Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rysia1989

Nie wiem co o tym myśleć czy to ciąża

Polecane posty

Witam jestem tu nowa. Staramy sie z męzem o dziecko. Niestety to bedzie moja druga ciaża w ktora chce zajsc bo pierwsza zakonczyla sie poronieniem w 12 tygodniu. Okazalo sie ze byl pusty pecherzyk. W czerwcu 2016 roku mialam zabieg łyzeczkowania. Od tamtej pory nie moge zajsc w Ciaze. moje cykle to 30 31dc. Ostatnia miesiczke mialam 29grudnia... dzis jest 35dc i jeszcze nie przyszla.. robilam wczoraj test wyszedl negatywny, dzis rano zrobilam drugi tez negatywny. brzuch pobolewa jak na okres ale zamiast niego leca mi biale uplawy.. czy to mozliwe ze jestem w ciazy? a testy jeszcze tego nie wykazuja? prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed okresem też zawsze mam białe upławy i jest to jak najbardziej normalne. Biorąc pod uwagę Twoje regularne cykle, mało prawdopodobne jest przesunięcie owulacji i późniejsza ciąża, a nawet jeśli, to w 35 dc test już by wykazał chociaż bladą kreskę. Wg mnie powinnaś czekać cierpliwie do okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykaj się i czekaj na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobujcie może celować w owulację. Bez problemu wyznaczysz ją sobie przy pomocy testów lh albo mikroskopu owulacyjnego. Z własnego doświadczenia polecam Afrodytę na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a są nie wiem, jakieś zioła, herbatki wspomagające płodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Podobno wiesiołek dziala Ja łykam go litrami i mam baaaaardzo dużo tego całego śluzu. Podobno lepiej się w nim poruszają plemniki. Moze zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to można łykać wiesiołka LITRAMI? Kup kapsułki z olejem z wiesiołka tłoczonym na zimno (polecam polskiego Gala) i łykaj począwszy od 1 dnia cyklu. Zakończ w momencie, gdy wystąpi owulacja. Mnie tym sposobem udało się zajść w ciążę w 5 miesiącu starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.18 a są nie wiem, jakieś zioła, herbatki wspomagające płodność? wiem że na naturalnej plodnosci pl są specjalne zestawy dla starających się. Zajrzyj, może coś Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×