Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Jestem nowa, zaczynam starania, Często tu zaglądam, podczytuje, ale teraz chciałabym napisać i dołączyć do kogoś lub kogoś z Was zaprosić tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka1988
ja z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka1988
staramy sie juz 9miesiecy bez efektu...kazdy miesiac to dla mnie najdzie ze wreszcie sie uda,ze nie bede plakac kiedy dostane okres... a Ty ile sie juz starasz o male szczescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do Was, jesli można :) Mam 24 lata i staramy się czwarty miesiąc, ciągle mając nadzieję że wreszcie sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczekkk19
ja jestem z Toba :) staramy się już długo bo aż 12 miesiecy alew ten weekend wystepują u mnie dni płodne a wiec rozluznienie i mam nadzieje że może coś wyjdzie .. :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka1988
to trzymam dziewczyny za Was kciuki,nie wolno nam sie lamac i poddawac!:) kasiaczek zycze owocnego wekendu!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka1988
padlam na moment,wlogowalam sie wlasnie na nasza klase i... widze kolejna kolezanka w ciazy,juz z drugiem maluchem.... a ja? ... :( smutne...niesprawiedliwe!! ;( moze ze mna jest cos nie halo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thalia85
Hej dziewczyny, ja również do Was dołączam. Staram się o maleństwo już prawie dziewięć miesięcy. I nic. Przestałam już liczyć na taki cud. Stwierdziliśmy z mężem, że będzie co ma być, tak po prostu. Jesteśmy jeszcze młodzi (ja mam 23 lata, mąż-24), więc nie ma się co przejmować. Lekarz mi powiedział,że nie mogę zajść w ciążę, bo za bardzo tego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) czy ja tez moge dolaczyc? poczytalam juz troche topikow, ale to juz bardzo \"zawansowane \"strony, gdzie wszystkie staraczki juz dobrze sie znaja i wkoncu znalazlam jakis swiezutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z moim mezem pierwszy cykl staran, ciekawe jak sie zakonczy..? byle nie tym co zawsze :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się przyłączę. mam 26 lat i staramy się ponad 2 lata. narazie bez efektów. życzmy sobie powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 26 lat, staracie sie od dwoch, to mialas 24-kurcze a ja baba z 30stka na karku:( to mi zejdzie tez pewnie troche, :( moze do emerytury zdaze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a kiedys jak bylam na badaniu, to gin powiedzial mi zeby sie pospieszyc troche, ze nie chodzi o donoszenie, czy porod, ale wlasnie o samo zajscie w ciaze-ale ja zawsze mialam na to czas, a teraz pewnie jak sie chce to sobie poczekam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, jak nikt nic nie pisze to ja tez spadam, zajrze jeszcze pozniej. Zycze wszystkim milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczekkk19
no własnie nie chcemy i trudno nam zajsc musimy sie wyluzować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 nie przesadzaj różnica wieku między nami nie jest duża. a odnośnie tego co ci powiedział ginekolog to pewnie powinnyśmy zacząc sie starac zaraz po 18:-)). tylko kto wtedy myślał że później może byc z tym problem... u mnie w rodzinie żadna kobieta nie miała problemu z zajściem ja też byłam przekonana że jak juz bede gotowa to wtedy wystarczy odstawic zabezpieczenia. a tu taka przykra niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexxa, podobno z roku na rok jajeczkowanie jest coraz slabsze, najlepiej tak jak mowisz po 18 i juz bysmy mialy odchowane dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dołacze - staramy sie 3 cykl. jak na razie bezskutecznie. Ale z nadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wieku... to mi lekarz powiedzial ze majac 32 lata mam teoretycznie na 12 m-cy 8 razy jajeczkowanie... i z roku na rok bedzie coraz mniej a nie wiecej... a u mnie jeszcze dochodzi problem PCo wiec ja to sobie pewnie poczekam z radoscia II kresek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate79 Ja tez bylam na innym topicu ale tam rzeczywsice babki sa bardzo zzyte i duzo zaciazonych i czulam sie troche osamotniona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie obrazajac ich topik sie rozwijał wiec moze ten tez rozkwitnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze 8 na 12, to chyba tak ciezko trafic, ale chyba obserwujesz siebie i juz wiesz co tam jest grane. a przepraszam co to PCo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem kochana, tam na coniektorych to juz dyskusje o wozkach, ubraniach ciazowych, badaniach usg...a my bidule co mamy w tym temacie wiedziec...prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to nieciekawe wpisz w wyszukiwarce.... tylko objawem pco jest niby brak okresu albo problemy a ja mam jak w zegarku i dlatego tez pojde do lekarza w styczniu jak nie zaskocze i zobacze jakie usg wyjdzie u innego gina... w skróce zespol policystycznych janików( pco) i problemy z zajsciem w ciaze... problem z jajnikami naokolo sa tam jakie pecherzyki i moze nie dochodzi w ogole do owulacji.... a moze i dochodzi ale moga byc problemy choc co niektóre babki maja i sa mamusiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też próbowałam na innym topiku ale tak jak mówicie one sie już dobrze znają. żyjemy w takich czasach że nie każdy może sobie pozwolic na ciążę w wieku 18 lat a jak już możesz i chcesz to okazuje się że twój czas już minął.... i gdzie tu sprawiedliwośc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×