Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studenttt

od kiedy można?

Polecane posty

wiem że to pytanie było tu zadawane pewnie milion razy, ale z drugiej strony pewnie wiele z Was mnie zrozumie. otóż moja dziewczyna zaczęła przyjmować tabletki w niedzielę, w pierwszy dzień okresu. okres się jej kończy i już nas rozrywa żeby to zrobić bez gumki. i naprawdę trudno mi uwierzyć, że to już można, tak po prostu, kochać się bez gumki i kończyć w niej. po prostu nie mogę się doczekać, a z drugiej strony mam obawy - czy tabletki naprawdę już działają?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus_18
tak, dziala, twoja dziewczyna musi pamietac regularnie brac pigulki-ona wie co ma robic, a wrazie czego ma dostep do ulotki, i konsultacje lekarskie.smialo mozecie korzystac z seksu :)) twoja dziewczyna wziela 1 tab 1 dzien okresu wiec jestescie zabezpieczeni odrazu to samo mialam ze swoim chlopakiem, wytlumaczylam mu pewne sprawy , pokazalam skutecznosc takiej metody i bylo wszystko wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki... mam takie obawy ze względu na świadomość, że kiedyś mozna było dopiero po miesiącu (chyba że się mylę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusak
drogi sttudencie pamiętaj że tabletki nie dają 100% pewności zabezpieczenia a ten jeden procent który możecie trafić podczas dni płodnych może zmienić wasze życie. naprawde radze ci żebyś na wszelki wypadek założył gumke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusak to po cholerę
ona ma sie faszerować hormonami skoro on i tak ma gumę zakładać, posrało Cię? drogi studencie, jeśli dziewczyna bedzie brac tabletki jak trzeba - czyli o stałych porach, przy chorobach wymagających antybotyków będzie informowac lekarza że bierze tabletki, nie będzie sie upijac do "urzygania" to macie pewnośc, że nie będzie żadnej wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmielej śmielej
a otóż nie - bo ten 1% ryzyka dotyczy kobiet które mimo skrupulatnego zażywania tabsów mają owulację i mogą zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhgfreuytldn bdvmjbl
zajrzyj tu...może to ci cos pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga22
czasie tej przerwy jest zabezpieczona wiec spokojnie mozecie szaleć iśc na całośc tylko 8 dnia musi wziac tabletke bo inaczej antykoncepcja zostanie naruszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga22
tabletki sa njlepsza medota zapobiegania ciązy ja brałam regularnie 3 lata i nie zaszłam nie ma sensu dodatkowo sie zabezpieczac.Pozatym zawsze jest ryzyko ale w tym przypadku małe tylko 1%.co to jest w porównaniu do gumek gdzie procent jest wiekszy ale to moje zdanie decyzja zalezy od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×