Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wioluska

Naprawde dobry i sprawdzony ginekolog w Krakowie-kto mi napisze?

Polecane posty

hej mam do was dziewczyny ogromna prosbe ,prosze dajcie znac o jakims naprawde dobrym ginekologu z krakowa badz okolic,i gdzie bym mogla zdobyc namiary oki?bardzo mi zalezy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabii
Ja tez potrzebuje namiary na kogoś zaufanego z Krakowa najlepiej na NFZ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabi własnie sie dowiedzialam ze bardzo dobra jest dr beata kosiba ul.Batorego nr 012-6333262 i przyjmuje na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabii
Wioluska dzieki wielkie , Jutro zadzwonie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
Ja nie polecam Pani KOSIBY.Bylam u niej pare razy i byal nawet mila ale nie niezbyt kompetentna.Chcialam zmienic LOGESt na cos innego bo zle sie czulam a Pani z glowy ze moze Harmont bo to takie fajne tabletki albo Cilest.No to jej mowie ze moze Yasmin bo duzo o nich czytalam ze poprawiaja cera a ja mialam z nia problemy a ona ze oczywiscie ze moze byc Yasmin.I oczywiscie bardzo mi nie sluzyly bo przytylam.I piersi tez nie bada.I jak przyszlam do niej 1 raz nawet nie spytala o cytylogie i przez 3 miesiace nie zrobila jej dopiero ja musialam sie o nia upomniec.Polecam z tej samej przychodni DR.MIS-bardzo mila pani,strasznie dokladna i chodze do niej juz troche i duzo lepsza od KOSIBY.Znam jeszcze jedna fantastyczna lekarke DR.CHMURA-przyjmuje na NFZ w przychodni na KURDWANOWIE.Niesamowicie mila i strasznie kompetentna.....badanie piersi i cytologia z usg na dziendobry.Chodzila bym do niej ale mieszkama w innej czesci KK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anciaaa
Witam !! w której dokładnie przychodni na Kurdwanowie przyjmuje Pani Beata Chmura ? dzieki i pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor Kosiba prowadzi moją ciąże, ale nie jestem z niej zadowolona. Jest oschła i nie budzi mojego zaufania. Nie polecam jej. Nie chce jej się odpowiadać na moje pytania i często mnie zbywa. Miewa humorki, ale przyjmując prywatnie jest odrobinę milsza dla pacjenta. Chodzę do niej państwowo na Batorego i prywatnie na usg na Wrocławską i Mazowiecką. Jestem teraz na etapie poszukiwania innego lekarza. Szczerze odradzam. Szkoda zdrowia i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvsd
dr Tomasz Basta, www.tomaszbasta.pl przyjmuje na NFZ. uprzejmy, budzi zaufanie, nie eksperymentuje, profesjonalista, nie spieszy się, wszystko dokladnie tlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanka777
Czytałam na portalu dla lekarzy ginekologów własnie o tym lekarzu, wiec rzeczywiscie jesli opinei sa tak pozytywne, lekarz cieszy sie dużym zaufaniem to warto wybrac sie do takiego specjalisty na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dr Tomasza Milewicza, przyjmuje na ul. Sadowej. Prowadził moja ciążę. Ja chodziłam do niego prywatnie. Pracuje Szpitalu na Kopernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniaa3
Jeśli już muszę iść do ginekologa to się umawiam na wizytę na Podkowińskiego, gdzie przyjmuje dr Tomasz Łabiak. Ogólnie nie przepadam za takimi wizytami, ale czasami trzeba. Lekarz jest profesjonalny, potrafi skutecznie dobrać leki, nie przepisuje w ciemno, tak jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seywia44
Leczę się od niedawna w gabinecie jaki prowadzi dr Tomasz Łabiak na Podkowińskiego. Dobra obsługa, podejście do pacjenta z szacunkiem i uwagą. Mogę powiedzieć, że pierwszy raz w moim życiu jakiś lekarz poświęca na wizytę aż tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33s
Sympatyczne podejście ma Tomasz Łabiak. Nie znam lepszego ginekologa w mieście. Można go znaleźć w gabinecie na Podkowińskiego, ewentualnie w szpitalu na Kopernika, w poradni patologii ciąży. Angażuje się w prowadzenie ciąży, jest dyspozycyjny, można o wszystko dopytać, jeśli coś nie jest jasne...a przy mojej pierwszej ciąży, dużo rzeczy nie było dla mnie jasne ;) Kontakt do dr - 664 062 050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrarum
Jeśli chodzi o moje zdanie na temat dobrych i sprawdzonych ginekologów to na pewno taki jest dr Tomasz Basta. Świetny specjalista, doskonały diagnosta i co chyba najbardziej mnie do niego przekonało to to, jakie ma podejście do pacjenta, potrafi rozmawiać, dokładnie tłumaczy, jaka jest przyczyna kłopotu, co można zrobić, jakie zabiegi wchodzą w grę, jaki będzie najlepszy. Bardzo mi się podoba takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrzy ginekolodzy przyjmują w REHAORTHOPEDICA. Chodzę tam od roku i jestem bardzo zadowolona z ich podejścia i stosunku do pacjenta. Są mili, wyrozumiali i robią dokładne badania. Na pewno jeszcze długo nie będę zmieniać swojego lekarza - jak do tej pory nie trafiłam na lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Ufnalewskiego- to juz nawet nie zwykły lekarz a cudotwórca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka_A
Osobiście bardzo polecam doktora Tomasza Bastę. Gdy dowiedziałam się o zagrożeniu mojej ciąży zaczęłam szukać najlepszego ginekologa w Krakowie. Znalazłam milion pozytywnych opinii o doktorze Tomku Basty. Później okazało się, że chodzi do niego kilka koleżanek z pracy i tak właśnie postanowiłam, że wybiorę się do niego. Dziś moje dziecko jest już na świecie i jest piękne i zdrowe. 11/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×