Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panienka1989

Nasz ginekolog w Wytycznie karze rozbierać się do naga do badania ginekoloiczneg

Polecane posty

a bada piersi przy każdym badaniu gin.? jeśli tak, to jest okgwoli ścisłości: każdy lekarz powinien wykonywać badanie piersi ale wiele kobiet nie życzy sobie takiej praktyki, dlatego się od niej odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to to już dla mnie bezsenspoza tym nie ma czegoś takiego jak musisz - możesz odmówić zdjęcia góry a lekarz i tak ma obowiązek cię zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nie wiem czemu przeczytałam, że nie badajak bada, to jest to uzasadnione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginek zbok
Jak mam kiepski dzień na poprawę humoru też wprowadzam taki obowiązek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
moim zdaniem lekarze powinni badać piersi,miesiaczkuje od 7 lat i próbowałam sama badać piersi,ale nigdy niczego nie wyczułam,w gazetach na informatorach jest opisane jak to robić,ale w praktyce to sie gubi :) wyczówam gruczoły,a to w porównaniu do np.guzka trudno rozróżnić. A trudno tak powiedziec lekarzowi "a zbada mi Pan piersi" hehe ale do naga hmm poco,po badaniu na fotelu ginekologicznym i po ubraniu się powinien zaproponować badanie piersi i wtedy góra w dół :) Ja mam duże piersi i raz miałam ekg i facet beszczelnie gapił mi się na to co dała mi matka natura :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja gin. ...
najpierw bada na fotelu, potem jak założę dolne części garderoby upomina sie o piersi , i tak jest od 6-ciu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to samo
jak za starych czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wsiach tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw sciaga sie gore bada piersi potem ubierasz sie i sciagasz dol do badania tak powinno byc wg etyki lekarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu nie rozebrałabym się do naga. Ściągam dół, ponieważ badanie tego wymaga i tyle. Gdybym musiała rozebrać się do naga, to po prostu wyszłabym z gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna 47
U nas od jakiegoś czasu jest nowy ginekolog i niestety trzeba się rozebrać do naga. Mam 47 lat i jestem zadbaną kobietą dodatkowo fakt że jestem wydepilowana w miejscach intymnych powoduje że czuje się zawsze zażenowana sytuacją że muszę stać nago przed młodszym o prawie 20 lat facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okropności
Nigdy jeszcze u ginekologa nie rozebrałabym się do naga i nie pozwólcie na to. Zawsze było tak,że rozbierałam góre i badano i piersi,ubieralam gore i rozbierałam dół,zawsze byłam w sukience,spódnicy albo długiej tunice więc czułam się w miare ok.Teraz korzystam z usług lekarza naprotechnologa gdzie są specjane jednorazowe spódniczki do założenia,pełen komfort.Jak o tym opowiadam znajomym to cięzko im w to uwierzyć,ale takie są fakty. Nigdy niezgodziłabym się stanąć całkiem naga przed lekarzem,jak dla mnie to obdarcie z kobiecości,nie dajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale...
przeciez same ciagle powtarzacie ze 'ginekolog to nie facet - to lekarz' wiec w czym problem??? rozkraczacie przed obcym facetem nogi, pokazujecie to co najcenniejsze, pozwalacie kompletnie obcemu facetowi wladac paluchy tam gdzie dostep ma tylko wasz ukochany a tu nagle WIELKIM problemem jest bycie nagim przed 'lekarzem'??? ze z facetem ktory wogole zostaje ginem jest cos nie tak to juz inna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrac na wizyte
meza i niech bedzie przy badaniu - gwarantuje wszelkim zboczonym ginekologom odchodzi wtedy ochota na niezdrowe 'zabawy' z pacjentkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............///////////////
Nie rozumiem. :o Co za różnica czy Was zobaczy nagie na raty czy w jednym kawałku. :o Naprawdę uważacie, że to dla niego jakaś przyjemność czy podnieta? :o Jakie odarcie z godności. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z chleba
Ale za co ta kara?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOLLLa
No wiesz...lekarz to lekarz, ja się z tym zgadzam, ze juz nie jedno widział i ma znieczulice ale mimo wszystko odmówiłabym gdybym miała się rozebrać do naga przed obcym mężczyzną. Do ginekologa nie chodzę dla przyjemności i już się źle czuję jak mam majtki zdjąć, a rozebrać się cała?Nie. Może są kobiety którym to nie przeszkadza i tito mi to ale jak dla mnie to jest przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no matter
do no ale" pokazujecie to co najcenniejsze" jeżeli według Ciebie to jest najcenniejsze to gratuluje twojej dziewczynie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalkaa
Nie wiem, mi się nie zdarzyło. Ja bym odmówiła. Nawet jakby to była pani doktor. Dla własnego komfortu. I miałam badane piersi, ale najpierw do takiego badania ubierałam z powrotem dół i zdejmowałam górę. Tak sobie myślę, że może to po to żeby szybciej było jak jest dużo pacjentek? Nie wiem. Ale dla mnie to nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 42
Byłam ostatnio u naszego rejonowego ginekologa i musiałam się rozebrać do naga, było mi wstyd, bo mam 42 lata i wystające wargi sromowe ale najbardziej poczułam się zażenowana, kiedy poczułam, że w trakcie badania kilka razy całkiem ściągnął mi łechtaczke, poprostu szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto kilkarazy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto kilkarazy
sciagnal lechtaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto kilkarazy
dziwie sie tobie Kasiu ze pomimo swojego wieku nie zaregowalas.................. nie masz sie czego wstydzic wystajace wargi to nie powod do wstydu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto kilkarazy
dziwie sie ze nie powiedzialas nie jak kazal rozebrac sie do naga i dziwie sie ze nie powiedzialas stop jak kilka razy zciagal ci lechtaczke !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto kilkarazy
wogole nie rozumiem sensu postepowania medycznego-zeby kilka razy sciagac lechtaczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka 32 lata
Witam, u nas tak samo , najpierw jest rozmowa potem ginekolog zawsze karze się rozbierać do naga , mówi od razu proszę się teraz rozebrać.... do badania przystępujemy nago , zawsze staram się zostać i zostaję w butach. Na początku się krępowałam wyjść tak całkiem nago ,ale teraz się już przyzwyczaiłam wychodzę siadam na fotel i rozkładam nogi w końcu inaczej się nie da. Teraz mi to nie przeszkadza ginekolog jest miły zawsze mi poświęca dużo czasu chodzę do niego i na NFZ i zdarza się prywatnie. Mieszkam w małej miejscowości więc wszystko o mnie wie gdzie mieszkam i pracuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×