Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aisza

odstawienie tabsów-starania o dzidziusia

Polecane posty

Witam, chcemy z mezem starac sie o dziecko ale do tej pory bralam tabletki antykoncepcyjne i nie wiem jak to jest. Odstawic i co dalej czy cykl miesiaczkowy mi sie nie rozreguluje?przed zazywaniem tabletek mialam @ bardzo nieregularnie i nie wiem jak to teraz bedzie troche sie boje. prosze o odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjghjghjghj
zacznij od razu po odstawieniu, wtedy ejst najwieksza szansa na zajscie w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod warunkiem, że tabletki przyjmowało się 2 -3 miesiące.Jeśli dłużej, to należy odczekać minimum 3 miesiące na to, by organizm doszedł do siebie i żeby endometrium mogło się odpowiednio zregenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poprzedniczka Nalezy odczekac min 3 miesiace, rozpocząc branie kwasu foliowego. Zrobić badania na cytomegalie chlamydie i toksoplazmoze i można zacząć starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w czasie tych 3 miesiecy bardzo uwazac zeby nie zajsc czy nie ma w ogole mozliwosci zajscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdania są podzielone, mi moja ginekolog, powiedziała, że czekać wcale nie trzeba. Używałam antykoncepcji przez parę dobrych lat. Ja czekam dla własnego spokoju, po to by brać kwas, po to żebym miała czas na zrobienie badań na wyleczenie wszystkich zębów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam pare lat
i lekarka mi kazala czekac do pierwszego naturalnego okresu (powiedziala, ze dawka hormonow jest b. mala i tyle wystarczy). oczywiscie, trzeba sie wtedy zabezpieczac - prawdopodobienstwo zajscia w tym czasie moze (ale nie musi) byc wieksze. brac kwas foliowy (ja zaczelam jeszcze w koncowce tabletek - troche smiesznie to wygladalo - tabletka anty i kwas foliowy :) ). tyl odczekalismy, okres pojawil sie jak w zegarku - po 28 dniach, w nastepnym cyklu zaszlam w ciaze :) wlasnie zaczal sie 29 tydzien, jak do tej pory wszystko 'ksiazkowo'. ale jak czytam rozne topiki czasem, to jestem raczej w gronie wyjatkow, coraz wiecej dziewczyn skarzy sie na problemy z zajsciem po odstawieniu tabletek, wiec moge sie wypowiadac tylko za siebie, oczywiscie. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kiedys pytalam gina to mowil ze po odstawieniu jest duza szansa na zajscie, ale przez te pierwsze 3 miesiace czesto zdarzaja sie ciaze mnogie wiec i wtedy nalezy uwazac wiec ja juz teraz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam pare lat
czytalam ostatnio n ajakims portalu wywiad ze specjalista od plodnosci i ona kwestionowala mozliwosc ciazy mnogiej po tabletkach - wlasnie, ze malo hormonow teraz maja, itp. z tym zajsciem to zdaje sie sprawa indywidualna bardzo - jedni zachodza od razu (jak ja), inni sie mecza po pare miesiecy i dluzej. tyle tylko, ze nie wiadomo do konca, czy to przez tabletki, czy takieproblemy mielay dziewczyny juz wczesniej, a po prostu o nich nie wiedzialy, bo braly tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! dzieki kobitki za wypowiedzi :) zobaczymy jak to bedzie w moim przypadku :) trzymajcie za mnie kciuki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad sensation
hej.ja tez zastanawiam sie nas odstawieniem tabletek.moj maz bardzo pragnie dzidziusia a ja sama nie wiem.....prosi mnie zebym odstawila co miesiac a ja ciagle to przedluzam.oj ciezko mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cuWsb9IvHXNZo6F3L2hf3nSt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×