Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izabellllla

Mój Facet jest zazdrosny o ginekologa i nie chce abym szła do mężczyzny

Polecane posty

Jeszcze nie współżyliśmy będzie to nasz pierwszy raz i mowi ze nie chce aby mnie inny facet prze nim oglądal i obmacywał Czy panowie też tak to odbieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ci za różnica idź do kobiety też na jego miejscu tak bym się zachował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jaki ograniczony
teraz do lekarza ci niue pozwala isc a potem to na ulice w krotkiej spodniczce nie bedziesz mogla wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech cie zamknie w złotej klatce lekarz jak lekarz jak moze ci czegokolwiek zabraniac no litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jej pozwala iść do lekarza ale nie do mężczyzny przecież to jest badanie intymnych stref do których nawet go nie dopuścila jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka83 jebło cie
ty to w ogóle niczego nikomu nie odmawiasz nawet ćpania w ciąży sobie nie odmawiałaś - daj se siana ty nie ma pojęcia o odmawianiu i życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos ma cisnienie na mnie :P oj złosc pienknosci szkodzi zadziwiajac że ludzie wiedza wiecej o innc\ych niz o sobie a co do tematu sa faceci co lubi drygowac i zakazywanie co i do kogo ma isc to przesada wizyta u gina do przyjemnosci nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A matyldo - znowu to samo - tylko z innej strony - wczoraj tu roztrząsał twój chłop. Nie wiecie, że dziewice badają przez odbyt?? tam też masz być nienaruszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelllllo, ja jestem żonaty kilkanaście lat i też zawsze prosiłem żonę, żeby chodziła do lekarki (pomijam oczywiście sytuacje nagłe szpital, poród). Dla wielu facetów wizyta partnerki u ginekologa faceta jest upokarzająca. I nie jest tak, że jak ustąpisz, to pozwolisz sobą zawładnąć partnerowi także w innych sprawach. To jest demagogia. Jeśli pójdziesz do kobiety, to okażesz mu swoje uczucie i oszczędzisz mu sporej przykrości. To tylko umocni wasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelllllo, ja jestem żonaty kilkanaście lat i też zawsze prosiłem żonę, żeby chodziła do lekarki (pomijam oczywiście sytuacje nagłe szpital, poród). Dla wielu facetów wizyta partnerki u ginekologa faceta jest upokarzająca. I nie jest tak, że jak ustąpisz, to pozwolisz sobą zawładnąć partnerowi także w innych sprawach. To jest demagogia. Jeśli pójdziesz do kobiety, to okażesz mu swoje uczucie i oszczędzisz mu sporej przykrości. To tylko umocni wasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że jeżeli ktoś tak stawia sprawę żeby kobieta poszła do kobiety ginekolog to na prawdę jest dziwny. Przecież najważniejsze jest to, aby kobieta była zdrowa, a nie to czy ją zbada kobieta czy mężczyzna. Ma taką specjalizację i wykonuje swój zawód tak samo jak lekarza rodzinny, onkolog czy dermatolog. Kobieta też nie idzie do ginekologa dla swojej przyjemności tylko z jakiegoś powodu i nie rozumiem jak facet może traktować ginekologa jak jakiegoś 'rywala' czy 'napaleńca' trudno to w jakikolwiek sposób nazwać. Ludzie najważniejsze jest zdrowie kobiety, a nie to kto jej wykona badanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak kobieta wykonuje USG piersi, bo podejrzewa guza to też powinna iść do kobiety bo facet tak sobie ubzdurał ? Tylko trzeba brać pod uwagę, że w mniejszych miastach funkcjonuje jeden lub dwóch ginekologów, więc jeżeli są to mężczyźni to ma w ogóle nie iść, albo tylko z takiego powodu jechać do dużego miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zjawil sie tez facet
vel grzes i ktos tam jeszcze. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA HA HA HA
to zazdrosc? o kogo? o ginekologa? Ja wole chodzic do faceta...i chlopak sam mi mowi jak szlam 1 raz, ze to tylko lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dobrze że ja mam
normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam to szczęście, że mój facet jest normalny i dla Niego najważniejsze jest moje zdrowie :) Ginekolog jest lekarzem takim samym jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję...
... Twojej Kobiecie - niclas, wasz związek umocniłaby wizyta właśnie u faceta-gina. , ale skoro nie masz do niej zaufania, to nie ma o czym mówić. Całe szczęście ,że mój Mąż jest normalnym człowiekiem i najważniejsze jest dla niego moje zdrowie . Oczywiście ja sama idąc do lekarza nie myśle o pierdołach tylko o leczeniu. Gdyby mąż poprosiłby mnie żebym nie chodziła do lekarza faceta to znaczyłoby, że ma mnie za dziwkę i o braku szacunku do mnie. Ale co kto woli...myśleć tylko o sobie czy dbać o swoją ukochaną...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojakobieta
To niech on tez nie chodzi do internisty kobiety. Prymityw z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to zależy od relacji między Wami, ja osobiście nigdy bym swojego faceta nie posłuchała gdyby mi coś takiego powiedział a nawet bym go ochrzaniła... bo liczy się moje zdrowie, no ale jeżeli on tak nie chce żeby jakiś facet oglądał cię przed nim, to może ustąp raz ewentualnie pod warunkiem, że potem nie będzie ci już mówił jakich lekarzy masz wybierać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie baby
To, że facet odradza wam pójscie do faceta nie oznacza, że nie dba o wasze zdrowie, ale że jest najnormalniej w świecie zazdrosny.Ja też wolę, żeby zaden mężczyzna prócz mnie nie widział mojej żony nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny dziadu...
... baby to ty masz w nosie - co najwyżej, skoro bez szacunku odnosisz się do obcych kobiet to co dopiero mówisz do swojej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjlk
Tak, niklasie. Kobieta ma być wyrozumiała, kobieta ma pójść do lekarki, choć wolałaby do lekarza, kobieta powinna okazywac zrozumienie dla wszelkich dziwactw. Popatrz na to od drugiej strony. Po takiej odzwyce kobieta ma wrazenie, że jej facet uważa ją za latawicę, któratrzeba pilnować, bo jak spotka siez jakimś facetem, lekarzem, listonoszem czy kimkolwiek, to od razu siepusci albo co najmniej zrobi jej sie mokro. Ma iść na wizytę, która jest nieprzyjemna, ale nie moze się skupić na swoich emocjach, tylko na emocjach swojego mazgaja, któremu jest "przykro". Jak chcesz, żeby zwiazek tak sie wielce umocnił - okaz swojej żonie szacunek i zaufanie i powiedz, że nie wtrącasz siedo jej wyboru lekarza. Dlaczego nie od tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, ktory zakazuje kobiecie chodzić koiecie do ginekologa mężczyzny jest durny :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj złosc pienknosci szkodzi
pienknosci zwłasza, chociaz pienknosci nic chyba nie jest w stanie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam radę do tego faceta
niech sobie kupi kozę i ją prowadza na sznurku do weterynarza kobiety bo tylko wtedy będzie sobie mógł decydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który nie chce
zeby jego laska poszla do lekarza faceta jest pier.dolniety i szkoda na takiego zakompleksionego dupka czasu. piszę to ja, normalny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WYZEJ
dziewic nie bada sie tylko przez odbyt.badA SIE JE NORMALNIE. ja bylam dziewicxa w wieku 21 lat i poszlam do gina i badal mnie normalnie wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i blona dziewicza
to przetrwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie chcialbym aby inny facet ładowal paluchy do dziewiczej cipki mojej dziewczyny i też wyslalem do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie że facet lekarz jak przyjdzie mloda laska to sie nie podnieca-naiwne jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×