Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monaa

odstawienie pigułek anty.

Polecane posty

mam pytanie, zamierzam odstawić pigułki anty. i zastanawiam się jakie zmiany nastąpią w moim organizmie, interesuje mnie wszystko i mam nadzieje że odpowiecie na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przykładem ze działo mi sie wszystko-brałam tabletki 10 lat:( bolały mnie piersi, podbrzusze, jajniki i nawet macice miałam powiekszona! wiec generalnie wszystko! okres dostałam po 39 dniach drugi wywołany luteina a od tego miesiaca duphaston bo staram sie o dzidzie! podobno niema co sie przejmowac do pół roku powinno sie unormowac! ale warto zrobic sobie USG po pierwszym cyklu z odstawienia! mam nadzieje ze u Ciebie bedzie inaczej i nic nie bedziesz odczuwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno mozesz miec bardzo nieregularne cykle na początku, niektore dziewczyny maja bóle brzucha i plamienia, rzadziej mdłości, z bardziej drastycznych to zdaża się, że wystąpi tradzik lub zaczną wychodzic włosy jesli piersi urosły Ci podczas brania to zapewne powrócą do poprzednich rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vwv
Ja przez dwa lata brałam silne tabsy (Diane35) i po odstawieniu... nie zauważyłam żadnej różnicy, poza tym że raz na okres czekałam półtora miesiąca. Nieregularności krwawień spodziewałam się bo przed braniem tabsów miałam masakrycznie nieregularne. Ale nie było źle, miesiączkuję normalnie. Odstawiłam tabsy osiem miesięcy temu więc już żadnych sensacji się nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też żadnych sensacji nie było, a brałam tabletki przez 4 lata. Nawet okres pojawił się normalnie po 29 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wszystkie odpowiedzi, mam nadzieję że u mnie nie wystąpią żadne szczególne zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuńka
ja brałam ta tabletki przez ponad trzy lata i niestety jak je odstawilam moj organizm stanal na glowie.odstawila jest pod koniec maja,dostalam krwawienie z odstawienia ale nastepnego juz nie;czekam ja okres juz dwa miesiace od trzech dni biore luteine na wywolanie,na pocz.mialam bole podbrzusza i mdlosci przez kilka dni, wlosy tez troche mi wypadaly,tak wiec jak widzisz kazda z Nas reaguje inaczej:) mam nadzieje ze u Ciebie bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×