Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poducha555

Naraya - tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość poducha555

Witam. ;) Niedawno co wrocilam od ginekologa ;) Byla to moja pierwsza wizyta i mimo ze tak strasznie sie 'balam' nie bylo az tak strasznie.. ;D Trafilam na bardzo milego specjaliste :) Ale chcialabym poruszyc temat tableten Naraya. Ktora z was je stosuje i jakie macie opinie na temat tych tabletek :) Dzieki z gory za odpowedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
Nikt nie stosuje tych tabletek? hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
Kurcze.. ;[ naprawde nikt nie stosuje tych tabletek? x/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po prostu
odpowiednik yasminelle. Oto cała zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
No slyszalam ze to ten sam sklad. Ale tak czy owak nie wiem dalej bo to sa moje pierwsze tabletki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nunu_
poducha->a z jakiego miasta jestes? bylas na nfz czy prywatnie?od razu na pierwszej wizycie ginekolog przepisal Ci tabletki anty bez zadnego skierowania na badania? ja we wroclawiu bylam juz u kilku na nfz i jest kicha jesli chodzi o pigulki, nie chcą wypisywac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
Ze Zgorzelca. Jak na Jelenią Górę. Pierwsza wizyta.. pytal sie kiedy byl ostatni okres ile lat czy wspolzylam.. przebadal mnie i przepisal odrazu tabletki.. wrecz sie sam nawet upomnial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterija
Upomniał? Co masz na myśli? Ponawiam pytanie: prywatnie (i ile Cię to wyniosło?) czy na NFZ? I z polecenia, czy gdzieś wyczytany z rankingu najlepszych ginekologów? Nie było aż tak strasznie? To dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nunu_
zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
Wizyta razem z cytologia wyniosla mnie 100 zl. Takze cena raczej przecietna. A z tabletkami bylo tak ze jak pytal sie czy jestem dziewica i ja mowie ze nie to on sam sie zapytal czy bym chciala jakies dodatkowe srodki zabezpieczenia. Wiec powiedzialam ze chce. A ginekolog hm.. jak dla mnie bardzo mily i profesjonalny. Duzo osob o niego chodzi.. Jak dla mnie jest swietny. I szczegolnie polecalabym go jako na pierwsza wizyte.. bo mi ciezko jsie bylo przelamac.. strasznie sie denerowowalam i jak tylko wyszlam z gabinetu wysmialam sama siebie ze tak sie balam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterija
Mam nadzieję, że i ja tak będę mogła zrobić! A to już jutro! ;d Wydaje mi się, że najważniejsza jest pierwsza wizyta, to ona przeświadczy o naszym stosunku do następnych wizyt u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
No nie zaprzecze.. ;[ ALe nie bedzie pewnie tak zle.. jako pierwsza wizyte wybralabym prywatnie.. tam jednak bardzej mysla o tobie a nie o godzinach pracy xd heh. ALe powiem wam szczerze ze jestem z siebie samej dumna ze sie przelamalam bo nie bylo tak strasznie.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterija
I ja jestem z Ciebie dumna! Brawo! ;d Teraz świat należy do Ciebie, hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterija
A jeszcze się zapytam, jak długo dojrzewała u Ciebie ta myśl, że czas zapisać się do ginekologa? Czy to raczej potrzeba tabletek spowodowała, że w końcu się zapisałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
Ponad 2 lata nie moglam sie przelamac.. ;/ niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore yasminelle ( odpowiednik) i czuje sie dobrze nic mi nie dolega zreszta ja przy każdych czuje sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
Mam nadzieje ze mi tez nie bedzie sie nic dzialo. ;p Ale martwi mnie ze bez zadnych badan mi przepisal te tabletki... slyszalam ze dobrze jest najjpierw sprawdzic hormony i takie tam.. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje yasminelle ale niedawno dostałam recepte na Naraye. Jeszcze ich nie wykupiłam bo stosuje jeszcze yasminelle ale nie długo mam zamiar zmienić. Podobno to ten sam skład więc mam nadzieje że nie będe miała żądnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterija
Skoro mają taki sam skład, to jaka jest różnica między nimi o ile w ogóle jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
heh no tak.. ;) Ale jak myslicie zrobic badania? ;/ Czy brac skoro lekarz mi zalecil bez badan..? Niby to specjalista przeciez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
Naraya w mojej aptece 23 zl ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterija
O ile mi dobrze wiadomo, to możesz sama zaobserwować, czy to źle czy dobrze na Ciebie wpływa? Czy dobrze się czujesz? Jeśli są problemy, konsultujesz to z lekarzem. Jeśli się nie mylę, przepisywanie tabletek bez uprzednich badań hormonalnych jest coraz częstsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
Hmm.. raz sie zyje.. ;D hehe mam nadzieje ze bedzie dobrze. :) Podobno jak zaczyna sie brac tabletki to przez perwszy miesiac jest tak ze strasznie brzuch boli i sa plameinia.. to prawda? Bo lekarz mi mowil tylko o plameniach a wiele moich znajomych mialo tez straszne bolesci brzucha.. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha555
Mozliwe jest takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylnara
Ja nie miałam żadnych plamień, było mi tylko lekko niedobrze najczęściej rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kińń
Hej , Ja też je biore i pierwszego dnia strasznie mnie brzuch bolał , czy wy też tak mieliście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tala137
Ja dziś byłam u ginekologa i zapisała mi naraye. A kiedyś brałam yasminelle a pozniej yaz. i przez te zmiany tabletek juz mam drugi raz torbiel:( mam nadzieje że zaczne brac nowe i wszystko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiaaa
Witam, Może to o co zapytam wydać się dość głupie, ale zapytam:D Jak jest u Was z dodatkowym zabezpieczeniem? czy oprócz tabletek zabezpieczacie się, czy współżycie jest zakończone "w środku"? od pół roku brałam plastry Evra, miałam straszne podrażnienia, więc lekarz przepisał mi Narayę... Problem tkwi w tym, że strasznie się boję tego, że jesli mój chłopak skończy we mnie, zajdę w ciąże...:D Jestem strasznym boidudkiem;D Możecie mnie uspokoić jakoś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×