Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Starająca sie

Możliwość ciąży?

Polecane posty

Gość Starająca sie

Dziewczyny, okres powinnam dostać 16, 11 lutego w nocy Przebudziłam się poczułam ze mam mokry koc, Wiec poszłam do toalety Tam ujrzałam, ze dostałam okres Leciało niesamowicie dużo, do tego dochodził ból brzucha, pod wieczór już nic nie było a tylko takie brązowe plamienie Zaniepokoiło mnie to, ze rzekomy okres dostałam kilka dni przed a dodatkowo całe te krwawienie trwało dwa dni a potem nadmierna ilość wydzieliny z pochwy o białym kolorze Od kilku dni mam wahania nastroju, na piersiach można zobaczyć żyły i często mam zawroty głowy, dodatkowo zrobiłam test ciążowy i można było zauważyć cień cienia drugiej kreski , na drugim również cień drugiej kreski widoczny pod światło i dzisiaj (17 lutego) z porannego moczu wykonałam kolejny a tu nic, żadnego zarysu Nie wiem co o tym mam myśleć, zacZynam wariować Dodam, ze z narzeczonym staramy się o dzidziusia od trzech miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda jak samoistne poronienie , ale gowa do góry .Jeśli ma miałoby się urodzic słabe i chore to lepiej że organizm sam zdecydował co dla niego dobre . Trzy miesiące to krótki okres , gdybyście starali się rok to mogłabyś się zacząć przejmować a póki co czekajcie spokojnie bo dzidziuś się na pewno w najbliższym czasie pojawi. W jakim wieku jesteś autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarajaca siw
Jejku, tez myślałam, ze to mogło być poronienie, powiedziałam o tym przyjaciółce, a ona, ze napewno to nie było to i żebym wybiła sobie takie głupoty z głowy A odpowiadając na pytanie ja mam 19 mój narzeczony 28 Wiem, ze mamy jeszcze na to czas, ale ja już raz byłam w nieplanowanej ciąży i niestety ja straciłam w 2 miesiacu Na początku sobie z tym radziłam wmawiałam sobie, ze widocznie tak miało być, ze jestem za młoda ale teraz jest mi ciężko Codziennie płacze, gdyby nie poronienie moja kruszynka byłaby za dwa miesiące na świecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starająca sie
Ale czy gdyby to było samoistne poronienie, to te objawy ciąży dalej by się utrzymywały? Mówię o pobolewaniu głowy, metaliczny posmak w buzi, piersi, mdłości i ogólnie taki dziwny stan samopoczucia Dodam, ze bólów głowy nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, ja mialam krwawienie,ale pojechalam do szpitala i uratowali dzidzie,moze warto zrobic test i pojsc do lekarza. Pierwsza ciaze poronilam choc nie mialam krwawienia ,tak wiec nie ma reguły.Mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam skoro zrobilas test to niestety poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starająca sie
Do lekarza i tak idę, ale to dopiero w środę Zapisałam się odrazu po zaistanialej sytuacji bo nie dawało mi to spokoju Lekarz chyba potrafiłby stwierdzić czy to było poronienie czy zwykle zaburzenie miesiączki, prawda? I oby nie poronienie, bo się chyba załamie, ze mogłabym znowu mieć dzidzie i znowu poroniłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×