Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak to jest

Odczucia po odstawieniu Logestu

Polecane posty

Gość Jak to jest

W przyszłym tygodniu mam zamiar odstawić Logest po 1 roku i 9 miesiącach. Chciałabym się dowiedzieć jakie miałyście odczucia po odstawieniu właśnie Logestu. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibunka
ja odstawiłam 4 dni temu i wydaje mi się, że mi piersi troche zmiekły i opadły no i czekam może schudne samoistnie te 3 kg co mi weszło przez te tabsy. A ty ile przytyłaś. I mam pytanie do wszystkich ile schudli po odstawieniu i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka72
brałam przez ponad 2 lata odstawiłam bo czułam mdłości a co najlepsze to przytyłam najpierw 15 kg a teraz po odstawieniu logestu dobrałam dobra 7 i co dalej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIES
ja odstawilam logest pol roku temu.Bralam go 1,5 roku. Poczatkowo wszystko bylo ok,ale pozniej zaczely sie ujawniac skutki uboczne i musialam odstawic. Po odtawieniu samopoczucie mi sie poprawilo,ale piersi zlecialy, przytylam, wlosy mi strasznie wypadaja i to do teraz, okres sie rozregulowal,choc teraz wydaje mi sie ze zaczyna sie normowac, co jeszcze.....cera mi sie popsula i jajniki mnie strasznie bolaly. Ogolnie fizycznie strasznie,ale za to psychicznie super. Teraz jednak wracam do tabletek i bede brala yasmin. Zobaczymy jak bedzie...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×