Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Clover

No już czytać tego nie mogę...

Polecane posty

Ja wiem, że nie każda dziewczyna cieszy się z zajścia w ciążę. Właściwie to większość wypowiadających się uważa to za osobistą tragedię, no ale do cholery jasnej takie są konsekwencje seksu. Jak ktoś się decyduje na rozpoczęcie współżycia to powinien wziąć na siebie ewentualną odpowiedzialność w razie czego. Nie powiem, ja też wolę poczekać z dzieckiem ale jak się przydarzy-no cóż-świat się nie zawali. Płakać nie będę bo płakać trzeba gdy ktoś umiera a nie jak się rodzi. A jak czytam kolejny topik że dziewczyna zaszła w ciążę i co teraz będzie, tragedia, aborcja itd. to sobie myślę-gdzie wy macie głowę. No wiem-czasem dzieciaczek komplikuje życie ale niech mi tu panny nie ryczą, że świat się zawalił i że się tego nie spodziewały (!) Dzieci bocian nie przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie
czytaj, przecież nikt ciebie dotego nie zmusza. Ktoś pisze, bo ma problem, inni wyrażają swoją opinię, przecież po to jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszanko
zapraszam Ciebie na nasze forum :) www.psyche-soma.prv.pl tego własnie uniknęłysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wyrażam opinię
dzisiaj jest za gorąco i już mi się nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszanko
zapraszam na pogaduchy dziewczyny www.psyche-soma.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: Ja też wyrażam opinię-to załóż topik o tym, że jest Ci gorąco :D To jest moje zdanie na temat rozhisteryzowanych dziewczyn i nie trzeba mi przyznawać racji, nie wymagam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×