcej nie wezme. to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×