Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odpowiedźcie proszę

Odpowiedźcie proszę

Polecane posty

Gość Odpowiedźcie proszę

Ostatnio zapomniałam tabletek ok55h i dużo się kochałam,ale okres dostałam normalnie po czym teraz mam straszne bule brzucha i podbrzusza co jakiś czas(takie jak na rozwolnienie,ale rozw. niema)Okropne te bóle nigdy mnie tak brzuch nie bolał,a codziennie od rana mi słabo, nawet po dobrym sniadaniu. Czy to może być obiawem ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomialas jednej tablety czy
dwoch?? Bo te bole moga byc stad, ze rozlregulowalas cykl. Chociaz ja bym radzila zrobic test ciazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie prosze
praktycznie to2. Tą drugą wziełam na koniec dnia,a powinnam była rano. Wziełam dwie naraz. Zauważyłam jakąś wydzieline na sutkach i żyły na piersiach. Czy to też może być objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze byc objaw
gdybys zapomniala tylko jednej to jeszcze nie jest tak zle, Ale jesli zapomnialas dwoch, to niestety mozesz byc w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z drugiej strony
to moze oznaczac wzrost prolaktyny (od stresu). zrob test i wtedy sie rozjasni. Napisz co u Ciebie. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMYCZEK79
Twoje objawy sa podobne do objawów ciązy :(jak najszybciej udaj się do ginekologa, test nie sprawdzi się , jest za wcześnie, może być mylny, najlepiej zrobić usg pochwy.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×