Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odstawienie tabletek

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny, Potrzebuję rady. Od czerwca do wrzesnia bralam tabletki antykoncepcyjne Cyprest (byly to moje pierwsze tabletki) nic mi po nich nie było, wrecz przeciwnie - czulam sie super, miesiaczki przechodzilam lagodnie, a nawet piersi mi urosly :) Jednak we wrzesniu gdy mialam juz kolejna recepte, okazalo sie ze moich tabletek w ogole nie ma w hurtowniach. Nie pomyslalam, zeby szukac po calym miescie wiec poszlam do ginekolog i ta zmienila mi na Dionelle. W domu czytalam, ze nie maja za dobrych opinii ale zaryzykowalam. Wzielam juz 3 tabletki. To co sie ze mna dzieje, to jakas masakra. Krwawienia tak obfite, ze czasem boje sie wyjsc z lazienki, bole okropne nawet w 4 dzien miesiaczki, caly czas nudnosci i nad ranem biegunki. Czuje sie fatalnie, a jedyne co mi sie chce, to spac. I tu moje pytanie: Czy moge juz teraz odstawic te tabletki skoro I tak na razie nie bede potrzebowac antykoncepcyji? Czy musze konczyc opakowanie? Strasznie sie boje brac te tabletki, czuje sie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, tabletki redukujace krwawienia miały ci niby spowodowac krwotok i to tylko po 3 dniach? :D Marne prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie cos jest z nimi nie tak. To nie jest zadne prowo... czuje sie tragicznie i prosze o rade, a jesli zadnej rady nie masz, to nie odpowiadaj bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prowo. Albo jestes facetem po zmianie płci. Nie przyszło ci do łba dzieciaku, ze kazde poczatki z HORMONAMI sa nieciekawe? Wiekszosc kobiet ma biegunki w trakcie miesiaczki i ma je obfite, więc nie stękaj. Po 3 tabletkach to one nawet nie miały jak wpłynac na twoj organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, dziewuszka sie dowiedziała to co prawdziwy okres i wpadła w panike? :D d**y ci przeciez nie urwie, a jak przerwiesz w trakcie brania tabletki to rozwalisz sobie gospodarke hormonalna na kolejne pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli źle się czujesz, nie ma sensu, byś cierpiała.Odstaw pigułki.A może wróć do poprzednich? Ewentualne zaburzenia cyklu powinny ustąpić w ciągu 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jestescie chorzy... dziewczyna pyta co robic a wy jedyne co umiecie to cisnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ciekawe, ze poprzednie tabletki tak na mnie zle nie wplynely. I nie jestem dzieciakiem, dla Twojej wiadomosci, Pani dorosla ;) Poza tym to kultura wypowiedzi chyba zobowiazuje... wspolczuje Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Cleo to kontrowersyjna psychopatka. W poprzednich wątkach twierdzila ze mierzenie temperatury jest skuteczniejsza metodą antykoncepcji niz pigułki. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz do ginekologa i mowisz ze chcesz inne, branie hormonow to nie zabawa, trzeba brac dobrze dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może powinnaś wrócić do pigułek ? Albo zastosować jakieś ultralekkie ? Ja stosuję lekkie pigułki vines i nie mam takich skutków ubocznych, musisz przejść się do gina i wykonać badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×