Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PYKAAA

Objawy PMS czy ciąży??

Polecane posty

Gość PYKAAA

Witam w dni płodne kochałam się z mężem 2 razy bez zabezpieczenia lecz nie skonczył w środku drugi raz w prezerwatywie skonczyl do balonika gumka nie pękła. Do okresu pozostało 4 dni lecz od kilku dni mam nabrzmiałe i wrazliwe piersi..stają sie ciezsze .. na zmianę klują mnie jajniki. Czuje sie wzdeta i nabrzmiala.. miewaja rowniez delikatne mdłości. Dodam ze nie planujemy bobasa mamy roczna coreczke.ktora.nadrabia za dwoje i nie wiem czy to urojona ciaza z obawy czy objawy zespolu napiecia przedmiesiaczkowego. Proszę o rady jak wy czujecie sie przed miesiaczka czy macie podobnie? I czy moglo dojsc do zaplodniednia podczas gdy bylismy ostrozni ?? Na glupie komentarze nie odpowiadam. Uprzejme panie proszę o rady. Pozdrawiam Czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ciazowe mdlosci troche za wczesnie wiec albo na okres albo zaburzenia zoladkowe. bol piersi i jajnikow jest tez objawem ciazowym- jestem w ciazy a bylam pewna ze przyjdzie okres bo bylam wlasnie nabrzmiala, zla, bolaly cycki i pobolewal brzuch jak na okres a okresu nie bylo. lepiej zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i stosunek przerywany to zadne zabezpieczenie, zwlaszcza w dni plodne. nie lepsza bylaby wkladka domaciczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji. A ak wyznaczasz sobie dni płodne? jesteś pewna ze robisz to prawidłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pykaa
Dla kobiet które mialy podobne objawy. Miesiączka przyszła.bez zadnego.opoznienia. Lecz zdecyduję się na wkładkę domaciczną. Dziekuje za.wszelkie odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×